ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Нещата от живота

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Хуанита
couch potato

Регистриран: 08.12.2004
От: Центъра на Вселената
Безсилието като насилие
    #2967181 - 12.10.2012 18:35

Попаднах на това интервю с Юри Ангелов (нямам идея кой е този човек, но явно е известен). Толкова силно ме изненада, че първата ми реакция беше да се разхиля. Само дето не е смешно.

Обяснението ми се вижда абсурд на абсурдите - казармени принципи в една връзка, неспособността за намиране решение на проблем без насилие, сексуалният вид на агресията...

Той всъщност хвали ли се или се разкайва? Възможно ли е да е миролюбив човек? Има ли жени (и хора изобщо), които заслужават болка? Може ли да има оправдание за такова поведение?

Цитат:

Юри Ангелов, известен като Распутин от "Седем часа разлика", скандално призна пред списание "EVA", че често биел бившата си съпруга, която е родом от Словакия.
"Беше голяма любов, но ме изкарваше от нерви и я биех", казва Юри Ангелов за бившата си съпруга - "Нямаш представа как някои жени заслужават болка! Само някои. Нежни са жените, но психически по-силни и издръжливи. Това, че ние сме силният пол, е мит. Слаби сме. Всички ревем в тежки ситуации и викаме майка си."

Актьорът дава странни обянение за домашното насилие в семейството му: "В казармата, ако си на пост и някой влезе в непозволена зона, даваш три предупреждения и после стреляш. Предупреждавал съм я: “Много ме ядосваш!”, “Ядосваш ме страшно и ща смацам!”, „Вбесяваш ме!“ Тя ги пренебрегваше и аз я пребивах. Един път щях да я убия и спрях. И знаеш ли какво стана? Беше страшнo разочарована. Прочетох го в очите й..."

Юри Ангелов твърди, че любовта между него и жена му била много силна, а сексът бил пълноценен само след бой. "Видях, че съм неефективен, като я бия и спрях. Продадох апартамента си в Младост, дадох й парите. И тя се съгласи да се разведе. На развода я питам: “Защо, Даренце, ме вбесяваше толкова много?! Защо след три предупреждения минаваше границата?” Знаеш ли какво ми отговори? Помня й още физиономията. Тя е мъничка и кръглолика. Погледна ме и каза: “Защото, като се ядосаш, имаш много сексуален вид”, разказва Юри, който твърди, че преди и след брака си бил много миролюбив човек.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
nita
тихичка

Регистриран: 28.06.2009
Re: Безсилието като насилие
    #2967186 - 12.10.2012 18:41 [Re: Хуанита]

За мен е за диагноза тая работа (ако е вярна, а не е някаква измислена самореклама).

Хуанита
couch potato

#2967206 - 12.10.2012 19:05 [Re: nita]

Мислиш ли, че може да е самореклама наистина? Казват, че няма лоша такава, ама на мен това ми се вижда болен начин да се правиш известен - все можеше пусне някоя клюка за секс, наркотици, извънбрачни деца и други някак по-човешки отрицателни прояви.

Opk
неясен

Регистриран: 17.09.2008
От: София
    #2967216 - 12.10.2012 19:21 [Re: Хуанита]

Ако е измислица за самореклама, то човекът много правилно е измислил нещо по-оригинално, защото това което ти изброи, вече е доста тривиално.
Давам пример: Ако някой се развика: "Аз съм педерас, аз съм долен гей!", то никой няма да му обърне внимание.

--------------------
Съглеждам в очите ти страх и омраза. За теб съм чудовище, което дебне в сенките, чудовище, с което плашиш децата. Но вгледай се внимателно в това чудовище. И ще видиш, че ти самият си чудовище.

Хуанита
couch potato

#2967221 - 12.10.2012 19:30 [Re: Opk]

Сексуалната ориентация не прави човек долен. Не мисля, че примерът ти е удачен - каквото и да прави човек в спалнята си, си е негова работа, освен ако не е садист и не причинява някому болка или не представлява заплаха за живота му. Отдавна не е скандално да заявиш, че си гей. Въпросът е колко е реклама да кажеш, че си луд и имаш психични отклонения, защото интервюто за мен значи точно това.

nita
тихичка

Регистриран: 28.06.2009
    #2967222 - 12.10.2012 19:33 [Re: Хуанита]

Ами не знам - просто не си представям такива взаимоотношения. Абсолютно налудничаво ми звучат. Но предполагам, че има такова нещо описано в някоя научна литература и специалисти могат да кажат какво е.

пп. Ако е реклама - при мен е ударил на камък. Български сериали - на балкона да дойдат да ми играят - ще пусна перденцето да не ги гледам.

cveteto70
novata
**

Регистриран: 20.08.2012
От: софия
    #2967437 - 13.10.2012 07:55 [Re: Хуанита]

затова някой жени си отмъщават с изневяра.напълно ги подкрепям.жената е нежно същество което трябва да се цени.

Dr.G
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
    #2967453 - 13.10.2012 09:48 [Re: Хуанита]

Малееее, само да ми посегне
Който и да е, и супер голяма да е любовта ни - ВЪН! Никакви компромиси, никакви прошки, никакво разбирателство, да не говорим пък за секс. Директно го изритвам през вратата!

Хуанита
couch potato

#2967454 - 13.10.2012 09:54 [Re: cveteto70]

Значи отмъщава като изневерява и после се връща пак да я бият? Не е ли по-добре да си тръгне?

Моман

Регистриран: 27.07.2007
    #2967457 - 13.10.2012 10:00 [Re: cveteto70]

Едно зло не оправя друго зло. Не решава проблеми. И като мъжът й разбере за изневярата, какво? Пак ще я пребие. И става тя една - отмъщение на отмъщението, и после пак, и пак....

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1858

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.