ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
borsalino69
старо куче

Регистриран: 03.06.2005
От: NC/SC
Re: има ли хора от Денвър Колорадо
    #2995855 - 31.12.2012 04:02 [Re: Independent]

Цитат:

Чудно защо си тръгнал да отговаряш по темата...

Ами как да ти кажа ... просто бях на кеф

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Independent
Alive
**

Регистриран: 21.07.2012
От: The Dark Side Of The Moon
    #3035331 - 09.04.2013 04:33 [Re: borsalino69]

Още малко инфо за Денвър:

Днес, 8-ми Април, максималната температура е била 70 градуса, а утре ще е 23 с близард:

Issued by The National Weather Service
Denver/Boulder, CO

... WINTER STORM WARNING REMAINS IN EFFECT FROM 9 PM THIS EVENING TO 6 PM MDT TUESDAY...

* TIMING... RAIN WILL QUICKLY CHANGE TO SNOW FROM NORTH TO SOUTH ACROSS THE FRONT RANGE URBAN CORRIDOR AND ADJACENT PLAINS BY MID TO LATE EVENING. THE SNOW WILL THEN CONTINUE THROUGH TUESDAY.

* SNOW ACCUMULATIONS... 6 TO 10 INCHES.

* WIND/VISIBILITY... NORTH 20 TO 30 MPH WITH GUSTS TO 45 MPH. THE STRONGEST GUSTS WILL OCCUR ALONG THE I-25 CORRIDOR THIS EVENING... THEN SHIFTING EAST TO EAST OF I-25 ON TUESDAY. VISIBILITIES WILL DROP DOWN BELOW A QUARTER MILE AT TIMES DUE TO SNOW AND BLOWING SNOW.

* IMPACTS... TRAVEL WILL BE DANGEROUS AS ROADS WILL BECOME ICY AND SNOWPACKED DUE TO THE VERY COLD TEMPERATURES. READINGS WILL LIKELY HOLD IN THE TEENS FOR MOST OF TUESDAY.

PRECAUTIONARY/PREPAREDNESS ACTIONS...

A WINTER STORM WARNING FOR HEAVY SNOW MEANS SEVERE WINTER WEATHER CONDITIONS ARE EXPECTED OR OCCURRING. SIGNIFICANT AMOUNTS OF SNOW ARE FORECAST THAT WILL MAKE TRAVEL DANGEROUS. ONLY TRAVEL IN AN EMERGENCY. IF YOU MUST TRAVEL... KEEP AN EXTRA FLASHLIGHT... FOOD... AND WATER IN YOUR VEHICLE IN CASE OF AN EMERGENCY.

уеб страница

--------------------
In God Only I Trust!

Drain The Swamp!

Wolf ®
М а r i n e r o

Регистриран: 13.03.2004
От: Атлиман
    #3035336 - 09.04.2013 05:25 [Re: Independent]

Цитат:

... KEEP AN EXTRA FLASHLIGHT... FOOD... AND WATER IN YOUR VEHICLE IN CASE OF AN EMERGENCY.

[

SHOTGUN TOO

--------------------
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

angeldevotion
орач

Регистриран: 12.11.2010
От: на селу
    #3035593 - 09.04.2013 16:55 [Re: maora]

Значи чета те от известно време и впчатлението ми е, че пишеш колкото да си запълниш времето, без никакъв респект към хората които ти отговарят и без никакво чувство за благодарност към онези които се опитват да ти помогнат пък и дори с нищожно инфо. Тук твои хора доколкото виждам няма, така че питаш на грешното място. "Наши хора" се градят с време, уважение и респект. При теб има само дървени философии и празни приказки. В колорадо е същото като в Чикаго, същото и като във Лас вегас или ФЛорида - иска се работа, работа и работа. Ти обаче явно търсиш някой да те носи на ръце и да правиш пачка. Ти не си нито българин, нито новозенландец или австралиец нито американец. Ти търсиш далаверката и ако някой може да ти "помогне". Е баламите се свършиха - затягай колана и се стягай за работа. Ако ли пък не си стой в потъващата България и разправяй на баламурниците колко свят си обиколил и колко страни си видял.

dokolenko
неориентиран

Регистриран: 27.05.2004
    #3039377 - 17.04.2013 06:32 [Re: maora]

привет,

Не е лош град Денвьр. Времето е чудесно, поне на мен много ми харесва. Има кьде да се излиза- било по заведения или да се ходи в планината. Спокойно е по принцип, но може да има трафик по магистралата, която е само една дето вьрши работа - I 25.
Има бьлгари повечето, които няма да искаш да познаваш - има и доста свестни хора. Не е лошо каквото и да работиш и колкото и пари да правиш. Останалите да не се правят на интересни- разбира се че питаш за впечатления от друг човек, сега пак трябвало да кажещ с кой идваш, колко пари, какжа професия- а бе много филисофи- модераторката и тя да не остане по-назад..

NVU
Legend

Регистриран: 09.08.2002
От: USA
    #3039384 - 17.04.2013 07:24 [Re: dokolenko]

Сигурен съм, че 3 мнения за 9 години е своеобразен рекорд, но да си помниш паролата толкова време - евала!

dokolenko
неориентиран

Регистриран: 27.05.2004
    #3039385 - 17.04.2013 07:38 [Re: NVU]

охо, ама ти ме research-ваш
ползвам една парола за 1000 акаунта, затова я помня ( иначе не помня кой ден беше оня ден) а и не ми се губи времето да пиша тука постоянно, както сам си разбрал

rafi
неориентиран

Регистриран: 07.05.2013
    #3050551 - 12.05.2013 18:23 [Re: dokolenko]

Знам ,че не по темата ,но някой има ли представа, може ли да се получи зелена карта след нелегален престой в САЩ.Имам 10 годишна забрана за влизане.Остават ми още 5години ,но спечелих зелена карта и се чудя дали ще мога да я взема.

MyXa
KoHcKa

Регистриран: 06.01.2006
От: the point of no return
    #3050560 - 12.05.2013 18:46 [Re: rafi]

Няма да можеш. http://travel.state.gov/visa/frvi/denials/denials_1361.html
Погледни - INA Section 212(a)(9)(B)(i) - Unlawful Presence in the United States

--------------------
"Тravel is fatal to prejudice, bigotry and narrow-mindedness.”

~Mark Twain

Kalin72

Регистриран: 04.02.2004
От: Чикаго->Брезник->Чикаго->
    #3050595 - 12.05.2013 19:41 [Re: rafi]

Цитат:

Знам ,че не по темата ,но някой има ли представа, може ли да се получи зелена карта след нелегален престой в САЩ.Имам 10 годишна забрана за влизане.Остават ми още 5години ,но спечелих зелена карта и се чудя дали ще мога да я взема.

Въпреки закона, посочен от Муха, наша приятелка, след 6 години нелегално в САЩ, останала от студентска бригада, взе зелена карта чрез съпруга си. Това се случи преди 6 месеца. Напусна САЩ преди 5 години, като още тогава беше омъжена за натурализирания американец, живя 5 години в България, миналото лято подаде документи, и взе зелена карта.
Пробвай, но не лъжи за нищо, защото всичко се следи и се знае.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 15 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5451

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.17 seconds in which 0.162 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.