ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
Re: Сериали, които гледаме
    #3389580 - 12.02.2017 03:27 [Re: zlatiyor]

Не знам дали някой е споменавал "Royal Pains", движа се с хммм, закъснение и сега го захванах. След три епизода се изкачи в челните места на моята класация

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Milano
твърдоглав чешит

Регистриран: 10.07.2005
От: The Sunshine State
    #3389581 - 12.02.2017 04:00 [Re: plain]

Незнам защо се "хващам" за теб
Ние гледаме доста сериали, тъкмо приключихме Наркос, и сега гледаме втория сезон на The Man in the High Castle Аз съм фенка на Филип К. Дик, и това му е една от най-известните книги, но сериалът е много по-интересен от книгата. Препоръчвам!

--------------------
"А днес моят собствен наследник извършва геройски бели.
Не съм се изгубил безследно, щом той ме повтаря, нали?"
- Миряна Башева

nelka
пълен член

Регистриран: 21.08.2005
От: Norge
    #3389596 - 12.02.2017 13:08 [Re: Suzzana]

Цитат:

О, вие в Европа сте напред.

Тук още не започнал. ...

Аз...това...при руснаците, там няма пропуск

Рекс, благодаря за подсказката, заредих сериала за малко по-нататък през деня.

За „Спартак“: аз самата съм толкова влюбена в стария филм, че не съм правила опит да надникна в сериала.

burjavela
пристрастен

Регистриран: 10.05.2015
От: Philadelphia, PA
    #3389749 - 13.02.2017 20:30 [Re: nelka]

Цитат:

За „Спартак“: аз самата съм толкова влюбена в стария филм, че не съм правила опит да надникна в сериала.

Според мен си заслужава да му дадеш шанс - поне 2-3 епизода изгледай, за да видиш дали ще ти хареса или не.

ydi

**

Регистриран: 02.05.2012
От: там край реката
    #3389900 - 14.02.2017 19:54 [Re: burjavela]

Vikings, The Walking Dead, Good Behavior

burjavela
пристрастен

#3393508 - 09.03.2017 00:29 [Re: ydi]

Мислех да пусна нова тема, понеже новината е голяма, но го поствам тук:

Колко пъти сме гледали филми (и/или сериали) и по средата сме си казвали: "Пфф, не можаха ли да го измислят по друг начин?!" или пък "Какво ли щеше да е ако Х оцелява/умира?"

Очевидно Netflix са намерили отговори на тези въпроси и планират нещо голямо...

According to The Daily Mail, Netflix is looking to make its original series more interactive. A source at the streaming giant told the British paper that the company is experimenting with "branch narratives," so that viewers could choose what happens next on one of the service's original shows.

"Once you have got interactivity you can try anything," Netflix CEO Reed Hastings told The Daily Mail. The company plans to test out the Choose Your Own Adventure style of television later this year with a children's show. If that goes well, the company plans to start creating multiple narratives for their adult fare, although it's not clear if they would apply this to exclusively new shows or incorporate it into existing ones. This would be a move into uncharted territory for the company, which currently boasts over 93 million members in over 190 countries.

Не само, че самия експириънс ще е интересен, но още по-интересно е дали конкуренцията ще последва "вожда" и това ще се превърне в тренд занапред.

grogyy
рекордьор

Регистриран: 01.11.2010
    #3393518 - 09.03.2017 05:54 [Re: burjavela]

И да се загуби окончателно момента на изненадата, доколкото все още съществува, тъй като и сега често може да се предположи накъде отива разказваната история?
Ако ще преправям нещо, което тече от екрана да се развива по мой вкус, страхувам се, че изобщо няма и да му обърна внимание.
Не бих им пожелала да е успешно начинанието. Но това е само заради моята си егоистична гледна точка .

burjavela
пристрастен

#3393559 - 09.03.2017 17:10 [Re: grogyy]

Съгласен съм с теб, но знаеш ли колко филми съм гледал, където всичко е перфектно и накрая последните 10 минути прецакват всичко. Може би ще е интересно да го направят само за някои филми, а не масово за всичко...

sdimov
рекордьор

Регистриран: 18.04.2013
От: Wilmington,NC
    #3393576 - 09.03.2017 18:15 [Re: burjavela]

Според мен разликата между добрия и не толкова добрия филм/сериал е дали можеш да предположиш края. Други, например, се гледат заради забавните диалози/ситуации, не толкова за това какво ще стане.

Но като цяло идеята е добра - вместо един човек/малък екип да решава, Нетфликс дава възможност да се генерират всевъзможно идеи, някой дори ще са гениални.

ydi

**

Регистриран: 02.05.2012
От: там край реката
    #3393603 - 09.03.2017 20:32 [Re: sdimov]

Сетих се как трябва да е интерактивното кино, по време на моето юношество бяха много популярни книгите-игри, четеш четеш и оп кръстопът и ти избираш какво да прави твоя герой. Филмите ще са пак така снимани няколко варианта, като по този начин ти избираш как да продължи

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 17 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6252

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.