ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
sineo4ka

Регистриран: 06.07.2009
От: Suburban
Re: Изядъх полвин бабка
    #3412391 - 08.09.2017 23:52 [Re: BecauseRaceCar]

Даже човек да не ще да чете "сериозни" постове, секи втори коуч с акаунт в инстаграм го твърди, ама карай, кой квото го прай щастлив. Ад тъкмо днес си продадох елиптикала.

--------------------
"There is nothing noble in being superior to your fellow men. True nobility lies in being superior to your former self." - Ernest Hemingway

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: ШикагоуЛенд
    #3412392 - 08.09.2017 23:59 [Re: sineo4ka]

Не можах да разбера какво коучовете твърдят (не ползвам такива услуги), но най-важното е да има резултати.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

BecauseRaceCar
Competent man

Регистриран: 25.05.2010
От: SoCal
    #3412395 - 09.09.2017 00:26 [Re: Кукера©]

Цитат:

Зависи колко бързо плуваш или бягаш и на какъв наклон бягаш.

Пак глупости, не знам нарочно ли ги търсиш.

Аз правя по 1.5км, за 45 мин общо, но 20 дължини са ми по гръб. Ако плувам само crawl, мога да го направя лесно под 30мин, пак след тренировка. С достатъчно подготовка, мога да сваля няколко минути.

Ето тук http://www.usms.org/comp/meets//toptimes.php можеш да видиш резултати за 1500 метра - Short Course Meters, избери 1500 за дистанция и вдигни годините, примерно на 49, че да видиш повече резултати.

В твоята картинка, говорят за ~4400 метра за един час, което ще даде около 19 минути за 1500 метра. Виж за колко се справят хора на състезание

Реално, около 300 калории можеш да очакваш за една сесия, като моята. Ако само лежа и не правя нищо за това време, ще изразходвам около 100

Кукера©
борец на капитализма

#3412396 - 09.09.2017 00:43 [Re: BecauseRaceCar]

Виж, мен не ме интересува колко бързо плуваш, а колко калории си изгорил накрая. Да приемем, че си изгорил 300, което ми се малко, но карай. И колко калории си изгорил преди това на тренировката? Май ще се окаже, че гориш по 1000 и кусур калории на тренировка?

Пак казвам, човек, който има толкова енергия за плуване след тренировка е направил някаква средна хубост тренировка с тежести преди това. Колко ти е дълга тренировката преди плуването и какво включва? Имаш ли представа до къде ти се вдига пулса при тези тренировки? (Това го питам да не пукнеш, а не заради калориите). И последен съпрос колко време тотал прекарваш във фитнеса? (ако се разкатаваш много значи много почиваш м/у сериите, а това значи че heart rate-a ти много варира.

Кажи колко паунда си тежък, че при 170 калкулаторите най-малко 350 калории изгорени за 1500 м за 45 мин. ми показват. Ако си над 170 вече доближават до 400 калории.

Аз при кардио след тренировка не изгарям повече от 150 калории за около 15-20 мин. бързо ходене на голям наклон, както го е описал човека горе в програмата. Но това колко калории за какво време гориш зависи от годините и телесното ти тегло.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

Кукера©
борец на капитализма

#3412398 - 09.09.2017 00:48 [Re: sineo4ka]

Ако искате всеки да си каже колко му е BMI и ще разберем кой къде е? Моят е BMI e 23.6. Лъжете само себе си, нали знаете. Може boddy fat индекса да сложим, аз съм около 18% без да си давам зор. Май съм стигал 15-16% най-много.

--------------------

the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
От: New Haven, CT
    #3412403 - 09.09.2017 03:19 [Re: Кукера©]

Цитат:

Кардиото и плуването, ако не се правят както трябва ядат мускулите.

Тежки серии, малко повторения - добре оформени мускули
Леки серии, повече повторения - малки мускули (нещо като кардио се получава)

До тоя момент беше right on the money, но с това не съм баш най-съгласен. Time under tension and correct exercise form е това което прави мускулите добре оформени. А тия с многото тежки и кратки серии са щангистите и не са с най-оформените мускули, някои даже не изглеждат мускулести вобще.
При някои хора кардиото работи по-добре. При всички обаче диетата е в основата на резултатите. От вида на тренировките я зависят едни 20% я не.

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

Кукера©
борец на капитализма

#3412407 - 09.09.2017 03:50 [Re: the_man]

При всеки нещата работят различно - години, тегло, метаболизъм, травми и т.н. Мускулите растат, когато ги товариш и изненадваш с по-големи тежести. Гърдите, гърба и особено краката са мускулните групи, които карат тялото да отделя повече тестостерон - от там повече сила и маса.

Обясни им защо в армията се прави физ. зарядка (кардио) сутрин на гладно преди закуска.

--------------------

the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
От: New Haven, CT
    #3412410 - 09.09.2017 04:12 [Re: Кукера©]

Тук физ зарядките и вобще часовете по физическо не са много на почит сред колегите във форума особено на плавооката много й беше трън в окото no pun intended

Мойто скромно мнение е че човек, който ни мои да бяга е полвин човек (не бабка)

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

Редактирано от the_man (09.09.2017 04:15)

Кукера©
борец на капитализма

#3412412 - 09.09.2017 04:21 [Re: the_man]

Аз съм падал с парашут и все още тичам и правя клекове. До кога ще е така - Господ знае.

--------------------

grogyy
рекордьор

Регистриран: 01.11.2010
    #3412421 - 09.09.2017 05:22 [Re: sineo4ka]

Цитат:

Ако си пльоснат на един стол 12 часа, всяко движение от полза...

май фейвърит

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
6 регистрирани и 20 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1805

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.