ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
wiseacre

Регистриран: 15.07.2006
Re: Център на Вселената - 3
    #3416281 - 18.10.2017 22:25 [Re: rabbit_is_great]

Къде правят пу-пи, до кофите за боклук ли ? Хората се и понапиват и после спят по пейките, ходят по долни гащи ... но за някои никой не разбира а за други пишат в Уики-то

Цитат:

According to author and historian Taylor Branch's interviews with Bill Clinton, on a 1995 visit to Washington D.C., Yeltsin was found on Pennsylvania Avenue, drunk, in his underwear and trying to hail a taxi cab in order to find pizza

Та пак да питам, коя е границата, която президента/президентшата не трябва да минава ?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
От: New Haven, CT
    #3416304 - 19.10.2017 00:00 [Re: burjavela]

Цитат:

В нашата малка държава такива неща се виждат всеки ден и ще е поредното в дългия WTF списък т.е. като по традиция няма да има изненади, санкции или каквито и да било последствия. Ама щом отиваш в друга държава и представяш родината си - е толкова ли не можа да изчака докато не седне на заведение поне?!

В България да си запалиш циагара на улицата или в заведение от кога е в WTF списъка?

И в кое заведение предлагаш да седне първата дама и да закури? В някой сигар клъб, може би?

В САЩ се пуши навън - това е приемливото. Не е приемливо да си пуши в колата, нито в апартамента в който са отседнали. Използвала е възможността да си запали цигарка навън, съвсем по правилата. Може би дори е отишла до табелката "място за пушене". Ако е била до кофата за боклук, вината не е нейна.

Сичката Мара фтасала, остава на Деси да й забелязваме къде пуши и между кои пръсти държи фаса Язък за фамилията на журналистката, само я е орезилила.

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

burjavela
старо куче

Регистриран: 10.05.2015
От: Philadelphia, PA
    #3416306 - 19.10.2017 00:12 [Re: the_man]

Цитат:

В България да си запалиш циагара на улицата или в заведение от кога е в WTF списъка?

Май не ме разбра - казах, че хора, които трябва да поддържат някакъв имидж пред обществото не им отива да пушат където им падне, а е ПО-ДОБРЕ да го направят в заведение. Естествено, че не важи за останалите.

the_man
Royal

#3416308 - 19.10.2017 00:33 [Re: burjavela]

В кое заведение?

--------------------

burjavela
старо куче

Регистриран: 10.05.2015
От: Philadelphia, PA
    #3416309 - 19.10.2017 00:34 [Re: the_man]

В което е позволено да се пуши.

Редактирано от burjavela (19.10.2017 00:35)

the_man
Royal

#3416310 - 19.10.2017 00:42 [Re: burjavela]

Дай извади заведенията в Шикаго, в които се пуши.

Чак сега погледнах снимката, щото вобще не ми се занимаваше с такива тъпотии. Тая "журналистка" се е изложила даже повече, отколкото предполагах.

Начи Деси не е застанала до контейнера за боклук. Застанала е от другата страна на улицата. Самата Ваня е тази, която се е скрила зад контейнера, за да направи снимката. Но това не й е попречило завистливо да изтипоса следната лъжа: "След срещата обаче, когато си тръгвах, забелязах, че "първата дама" се е скрила зад едни контейнери за боклук в двора на църквата и пуши, придружавана от две дами."

На долна мастийка ми намирисва Ваня. Парцал, дет се опитва да мине за хавлия на чужд гръб.

Между другото там много по-близо до въпросния контейнер има и други хора, що така нищо за тях?

Ооо да не забравим: "Ако съпругата на българския президент се крие с цигара зад контейнери с боклук и нейният съпруг няма нищо против, какви ли ги върши самият той?"

Начи не само, че не се е "крила", но от това трябва да си направим извода, какъв палачор е президента? Тая "статия" за кого беше всъщност?

--------------------

Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: Шихагоу
    #3416313 - 19.10.2017 01:22 [Re: burjavela]

Това е задния двор на църквата Света София. Контейнерът за боклук е точно до сградата на паркинга, т.е. непосредствено до църквата, (ресторанта на църквата). Също така се пада в ъгъла на паркинга. Попът е решил контейнерът за боклук да е точно до сградата, а не в далечния край на паркинга, по някаква причина. Сигурно да им е по-лесно да изхвърлят боклука.

Застанала е там, защото е в ъгъла напаркинга и е малко в страни от входа. Ако беше застанала пред входа щяха да питат защо е застанала точно пред входа.

Коплексари без работа. Самото посещение на тази среща говори за хора без работа, чудещи се какво да правят. Казвам го, защото реално и да си на тази среща, и да не си нищо не може да промениш в България. Най-много да се запознаеш лично с президента и да се снимаш с него.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

peshobass
заслужил ветеран

Регистриран: 28.11.2005
От: Newton, MA
    #3416333 - 19.10.2017 03:53 [Re: Кукера©]

Най-много да се запознаеш лично с президента и да се снимаш с него.

Е нали тва казах в началото-да изпушим по цигарка с президеншата,па където и ще да е,само да е позволено!При нас в Кеймбридж мястото за пушене пред църквата е доста централно,контейнера за боклук е в ъгъла ,като и на двете места си е ок да пушиш,като има и много хора,които не пушат е се спират на раздумка,особено когато е хубаво времето.Ние нямаме заведения в които се пуши,незнам как е в другите щати?

Склададжията
бутилкаджия

Регистриран: 19.05.2012
От: Мазата
    #3416387 - 19.10.2017 14:14 [Re: peshobass]

В баровете тук е окадено като лисичарник.

peshobass
заслужил ветеран

Регистриран: 28.11.2005
От: Newton, MA
    #3416402 - 19.10.2017 16:22 [Re: Склададжията]

Ше се местим значи?

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
4 регистрирани и 38 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5614

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.03 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.