ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
pechoto NJ
Leatherworker
**

Регистриран: 02.05.2005
От: няма значение вече
Re: Информация за коли 2
    #3416565 - 21.10.2017 06:19 [Re: BecauseRaceCar]

За мене , колата е средство и нищо друго. Кубици,екстри,модели... просто подробности.
Важното е да ме закара от точка А до точка Б,с работещ климатик или парно според сезона,музика и нищо друго.
Но пък за мотори...там нещата, граничат с диагноза...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: Шихагоу
    #3416566 - 21.10.2017 06:29 [Re: pechoto NJ]

Зависи на колко години си, какви коли си карал, къде си ги карал, какво знаеш за колите като цяло и не на последно място какви умения имаш зад волана.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

peshobass
заслужил ветеран

Регистриран: 28.11.2005
От: Newton, MA
    #3416567 - 21.10.2017 06:40 [Re: pechoto NJ]

Ми не си само ти така,ма както виждаш сега ще изпълзят задремалите комплексари у форума с Убавите коли и успешния живот да дават акъл!А случайно да са приютили човек,семейство,студент, Българи в неравностойно положение,да помогнат с нещо,да дадът подслон,храна.. ,е нема да чуеш,ма нали има конски сили.
мили....Йебига....

Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: Шихагоу
    #3416568 - 21.10.2017 06:46 [Re: peshobass]

Браво Пешо!
Не ги упреквай толкова, те ако не се извукат във форумо или пред други българи, няма къде.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

plain
Iland

Регистриран: 06.05.2008
От: 02467
    #3416570 - 21.10.2017 08:58 [Re: MилeH]

Добре, че са тия теми, че и аз да науча нещо за ... колите. Много са образователни.

the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
От: New Haven, CT
    #3416581 - 21.10.2017 16:00 [Re: peshobass]

Ха Както казва един колега, който нема ракия дава акъл. Някои хора помагат и забравят. Забелязал съм, че на повечето народ му се види комплексарско, когато някой помогне, подслони и т.н. И след това тръгне да си надува клаксона по тоя повод.
Тъй, че как да чуеш?

Приказките за конски сили са друга работа, помагат ни с комплексите и не пречат на никой. А колегите без комплекси да са живи и здрави и да се радват на хубавото време.

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

peshobass
заслужил ветеран

Регистриран: 28.11.2005
От: Newton, MA
    #3416595 - 21.10.2017 20:17 [Re: Кукера©]

Никого не и нямам право да упреквам преди всичко!Изразих позиция,като бивш собственик в полза на Версата в съотношение цена,преди всичко като за първа кола на новопристигнали или потребители,които искат да имат безропотно магаре за всякакви цели,на прилична цена!След това призовах собсвениците на по-луксозни магарета да не се опитват да сравняват кон с магаре!Останалото е суета.....

BecauseRaceCar
Competent man

Регистриран: 25.05.2010
От: SoCal
    #3416597 - 21.10.2017 20:50 [Re: peshobass]

Цитат:

Изразих позиция,като бивш собственик в полза на Версата в съотношение цена,преди всичко като за първа кола на новопристигнали или потребители,които искат да имат безропотно магаре за всякакви цели,на прилична цена!

И защо трябва новопристигнали задължително да вземат нова кола, макар и тя да е санитарния минимум да се класира за такава? Има безброй по-добри и по-евтини истински коли и това, че някой е избрал най-лесния вариант, не означава че въобще е добър вариант.

Reks
Evil Guild Member

Регистриран: 04.06.2004
От: Pergamum, the satan's place
    #3416614 - 21.10.2017 23:28 [Re: peshobass]

Пешо, най-смешното е, че никой освен собственика на Версата (заека) не се опита да я сравнява с луксозни коли. Той беше тоя, дето каза че това е най-много кола за най-малко пари и я сравни с БМВ 5-ца и Мерцедес Е класа. Ако не виждаш цирка в цялото това нещо явно се опита просто да се изтътнеш как много помагаш на хората без въобще да си имаш идея дали случайно и някой друг из форума не помага. Който и от двата варианта да си избереш не говори добре за теб щото в случая никой не се опита да изпъкне с каквото и да било, а просто всички скочиха на едно мега глупаво абсолютно изказване. Сега естествено ще вземете да добавяте детайли как било за новопристигнали, как било товарно магаре, което пък е още по-смешно и от сравнението със седалките, защото в тая малка кола просто не можеш да натовариш абсолютно нищо с изключение на покупките от хранителния магазин. Така че вместо да затъваме още повече в глупости, дай по-добре да се спрем докато е време .

--------------------
Some people are just evil - that's their nature

Божката

Регистриран: 10.12.2005
    #3416620 - 22.10.2017 01:56 [Re: Reks]

Има ли тук фенове на Mercedes от NW Chicago ?

--------------------
нямам ламбо Мамо, но ръката ми през джамо

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 12 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3191

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.