ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
bobi_86
умерен оптимист

Регистриран: 07.10.2016
Re: Га шса връщате в България?
    #3423306 - 07.01.2018 23:28 [Re: the_man]

Убиеца вижда как няма измъкване. Как има вероятност да го застрелят при престрелка. Дава си сметка, че заловят го отива доживот в затвора. И взема решение за самоубийство.

Не виждам къде е корупцията в случая.

Миналата година, знаеш във Вегас изперкал бивш счетоводител каква бела направи. Накрая се застрелва. Аналогичен случай.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Рошаво-back
проклет

Регистриран: 02.10.2012
От: На метлата
    #3423309 - 08.01.2018 00:27 [Re: the_man] Прикрепен файл (1 тегления)

Из сурат-тефтеря:
"Пак добре, че не се самоуби с гранатомет"
"Росен Ангелов се е самоубил с 8 куршума - 7 в тялото и 1 контролен в главата."
"Джентълмените винаги се самоубиват със заглушител - по-изискано е."
"Росен Ангелов се е самоубил със заглушител, за да пази тишина на европредседателството."

--------------------
Life is far too important a thing ever to talk seriously about

the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
От: New Haven, CT
    #3423310 - 08.01.2018 00:28 [Re: bobi_86]

Според последната информация на МВР Ангелов е работил като общ работник в автосервиз и в железария, но не е имал трайна месторабота.
Той е имал три ефективни присъди още от 1984 г. за кражби. Втората през 1999 г. за изнасилване. През 2002 е пуснат предсрочно. През 2009 е осъден за блудство с 12-годишно дете. Тази присъда е задочна, защото така и не е заловен.

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

the_man
Royal

#3423312 - 08.01.2018 00:47 [Re: Рошаво-back]

Абе тоя Василев още ли служи?!

„Лошо е издирван преди. Сега много неща се знаят за него, а преди явно не е било така. Сигурно има много подобни случаи. Не може да си заврем главата в пясъка и да кажем, че няма такива случаи у нас“.

Това каза в сутрешния блок на Нова телевизия бившият шеф на Националната полиция генерал Васил Василев по повод убиеца Росен Ангелов, който екзекутира шестима души в Нови Искър.

Според него голяма вина за кървавото деяние има и обществеността. „Конкретен пример е кметът на Луково. Той казва „Тука идва един. Самонастанил се е“. Тук се пита – „Добре де , кмете, ти защо не идеш да провериш кой е там, какво се случва и така нататък“.

„Росен е стрелял по една ламарина и какво ли още не във вилата, дето се е самонастанил. Тогава се пита защо съседите не са обърнали внимание на това и не са сигнализирали“, заяви още генерал Василев.

Докато е бил национално издирван си е купил телефон на изплащане и си е пуснал Интернет

--------------------

Independent
Alive
**

Регистриран: 21.07.2012
От: The Dark Side Of The Moon
    #3423319 - 08.01.2018 02:59 [Re: the_man]

Имало само още 6,999 такива като него, които ги "издирвали" из страната.

--------------------
In God Only I Trust!

Drain The Swamp!

the_man
Royal

#3423321 - 08.01.2018 03:09 [Re: Independent]

Цитат:

Имало само още 6,999 такива като него, които ги "издирвали" из страната.

Пълна лудница. Да им пратим Дог и компания, ше им ги излови до края на зимата.
Още оня ден ми направи силно впечатление, как веднага със светкавична ДНК експертиза, от МВР категорично обявиха Горския за виновен, без съд.

Мене тва ми звучи по-правдоподобно:

“Убиецът е тийнейджър, син на местен големец от Нови Искър близък до ГЕРБ. Пистолета е Валтер П22, регистриран на името на бащата. Това момче е имало отношение към дъщерята, затова момичето е убито само с ЕДИН изстрел в слепоочието, а тялото му не е обезобразено, като на останалите. Най-много гавра е понесло тялото на Боби, който за разлика от другите членове не е бил застрелян единствено с цел да бъде убит, а е направен опит да бъде наказан заради сексуалното му отношение с момичето, като е прострелян в гениталната зона.

Профилът на тийнейджъра убиец във фейсбук е свързан с профилите на двете други деца, съветвам журналистите да ги преснимат възможно най- бързо и да следят, дали има промяна в листата с приятели, както и да разпитат другите деца дали забелязват някой да се махнал от листата след нова година.

На 31 декември, около 9 часа, момчето е било пуснато в къщата, в качеството си на приятел на Боби и дъщерята. Възникнал е скандал между тях, при което Боби и Момичето се качват в стаята, пускат си музиката силно и го оставят долу с Кети и Неделчо за да го игнорират. Неделчо се обажда на големият си син Георги, който също го познава, вероятно са били и приятели, да дойде да го успокои. Не са викали полиция, не е правен опит и да бъде изхвърлен, понеже са знаели чий син е, а не са очаквали това, което ще последва.

Когато Георги е дошъл скандала е ескалирал и тийнейджъра е започнал екзекуцията на семейството. След което се е прибрал вкъщи, изкъпал се е, преоблякъл се е и е отишъл на тийнейджърския купон, на който са били канени Боби и Момичето.

Забележете нещо много важно – телата на всички убити и джипа БМВ са били в къщата на 1 януари през деня! В същият ден това лайненце разказва всичко на баща си и той почва да организира заличаването на следите. Къщата в Луково, в която живее Росен Ангелов е собственост на бащата и ако журналистите се постараят малко повече ще научат и името му.На 1 януари вечерта, чистачите отиват в къщата на убитите и извличат тялото на Кети, разбиват предното дясно стъкло, защото не искат да оставят следи, а не намират веднага ключовете в къщата и не рискуват да ровят из нея. Подкарват джипа до кладенеца, изхвърлят тялото и умишлено тефтерчето.
На 2 януари е убит и Росен Ангелов, а тялото му изхвърлено някъде близо в околностите. МВР не направи ювелирна акция по залавянето му, а нарочно блокира цяло Луково, за да обвини журналистите, че той е избягал благодарение на тях.

Импровизираното стрелбище в двора на Росен е набързо сглобено, по шишетата няма почти никакви следи от куршуми, а голямата желязна плоча има една центрирана група от 22 калибър, а останалата повърхност е почти чиста. Да мъкнеш такава плоча, а да я простреляш с по- малко от един пълнител е нерационално.“

--------------------

plain
Iland

Регистриран: 06.05.2008
От: 02467
    #3423323 - 08.01.2018 04:09 [Re: the_man]

Ясно. Оставаме си тук.

Independent
Alive
**

Регистриран: 21.07.2012
От: The Dark Side Of The Moon
    #3423324 - 08.01.2018 04:15 [Re: plain]

Иначе няма, така ли?

--------------------
In God Only I Trust!

Drain The Swamp!

Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: Шихагоу
    #3423326 - 08.01.2018 04:49 [Re: the_man]

На кого е този разказ? Много детсйлен, не изглежда измислица.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

the_man
Royal

#3423327 - 08.01.2018 04:59 [Re: Кукера©]

Някъв анонимен.
Ново 20: Публикация на вестник „Труд“, в която информатор на медията от полицейските среди твърди следното: „Росен Ангелов беше информатор на ДАНС и полицията и по тая причина остана на свобода, вместо да излежава 8-годишната си присъда за педофилия- Да, Службата си го пазеше като особено ценен кадър и му спести дългогодишно търкане на наровете“.

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 19 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 2909

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.