ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Kolar
почетен член
*

Регистриран: 31.10.2017
Re: Адвокати по трудово право
    #3444526 - 23.08.2018 11:58 [Re: plain]

Ле леее не само адвокатин трябва ами да се води съдия изпълнител прокурор и полицаи.

Напрaви ли някоя мръсна врътка началника дето ша та наема и веднага по бързата процедура към корекшънал фасилититу наречено каунти джейл.

Че на мен ми писна от лъжци постоянна работа хубаво заплащане ала бала тамъм вече навлеза в работата ошлайфам се добре й се успокоя че съм нает и имам работа и хоп те 2 и половина месеца минали и се оказва ами тя колежката се върна от майчинство ти незнаешели че уж времнно било.

И други мръсотии има тя лятната работа билa сезонна несъм ли знаел че лятоска само сезонни работници се наемали ма като правехме договорката предварително тогава работата беше за 4-5 години на пред ама айде без договор така като за приятели.

Ма то човек неможе да кандидатства само през зимата ,трябва да има постоянна работа през всички сезони.

Така че им знам всичките мръсотии.Препоръчвам на отиване за пей чек да се отива въоражен най-добре с пушка от Bas Pro Shоp.-много хубав магазин!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
peshobass
заслужил ветеран

Регистриран: 28.11.2005
От: Newton, MA
    #3444530 - 23.08.2018 14:10 [Re: Independent]

Грубо влезе колега!Не така с бутонките напред!

Склададжията
бутилкаджия

Регистриран: 19.05.2012
От: Мазата
    #3444533 - 23.08.2018 14:53 [Re: peshobass]

Интересно.Уж богаташи, пък нема за тех жени,завалиите.

rabbit_is_great
ветеран
**

Регистриран: 11.08.2016
    #3444536 - 23.08.2018 15:48 [Re: plain]

Не, и аз съм в линия с всички дето са ти отговорили, че това е глупост.
От оператора, до инженера, програмиста, мениджъра и до директора това мисля не е практика. Може би от ВП нагоре....

А иначе това което описваш според мен твоя приятел е сгазил лука нещо в предната компания, издразнил е някой шеф или ХР който е решил да му прави мръсно.
Отделно е, и че устата му е била голяма и или си е променил линкедина много бързо или е споделял къде отива.
Аз лично точно поради такива причини, харесвам първите 6м-1г след смяна на работа да не си променям тези неща.

rabbit_is_great
ветеран
**

#3444538 - 23.08.2018 15:51 [Re: Склададжията]

Много сте лоши към момчето-мъжа вие, може да са му високи критериите на човека.

burjavela
старо куче

Регистриран: 10.05.2015
От: Philadelphia, PA
    #3444541 - 23.08.2018 16:02 [Re: Абуто]

Цитат:

Цитат:

Та, освен ако не се пазариш за 6-7 цифрени суми не виждам смисъл да търсиш услугите на такъв костюмар.

Е чи тука сме само такива.
Цифрите след десетичната точка да не би да не са цифри...

Където си прав, си прав!

rabbit_is_great
ветеран
**

#3444543 - 23.08.2018 16:11 [Re: burjavela]

офтопика ...
Днес работя от къщи, и седя и гледам от офиса ми в къщи защото мидъл или хай скул стюдънтс чакат жълтото бусче точно до ъгъла на къщата.
Не е истина.
5-6 момичета, 5-6 момчета. Всички застанали на 1,5-2метра един от друг това 10 човека и 10те човека на смартфоните си цъкат нещо...като зомбирани.
И се сетих колко беше яко ние - аз като бях на тяхната възраст и нямаше дори обикновенни селл фони в училището....а си лафихме и комуникирахме.

Незнам защо си мисля, че пропускат много с това си поведение.

Редактирано от rabbit_is_great (23.08.2018 16:11)

burjavela
старо куче

Регистриран: 10.05.2015
От: Philadelphia, PA
    #3444544 - 23.08.2018 16:19 [Re: rabbit_is_great]

Заек, това си е цяла отделна тема... И защо се чудиш въобще - естествено, че изпускат! Настоящето поколение няма да ги видиш да сложат по две тухли за врата на улицата и да цъкат футбол от сутрин до вечер. Няма да ги видиш да чертаят с тебешир и да играят на Дама, Шмайзер, Охлюв и т.н. За комуникиране забрави, освен ако не си им полезен с нещо. На тях целият им живот в момента се събира в снапчат, фейсбук, инстаграм и другите подобни. Стигнахме до етап от живота, в който хората пътуват и правят неща, не за да са щастливи те самите, а, за да може другите да видят къде са и какво правят. Стигнахме до момент, в който в храните е пълно с химикали, а като отидеш в аптеката и навсякъде по хапчета, шампоани и т.н. пише, че са с вкус/мирис на еди-си-какъв плод или ядка. Тъжно, но факт!

MилeH

Регистриран: 02.12.2008
От: NYC
    #3444547 - 23.08.2018 17:28 [Re: plain]

говорили сме за това с адвокати и ХР - NCA е ъненфорсъбъл . въпреки че го слагат, да плашат хората. Никой съдия няма да ти забрани да си изкарваш хляба. а за ИП е друга работа.
Нашите ако има такива, с ценно ИП , им плащат една година заплата, и се водят на работа. и въпреки всичко по това време можеш да напуснеш наистина и да почнеш работа на друго място, при конкуренцията.
А за шефовете - 5г договори, пре-сайн бонус, и големи обещетения при напускане. то и за нас - 1 месец заплата за всяка прослужена година е стандарт , макс 12 заплати

the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
От: New Haven, CT
    #3444548 - 23.08.2018 17:38 [Re: burjavela]

Аман от клишета.

Те ти още две:

Децата имат повече нужда от примери, отколкото от критика.

Не възпитавайте децата си! Те така или иначе ще приличат на вас. Възпитавайте себе си!

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
4 регистрирани и 49 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2758

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.