ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
grogyy
рекордьор

Регистриран: 01.11.2010
Re: Гледате ли Фермата БГ?
    #3447283 - 02.10.2018 10:27 [Re: plain]

Не зная, пичове, какви спомени имате от купоните си в тийн възраст и леко отгоре след това, но съм била свидетел на напълно изключващи се такива от участници - набедени и свидетели-разказвачи. Кавгата стигна едва ли не до смъртна вражда, с годините улегна, сега са първи дружки.
Хиляда пъти коментираха как травмиращи спомени се потискат и затова е възможно да не са конкретни, но един път не обелиха дума, че сме в състояние и постоянно си "правим" и "дотъманяваме" спомените я по снимки, я по преразкази, щото и паметта ни е една, дет вяра да й нямаш.
Когато ме извикаха за сефте за jury duty, тъкмо бе гръмнало поредното - лежал чилякът нанайсе или колкото там беше по свидетелски, т.е. показания на очевидци. Пушкало се, не помня колко жертви, но според присъдата поне един бе гушнал букета. Ся, с днк-то зная, че и там не е много чиста работата, но пък в сравнение с очевидците е много по-надеждно свидетелство. Попитах дали има каквито и да е други доказателства - като снимки от камери. Казах си кво ме човърка, признах си, че не очаквам csi miami разследване, изритаха ме и всички останахме доволни - аз не им направих сечено, те не бяха причина да отменя киснене на дупе из вирджинските.
А па Клинтън, с все доказателства, удари кьоравото . Хем по-късно се е задявал и определено може да се приеме като ми работата ми зависеше от него.

edit: Според мен Кавано е бита карта вече, щото след като си тръгнал да доказваш, че нямаш сестра, си ненужна грижа и товар.

Редактирано от grogyy (02.10.2018 10:34)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Склададжията
бутилкаджия

Регистриран: 19.05.2012
От: Мазата
    #3447301 - 02.10.2018 14:54 [Re: plain]

То човек и малко мозък в тиквата си да има ще разбере, че всичко е постановка. Как пък точно сега тая дърта пача се досетила, че са я барали на купон от преди новата ера? На всичко отгоре е либералка при това активистка...колко удобно.

the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
От: New Haven, CT
    #3447320 - 02.10.2018 16:20 [Re: plain]

Цитат:

Все пак алибито се осигурява от други хора, не от това, което някой е написал или не.

Така е, ма тая игра тя самата я започна. Щото нейното най-солидно доказателство е някво подмятане ужким записано от психотерапевта й. Язък само, че тя не ще да го покаже и пак няма кой да потвърди.

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

Izmoren
заслужил ветеран

Регистриран: 09.01.2005
От: Mar Caribe
    #3447340 - 02.10.2018 19:34 [Re: the_man]

ЗЗП

FBI Interviews Three Kavanaugh Witnesses Who Don't Remember Ford's Mystery Groping Party

"Hero" Survivors Who Confronted Jeff Flake Work For Soros-Funded Nonprofit

--------------------
Law of Logical Argument

Anything is possible if you don't know what you are talking about.

plain
Iland

Регистриран: 06.05.2008
От: 02467
    #3447343 - 02.10.2018 19:51 [Re: grogyy]

Цитат:

Хиляда пъти коментираха как травмиращи спомени се потискат и затова е възможно да не са конкретни, но един път не обелиха дума, че сме в състояние и постоянно си "правим" и "дотъманяваме" спомените я по снимки, я по преразкази, щото и паметта ни е една, дет вяра да й нямаш.

Не знам дали някой го е споменавал, но аз съм напълно съгласен с това. Аз на мойта памет не вярвам.
Казват, че примитивните сетива са по-дълготрайни в такива моменти на стрес - миризма, звук.
Аз мисля, че по-скоро ще го удобрят, освен ако ел призеденте не му оттегли кандидатурата междувременно (не знам дали може да закон просто така да го направи).

Редактирано от plain (02.10.2018 19:52)

plain
Iland

Регистриран: 06.05.2008
От: 02467
    #3447345 - 02.10.2018 19:56 [Re: the_man]

Не са ли изискали записи от психотерапевта?

the_man
Royal

#3447351 - 02.10.2018 20:35 [Re: plain]

Цитат:

Не са ли изискали записи от психотерапевта?

Ми няма как да ги изискат, при дадените обстоятелства след като тя самата не ги дава.

Цитат:

Казват, че примитивните сетива са по-дълготрайни в такива моменти на стрес - миризма, звук.

Ма какъв стрес бе колега? Пила е бира, пуснали са й музика, качила се е сама горе...романтика.
Баси, цяла нощ сънувах лигави змии, след като й гледах изслушването.

Къде да си подам жалбата срещу нея за психически тормоз?!

--------------------

the_man
Royal

#3447366 - 02.10.2018 23:03 [Re: the_man]

One of Christine Ford Blasey's research articles in 2008 included a study in which participants were TAUGHT SELF-HYPNOSIS & noted hypnosis is used to retrieve important memories "AND CREATE ARTIFICAL SITUATIONS."

--------------------

MилeH

Регистриран: 02.12.2008
От: NYC
    #3447386 - 03.10.2018 00:38 [Re: the_man]

Абе хипноза, къде отиваш чак Като знам как само на някои 3пъти като си го повторят и вече самите те си вярват

sineo4ka

Регистриран: 06.07.2009
От: Suburban
    #3447390 - 03.10.2018 04:18 [Re: the_man]

Цитат:

Ма честно казано през 90те повечето с които сме бъркали кекс заедно все е изглеждало или като изнасилване или като нападение.

Вий май сте използвали друг рецептурник, щото кога ние месихме козунаци, винаги почвахме на бавни обороти, гледахме тестото да е меко и точилката набрашнена. И дори като се блъскаше тестото на плота няколко пъти, никой нямаше съмнение, че става въпрос за месенето на козунак, та вземете да си прегледате технологията, преди да я прилагате като стандарт.

--------------------
No one heals himself by wounding another - St Ambrose

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
3 регистрирани и 71 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4078

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.