ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
bloody Mary
щерката на Хенри VIII

Регистриран: 06.03.2013
Re: Националната принадлежност се определя от
    #3026891 - 17.03.2013 17:53 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

За вас шопите не знам, но ние добруджанците се ширим от Северно до Бело море и от Каспийско до Адриатическо море. И белата раса от нас е зачената. Не им верувай на македонците. Они лъжат та се късат. Всичко от нас добруджанците е започнало. Адам е бил добруджанец. От тук нататък нема какво да си говорим.

Щом сте до Адриатика, требе да сте ни завладели додека се усетим.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
bloody Mary
щерката на Хенри VIII

#3026892 - 17.03.2013 17:56 [Re: игнят]

Цитат:

И при сърбите има психопати

Аха. Един такъв искаше да му върна мощите на св.крал Стефан Урош, които са погребани в черквата "св. Неделя" в София.

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3026902 - 17.03.2013 18:28 [Re: игнят]

Цитат:

Ти се смей , ама верно сте много бели там . Лятото бях командировка по североизтока и да ти кажа имах чувството че съм в Словения , а не в България . Даже и турците ви са по - бели от нас , направо се комплексирах .

Между другото - това си е истина. В Добруджа сините и зелените очи, както и русата коса не са изключения. Аз като малък имах руса коса, после ми стана кестенява, а очите ми са зелени. Когато дойдох в София и видях баш македонците - установих, че те са доста по-мургави от нас, вкл. и от сите Македонии. Така, че тезата за българите татари на изток, които са мургави не е верна...
Между другото и така трябва да бъде, защото македонците са повече средиземноморски тип и по-близо до италианци и испанци от нас белите северни българи... Абе да живее Добруджа - от Северния до Южния полюс.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Бяло Конче
раванлия

#3026905 - 17.03.2013 18:33 [Re: асегаде:)]

Цитат:

Какво е направил тоя гурбет с тебе? Само преди половин година говореше за траки!

То и сега говоря за траки. Но нека да направим нещата реалистични. Траки, древни македонци и стари, дърти елини - това са стари племена и народи, които днес ги няма, но те са дали началото на новите народи, които ги унаследяват. Доказано е, че днешните гърци генетически имат много по-малко общо с древните елини от колкото ние с древните траки. Като геном и генотип ние според някои данни се покриваме на 60% с траките. Това не значи, че сме траки, но че сме техни наследници...както и да е. Историята е лъзгав обект.

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3026909 - 17.03.2013 18:39 [Re: bloody Mary]

Цитат:

Щом сте до Адриатика, требе да сте ни завладели додека се усетим.

То това е само празна приказка за (по)вдигане на самочувствието...Ние не завладяваме никой, а чакаме като паяци някоя (муха, македонка) да ни кацне... Ние, белите татари със сини и зелени очи...Айдеее, Мак-е-Дон-ки, тук е (в)истината...У Добруджата...Идвайте, докато не сме се изселили у Европата...(То май вече сме се изселили, но може някой да останал все още)...Бе проверката е висша форма на доверие...

--------------------

игнят
старо куче

Регистриран: 25.07.2012
    #3026914 - 17.03.2013 18:48 [Re: Бяло Конче]

Абе за нас е ясна рабтата , ма я оди им обясни на македоноидите , че са по жолти от асли бугарите у Добруджа па и от турците . Жив ще те изедат . Ако китайците разберат , че македонците мразат жолтите от дън душа ще ги намерят на картата и

Бяло Конче
раванлия

#3026917 - 17.03.2013 18:54 [Re: игнят]

Цитат:

Абе за нас е ясна рабтата , ма я оди им обясни на македоноидите , че са по жолти от асли бугарите у Добруджа па и от турците . Жив ще те изедат . Ако китайците разберат , че македонците мразат жолтите от дън душа ще ги намерят на картата и

Виждаш ли...пропаганда...от жираф на слон ш'та направят, ако трябва, само за да им влезеш в рамката...Добре, че ние си ги знаем работите...Време е и те да ги научат, но първо и ние и те трябва да за..ме пропагандата....От истината по-добро нема, па нема...

--------------------

игнят
старо куче

Регистриран: 25.07.2012
    #3026947 - 17.03.2013 21:29 [Re: Бяло Конче]

Сега слизам от баира , бях малко на ората - копата . Направо настръхнах като видях огньовете в десетки села . Странно е усещането да се наблюдава една толкова стара , езическа традиция , може би , тракииска , КОНЧЕ . Днес , обаче прочетох , че тази традиция я имало само на македонското етничко ткиво и побързах да се прибера докато не съм се македонизирал .

Редактирано от игнят (17.03.2013 21:30)

bloody Mary
щерката на Хенри VIII

#3026953 - 17.03.2013 22:10 [Re: Бяло Конче]

Само по македонки ли си падате вие добруджанците?

Квинт Курций Руф
Античен музовир

Регистриран: 18.12.2012
От: Враца- Косталево(над язовиро)
    #3026955 - 17.03.2013 22:33 [Re: игнят]

Цитат:

побързах да се прибера докато не съм се македонизирал .

Добре че гледах огъня у наше село отдалече... 3 гуми бяха запалили идиотите на баира

--------------------
" Човек се ражда уморен и живее, за да си отпочине!"

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 18 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 27705

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.012 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.