ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
stingers
българинъ родомъ

Регистриран: 08.02.2011
Re: сега, ако забелязваш
    #2944080 - 01.09.2012 15:42 [Re: Негатор]

Цитат:

Цитат:

Ако трябва огромни центрове за рехабилитация и лечение да се изградят да ги лекуват тия няколко стотин хиляди лумпена, но света не е длъжен да им търпи лудостта, кафа от тях вече, трябва терапията вече да загрубее, няма какво да се разтъкаваме още пациентите само се вошават все повече !!!

Споко де - шаманите на македонизма, които зомбифицират останалите, са 500-1000 души, какви ти стотици хиляди?

В действителност са няколко стотин хиляди които ще получат силен шок при процеса на демакедонизация та ще трябва да им се помага, а тия няколко хиляди за които говориш ти не подлежат на никаква намеса и интервенция и може и съпротива да окажат, с тях по друг начин трябва да се реши проблема !!!

--------------------
Тешко на тия които се бореха за СВОБОДА а получиха слобода !!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #2944083 - 01.09.2012 15:47 [Re: stingers]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Ако трябва огромни центрове за рехабилитация и лечение да се изградят да ги лекуват тия няколко стотин хиляди лумпена, но света не е длъжен да им търпи лудостта, кафа от тях вече, трябва терапията вече да загрубее, няма какво да се разтъкаваме още пациентите само се вошават все повече !!!

Споко де - шаманите на македонизма, които зомбифицират останалите, са 500-1000 души, какви ти стотици хиляди?

В действителност са няколко стотин хиляди които ще получат силен шок при процеса на демакедонизация та ще трябва да им се помага, а тия няколко хиляди за които говориш ти не подлежат на никаква намеса и интервенция и може и съпротива да окажат, с тях по друг начин трябва да се реши проблема !!!

А како ќе им помагате на тие стотина илјади според тебе? Во концентрациони логори ли? Ќе не ослободувате од самите нас, викаш

--------------------
Ridentem dicere verum

stingers
българинъ родомъ

#2944091 - 01.09.2012 16:00 [Re: Пaт]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Цитат:

А како ќе им помагате на тие стотина илјади според тебе? Во концентрациони логори ли? Ќе не ослободувате од самите нас, викаш

Не ти къде се слагаш, ти си в другата групичка с която по друг начин ще се процедира, а тези няколко стотин хиляди просто ще бъдат информирани както подобава за истината, ще има шок разбира се, никой не би приел с радост истината че е еничар, и за това именно ще са нужни и успокоителни процедури няма как голям шок ще е !!!

--------------------

Пaт

#2944094 - 01.09.2012 16:05 [Re: stingers]

Тежок пациент си ти. Оди барај помош дури не е доцна.

--------------------
Ridentem dicere verum

stingers
българинъ родомъ

#2944099 - 01.09.2012 16:13 [Re: Пaт]

Цитат:

Тежок пациент си ти. Оди барај помош дури не е доцна.

Тежок пациент си ти и като му дойде времето ще поработим по усърдно над такива като теб, а иначе "доцна" е за спасението на македонизма, той пропиля своя огромен шанс, полакомихте се за това което не е вше и ще изгубите всичко, иначе за безплатния урок по србо хрватски Jазик понаучаваме по некоя друга дума фала лепо !!!

--------------------

Пaт

#2944102 - 01.09.2012 16:18 [Re: stingers]

Оди кај специјалист. Инаку, касно е на српски. Научи ли сега уште една српска дума?

--------------------
Ridentem dicere verum

sofmak
рекордьор

Регистриран: 20.10.2011
сръбския
    #2944107 - 01.09.2012 16:26 [Re: Пaт]

като ходим някъде, аз отговарям за контактите с местното (туземното) население. Отдавна беше, вече съм забравил как контактувах в Ниш, исках да разбера накъде е центъра. Жената (в някакво заведение, не беше ресторант, по-скоро пицария) дълго ме гледаше неразбиращо - с широко отворени очи. Като разбрах, че тя не владее ни английски, ни югославски, подкарах с двете ръце и на български. Аааа - ела - и ме заведе на улицата, сочи на едната страна на улицата - налево, 500м - надесно и т.н.
обикновено в центъра на градовете все има по един човек, яхнал кон и извадил сабя. Как ли показвах, че язда и размахвам сабя и пояснявам: Паметник, монумент, център, споменик...
В Скопие конниците са три, ама май само един е извадил меча

stingers
българинъ родомъ

#2944109 - 01.09.2012 16:31 [Re: Пaт]

Цитат:

Оди кај специјалист. Инаку, касно е на српски. Научи ли сега уште една српска дума?

По српските думи ти си специJалист аJ фала лепо за безплатните уроци !!!

--------------------

Simulant
рекордьор

Регистриран: 31.03.2012
Re: сръбския
    #2944687 - 02.09.2012 12:47 [Re: sofmak]

Цитат:

като ходим някъде, аз отговарям за контактите с местното (туземното) население. Отдавна беше, вече съм забравил как контактувах в Ниш, исках да разбера накъде е центъра. Жената (в някакво заведение, не беше ресторант, по-скоро пицария) дълго ме гледаше неразбиращо - с широко отворени очи. Като разбрах, че тя не владее ни английски, ни югославски, подкарах с двете ръце и на български. Аааа - ела - и ме заведе на улицата, сочи на едната страна на улицата - налево, 500м - надесно и т.н.
обикновено в центъра на градовете все има по един човек, яхнал кон и извадил сабя. Как ли показвах, че язда и размахвам сабя и пояснявам: Паметник, монумент, център, споменик...
В Скопие конниците са три, ама май само един е извадил меча

От които единия и на магаре не се е качвал в живота си, ама хайде да не издребняваме. Идентитетот требе да се штити со сите средства...

--------------------
Не разбрав што сакав да кажам, ама се надевам вие да ме разберете.

Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
Re: сръбския
    #2944895 - 02.09.2012 16:24 [Re: Simulant]

"Цар Самуил е татко на Ал.Македонски!"

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3972

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.046 seconds in which 0.027 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.