ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Македонец
неантички

Регистриран: 10.03.2012
От: МКД
Re: Грција и Бугарија фантазираат дека Македонците не постојат
    #2951404 - 12.09.2012 19:18 [Re: GStojanov]

Цитат:

Значи ти Солун мислиш дека пречка на Грција да го признае македонското малцинство е што нема како да ги именува.

Тоа ич не им е пречка. Тие, да сакаа, ќе ги именуваат Славомакедонес и ќе се завршеше работата. За себе ќе користеа Елиномакедонес и така немаше да има никаква забуна.

Но тоа не им е пречката. Тие сакаат да не нема. Да исчезнеме како никогаш да не не имало.

Ако „македонштината“ во Егејско подрзбира гнасна србизација, каква што ние имаме во Македонија, тогаш дај Боже корен да не остане од Македонците во Егејско!!

„Српски песни ги обединија Македонците во Лерин“
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/2951396/an/0/page/0#Post2951396

--------------------
Ако рече Гарибалди дека - "Создадовме Италија и сега треба да создадеме и Италијанци", ние од дозволата на Европа за самостојна Македонија, создаваме бугаромразци како божемни Македонци. - M. Србиновски

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Пиринец
Татар

Регистриран: 14.12.2011
    #2951406 - 12.09.2012 19:20 [Re: GStojanov]

Първо, националистите в България мразят Живков и с асоциацията доказа, че хал хабер си нямаш от политиката в България.
Второ, България подписа договор с Македония 1999 година, с който де факто призна Македонски език в рамките на Република Македония и подписа, че няма българско мълцинство в Макеодния и Македонско малцинство в България и тогава започнахме да имаме по-добри отношения. Помогнахме ви 2 години по-късно във войната с Албания. После дори при следващото правителство, това на СДСМ - имахме нормални отношения и дойде премиерът ви с предложението да честваме заедно празници и когато той падна от власт отношенията ни тръгнаха в пагобна посока.
В България никой политик няма проблем, че има държава Македония, в която живеят Македонци. В България има проблем, когато се говори, че татари са поробили антични македонски херои в Благоевградска област.
Искаше да дигаме споменик на Вапцаров в Банско - в Банско си го има, в Чеир махала го няма вече ...

GStojanov
Македонец
**

Регистриран: 10.03.2011
    #2951414 - 12.09.2012 19:35 [Re: Пиринец]

Солун,

Српските песни (и турбо-фолк култура) ни јас не ги сакам. Но тоа нема никаква врска со темата.

Пирински,

Бугарските националисти може и да не го сакаат Живков. Ама таа негова „славна“ изјава многу ја сакаат.

Бугарското признавање на Македонија е половично. Ве признаваме, ама не баш.

stingers
българинъ родомъ

Регистриран: 08.02.2011
    #2951420 - 12.09.2012 19:42 [Re: GStojanov]

Цитат:

Солун,

Српските песни (и турбо-фолк култура) ни јас не ги сакам. Но тоа нема никаква врска со темата.

Пирински,

Бугарските националисти може и да не го сакаат Живков. Ама таа негова „славна“ изјава многу ја сакаат.

Бугарското признавање на Македонија е половично. Ве признаваме, ама не баш.

Ами първо вие трябва да признаете какви сте и после да претендирате за каквото и било !!!

--------------------
Тешко на тия които се бореха за СВОБОДА а получиха слобода !!!

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2951449 - 12.09.2012 20:26 [Re: Пиринец]

Цитати на Тодор Живков

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

DIVА
неопитомена

Регистриран: 01.07.2011
От: Дивия запад
    #2951471 - 12.09.2012 21:02 [Re: GStojanov]

Стоянов, аз съм жена. Моля, обръщай се в женски род към мен!
Вие да нямате монопол върху името Македония!?!? И тази ваша Македония няма нищо общо с България!?!?
Помисли си пак!

Пиринец
Татар

#2951497 - 12.09.2012 21:37 [Re: GStojanov]

Стоянов Стонояв по-патетично и комплексарско да искаш от някой да те признае за нещо, за което няма власт, трудно ще срещнеш. Когато ти признаят държавата, признават всичко в нея. Няма графа, където се тиква идентитет и език и признахме езикът в рамките на Република Македония.
Виж абсурдната ви измислена история няма да я признаем, безумните ви глупости около втората световна война няма да ги признаем. Бандата пияници като ХОМО, които са лежали по затворите няма да получат права на малцинство, защото ние не сме федерация, а гражданска държава.
3 млн поробени Македонци, няма да признаем, защото ги няма в България.
Ти мен признаваш ли ме за Българин? Да ти отговоря, през кура ми е кой за кво ме признава, когато аз сам се признавам. Това, което България не Ви признава, е вътрешнополитическа демагогия. Нито има къде да ви оспорваме, нито къде да ви признаваме, но това на Сърбия и Албания не им е изгодно. Както не им беше изгодно, когато ви дадохме оръжие. Лай си Стоянов, родината ти е в албански огън и сеч, а ти ме питаш дали те признавам, по-тъпа работа няма.
Иначе националистите на България се увличат по Радко, Бранник и Тодор Александров, но нямат връзка с Живков, но нямам време да ти отварям очите за всичките дупки в познанията ти по история на България.

Македонец
неантички

#2951525 - 12.09.2012 22:33 [Re: GStojanov]

Цитат:

Солун,

Како немало врска со темата?
Веста за прославата со српски песни во егејско е пренесена од „Вест“. Според која логига во егејско се прославува со српски песни? Можам да разберам да се пеат грчки песни, но српски!?

--------------------
Ако рече Гарибалди дека - "Создадовме Италија и сега треба да создадеме и Италијанци", ние од дозволата на Европа за самостојна Македонија, создаваме бугаромразци како божемни Македонци. - M. Србиновски

Македонец
неантички

#2951538 - 12.09.2012 22:44 [Re: Пиринец]

Цитат:

Стоянов Стонояв по-патетично и комплексарско да искаш от някой да те признае за нещо, за което няма власт, трудно ще срещнеш. Когато ти признаят държавата, признават всичко в нея....

И ти мислиш дека ова не му е некому јасно во Македонија?

Наводното „непризнавање“ од страна на Бугарија се злоупотребува од страна на српската пропаганда во Македонија која има цел во никој случај да не дојде до зближување со Бугарија. Српската пропаганда премолчено се поддржува и од голем број наводни „бугарофили“ и „апла македонци“.

Наводното „непризнавање“ од страна на Бугарија се злоупотребува исто така и од одреден круг на Македонци кои фалсификуваната историја, србокомуњарскиот период и србизацијата ја прифаќаат како природна и нормална. Таквите прават пропаганда кон Бугарија дури и се закануваат, штом не не „признавате“ ќе одиме со Србите.

А што всушност подразбираат под признавање?
Подразбираат признавање на сите историски фалсификати како вистина, нешто што Бугарија, а и никој нормален, не може да го прифати.

Кај кого е вината тука, и каде е решението?!

--------------------

Пиринец
Татар

#2951627 - 13.09.2012 00:01 [Re: Македонец]

Не съм съгласен с първото ти изречение. Много хора мислят, че България има някъде още нещо да признава, а смешното е, че има и тъпи българи, които казват - признахме държавата, не признахме нацията ... Малоумие.
Но на хората им трябва хляб и зрелище, а на Балканите само зрелище.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1257

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.