ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: Трето полувреме - продължение
    #2952371 - 14.09.2012 15:49 [Re: Пaт]

Цитат:

Цитат:

1. Прочел съм целия сценарии.

Каде го најде, жити се?

В Интеренет. Нали постоянно го коментират. Мога да ти го разкажа накратко. В основата на филма е любовна история между еврейка и македонски футболист от ФК "Македония". За зла участ тази любов е точно в размирното време на Втората Световна Война и Холокостта(преследването и избиването на евреите от нацистите и фашистите). Фон на тази история е и футболния мач между "Левски" София и ФК "Македония" Скопие, като треньорът на "Македония" е евреин, а самата футболна среща се превръща в арена на сблъсъци на македонците(етнически, каквито е нямало по онова време) и българската полиция. Евреи масово се разстрелват по улиците на Скопие(което не е вярно), а българските фашисти са окупирали и репресират свябодолюбивите македонци, които успяват да спасят треньора Шпиц от лагерите на смъртта(истината е, че това го правят българи от София) и да накарат българските фашисти да се чувстват неспокойни в размирно Скопие.
Накрая любовта побеждава. Младите се вземат, еврейката е спасен, Шпиц е спасен, но за жал всички останали евреи са екстрадирани в лагерите на смъртта от гнусните български фашисти. Българите не допускат ФК"македония" да стане шампион на България, само защото този отбор е македонски, а треняорът му евреин(лъжа и лъжа), но са изгонени (Слава БОГУ всеки македонец се радва и си отдъхва) обратно в България. Жалим за евреите. И се радваме за щастливата любов. The End.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
    #2952377 - 14.09.2012 15:55 [Re: Пaт]

Цитат:

Цитат:

E, и?
Вели ли за "фалшификатот" или не вели?

Вели. И понатаму вели дека бугарската власт депортирала Евреи од Македонија и Тракија. Тоа што значи, севкупно земено?

Совкурно, мовкупно - безДарко негира спасуването на 50000 български евреи и го нарича фалшификат! Замо затова заслужава здрав БГ шут отзад!

stingers
българинъ родомъ

Регистриран: 08.02.2011
    #2952381 - 14.09.2012 16:00 [Re: Гай Баньо]

Цитат:

Магарето на зајакот му кажува колку му се големи ушите. Ти си глув и слеп бе машко, освен врескање на еднострани фрази и пароли, јас од тебе друго не сум прочитал. Ти не учествуваш во разговор, ти се натрапуваш во него - плукаш отрови и исчезнуваш. И за твоја информација, односно твоето претходно обраќање кон мене, преку онаквото ми е за каков етнос не' прифаќаш, тоа е ирелевантно и за мене лично, но и за темата на разговор. Зборував за омраза кон нас како луѓе, како обштност, сосема ирелевантно е дали ќе ја наречеш "етнос" таа обштност.

Че има ли някой по света който изпитва уважение към еничари !?!?!?!?

А още повече към еничари които заливат всички наоколо с вонящите си екскременти !!!

Не няма такъв !!!

Как не ви е срам с това нагло дебелоочие въобще дума да обелвате в защита на тая антибългарска повърня която вашите подлоги са създали !!!

Как не те е срам лъжата да браниш ей това ми кажи от къде такава наглост събирате и как толкова низко сте паднали !!!

--------------------
Тешко на тия които се бореха за СВОБОДА а получиха слобода !!!

ToffeeTwr-Нострадамус
Нострадамус

Регистриран: 04.10.2011
От: Vienna
    #2952384 - 14.09.2012 16:06 [Re: stingers]

Спри се малко, какво постигаш с това постоянно плюене?

--------------------
"Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм"

stingers
българинъ родомъ

#2952387 - 14.09.2012 16:11 [Re: ToffeeTwr-Нострадамус]

Цитат:

Спри се малко, какво постигаш с това постоянно плюене?

Плюене !?!?!?!?

Аз мисля че дебатираме по тема обект на която е една излята връз България и целия ни народ гнусна лъжа повърня от страна на македонистите .......... или нещо съм в грешка а !?!?!?!?

Какво плюене, тук става въпрос за брутално повръщане върху народа ни ти за плюене ми говориш !!!

--------------------

Гай Баньо
комшията

Регистриран: 01.02.2011
От: Журче
    #2952388 - 14.09.2012 16:13 [Re: stingers]

Многу си ласкаш ако сметаш дека барам уважение од такви како тебе. Овде и твоите сонародници имаат дигнато раце од разговор со тебе, си се запрашал ли зошто? Се обложувам дека во живо си едно плашливо и изолирано лигле кое немо и пасивно го бара/чека своето поле за изјава. Дури и покрај Антито си трагичен.

Редактирано от Срррбослав Југић (14.09.2012 16:16)

stingers
българинъ родомъ

#2952391 - 14.09.2012 16:24 [Re: Гай Баньо]

Цитат:

Многу си ласкаш ако сметаш дека барам уважение од такви како тебе. Овде и твоите сонародници имаат дигнато раце од разговор со тебе, си се запрашал ли зошто? Се обложувам дека во живо си едно плашливо и изолирано лигле кое немо и пасивно го бара/чека своето поле за изјава. Дури и покрај Антито си трагичен.

Аз нито съм еничар, нито съм рожба на чужда доктрина, почитам паметта на предците си и гордо нося тяхното име, аз не браня заблуди, аз не служа на лъжи, а трагичният герой ..... това си ти !!!

--------------------

strawberry
ветеран

Регистриран: 24.10.2009
    #2952392 - 14.09.2012 16:25 [Re: Пaт]

Добре явно си яко в denial .
Иска ти се филмът да е обективен и всичко което ти се показва някак си го игнорираш и преиначаваш. Няма смисъл да спорим преди да го гледаш, надявам се, че няма и след това да настояваш за обективност. БТВ беше поканила Митревски на live интервю ама той не дойде. Няма значение не искам да продължаваме да обсъждаме неговата персона.
"Според филма ние (българите) сме извършили геноцид над евреите..." На това му се вика отричане на холокоста...ако някой в Германия отрече Аушвиц или че навлизането в Австрия или Чехословакия не е окупация от Третия Райх, той би бил "оплукан" от самите германци." Това са точните думи. Няма предвид депортацията на евреите във филма евреите са разстрелвани от българите и пращани в лагери, където се вее българския флаг.

--------------------
"Човек, който не разбира от история и да почни да ти проповедва со нея, това е много смешно! Ние не искахме да влизаме в повече разпри с него и затова го зарезахме."- Васил Чекаларов

Гай Баньо
комшията

Регистриран: 01.02.2011
От: Журче
    #2952395 - 14.09.2012 16:29 [Re: stingers]

Тука пишувам година и половина. Повели покажи што сум излажал, земи нешто што јас лично сум напишал, оспори го и обори го со факти и логика. Од ништо не бегам. Не би требало да имаш затрудненија против јаничар, нели?

Редактирано от Срррбослав Југић (14.09.2012 16:36)

Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #2952400 - 14.09.2012 16:34 [Re: strawberry]

Па што сакаш поексплицитно кажано од тоа: штом Германците имаат закон со кој се казнува одрекувањето на холокаустот, што останува за Бугарите да се каже. Ете тоа е смислата на изреченото.

И јас не сакам да бидам адвокат на Митревски, но - тој кажува и нешто друго. Имено, ги прифаќал сите покани на бугарските медиуми за интервју и дека е согласен да разговараат на било која тема - под услов, цитирам по памет: да потпишат нотариален акт со неговиот адвокат од Лос Анџелес за авторизација на интервјуто, т.е. бугарските новинари да немаат право ништо од кажаното да извадат од контекст. Наводно никој не се согласил. БТВ повеќе не ми ги спомнувај, бидејќи тие негово интервју дадено за македонска телевизија си го преуредиле да личи дека Митревски вели дека Бугарите се фашисти - што е срамота!

--------------------
Ridentem dicere verum

Редактирано от Пѫт (14.09.2012 16:39)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 28 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2323

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.