ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
В БЮРМ действат принципите на Гьобелс
    #2952658 - 15.09.2012 02:19

В Македония действат принципите на Гьобелс

За правителственото посещение в Израел и водените разговори за спасението на българските евреи:
http://www.bivol.bg/treto-poluvreme.html

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Негатор
Античен вагабонтин

Re: В БЮРМ действат принципите на Гьобелс
    #2952770 - 15.09.2012 12:54 [Re: Негатор]

Биеш българин, взимаш безплатна бира
…македонската полиция поощрява всяка саморазправа с наши хора

http://republika.bg/index.php?id=48808

Цитат:

Безплатна бира на хулигани раздава македонската полиция, за да нападат хора с българско самосъзнание в Македония, които отбелязват исторически празници.

Цитат:

Рушат наши паметници за удоволствие
Редовна е практиката да се разрушават българските паметници, особено военните, разказват свидетели. Македонските българи казват, че най-много ги тормози присвояването и преиначаването на историята.

Гай Баньо
комшията

Регистриран: 01.02.2011
От: Журче
    #2952786 - 15.09.2012 13:15 [Re: Негатор]

Вашата пропагандна машинерија полудела, очигледно е подготвена на се'. Какви дрски и безобразни лаги.

Илийца
Понаминаваща

Регистриран: 23.11.2009
    #2952798 - 15.09.2012 13:45 [Re: Гай Баньо]

Цитат:

Вашата пропагандна машинерија полудела, очигледно е подготвена на се'. Какви дрски и безобразни лаги.

Браво! Много си наблюдателен. Правителството на РМ мина отвъд границите на допустимото. Какво друго очакваш от българите и България? После да не се чудиш като започнат да ви заплюват по българските улици чувайки безобразния ви говор.

Впрочем наблюдавам от 4-5 години, че на обществени места в България говорите тихичко, едва чуто. Имат все пак инстинкт за самосъхранение бедните хорица.

--------------------
Македония маки да мачи по неговата смърт, а покрай неа и ние Македонците. Со насолзени очи му прозборев: Александре, Александре, дедо мил, од толкава държава што направи само педа земя ни остана!
И.Трпоски

Гай Баньо
комшията

#2952801 - 15.09.2012 13:58 [Re: Илийца]

Цитат:

Цитат:

Браво! Много си наблюдателен. Правителството на РМ мина отвъд границите на допустимото. Какво друго очакваш от българите и България? После да не се чудиш като започнат да ви заплюват по българските улици чувайки безобразния ви говор.

Говорење на изуст. Правителството ова, правителството она. Ако се преминати границите, тогаш зошто некому му се потребни дрски лаги и измислици?

Илийца
Понаминаваща

Регистриран: 23.11.2009
    #2952807 - 15.09.2012 14:09 [Re: Гай Баньо]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Говорење на изуст. Правителството ова, правителството она. Ако се преминати границите, тогаш зошто некому му се потребни дрски лаги и измислици?

Наистина ли нямаш свой отговор?

--------------------
Македония маки да мачи по неговата смърт, а покрай неа и ние Македонците. Со насолзени очи му прозборев: Александре, Александре, дедо мил, од толкава държава што направи само педа земя ни остана!
И.Трпоски

Гай Баньо
комшията

#2952812 - 15.09.2012 14:18 [Re: Илийца]

Имам свој одговор, т.е. став: Во "новината" се напишани скандалозни тврдења, а се обработени несразмерно површно и шпекулативно во однос на скандалозноста и сериозноста што ја носат. И колку да сум настроен против сегашната власт во Македонија, не значи дека напишаното е вистина, само затоа што некому му се допаѓа идејата да е така. Тоа е мојот одговор. А ти навистина ли немаш свој одговор?

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #2952816 - 15.09.2012 14:21 [Re: Илийца]

Цитат:

Цитат:

Впрочем наблюдавам от 4-5 години, че на обществени места в България говорите тихичко, едва чуто. Имат все пак инстинкт за самосъхранение бедните хорица.

Тук се увлече, Бабо Илийце. Нека не мешаме баби и жаби. Първо езика на македонците не е безобразен, а напротив и второ защо ще заплюваш невинен човек, заради чужди грешки. И трето - с тази бира за побой над българи - наистина малко са се увлекли жълтите журналистчета.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Гай Баньо
комшията

#2952825 - 15.09.2012 14:48 [Re: Бяло Конче]

Точно така, конче, благодаря.

Негатор
Античен вагабонтин

#2952829 - 15.09.2012 15:11 [Re: Бяло Конче]

Конят по-добре да обясни приказката за свинята, щото и конете-автори на таквиз "приказки" ги бият, с или без бира за награда!

Цитат:

Имало едно време една стара свиня, наречена България ... Нямала старата свиня България ....

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=macedonia&Number=2952342&page=0&fpart=2

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 41 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2026

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.