ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
iieee
ветеран

Регистриран: 13.09.2012
Re: Најдобрата емисија на Васко Ефтов
    #2953248 - 16.09.2012 11:19 [Re: Пaт]

Какъв беше проблема в мюзикайдъл? Аз си спомням само, че не искаха да пеят гръцка песен.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Esther
психодесен соросоид

Регистриран: 15.04.2012
От: Тролландия, a.k.a форум Македо...
    #2953255 - 16.09.2012 11:44 [Re: Yuf Gaskew Junior]

Цитат:

Тук освен естетически фактори, се намесиха и причини като тези, че българите са в пъти повече от македонците и е нормално да гласуват повече за българския участник, ако щеш само от "патриотизъм"-нищо чудно.

В " " (препинателните знаци) е ключът от палатката.

--------------------
Демокрацията ни отне уседналостта

kiBik
злопаметен

Регистриран: 16.11.2011
    #2953258 - 16.09.2012 11:48 [Re: Esther]

Цитат:

Цитат:

Тук освен естетически фактори, се намесиха и причини като тези, че българите са в пъти повече от македонците и е нормално да гласуват повече за българския участник, ако щеш само от "патриотизъм"-нищо чудно.

Бе интересно ми е. Доколкото си спомням на финала бяха равностойни финалисти - Маги и Боян.
Дали е имало гласове в полза на Маги оттаде ридо?

Esther
психодесен соросоид

#2953260 - 16.09.2012 12:10 [Re: kiBik]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Бе интересно ми е. Доколкото си спомням на финала бяха равностойни финалисти - Маги и Боян.

Това няма как да знам (допускам, че не - не е имало гласове за нея в Македония заради препинателния знак), но лично за мен (разбира се, без какви да е претенции да съм музикален капацитет и изобщо какъв да е критерий, затова нека го наречем просто вкус), дори да приема, че са били равностойни, то личната ми преценка за Маги е не отсъствие на талант (глас) - пееше си момичето, но....безличност, да не казвам (що пък да не) - посредственост. За мен, от музикална гл. точка беше необяснимо, че тя спечели. Даже не помнех, че името й е Маги - ти сега ми го припомни. Казано с две думи - не ме беше впечатлила никак.

--------------------

Редактирано от Esther (16.09.2012 12:12)

kiBik
злопаметен

#2953261 - 16.09.2012 12:13 [Re: Esther]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Това няма как да знам (допускам, че не - не е имало гласове за нея в Македония заради препинателния знак), но лично за мен (разбира се, без какви да е претенции да съм музикален капацитет и изобщо какъв да е критерий, затова нека го наречем просто вкус), дори да приема, че са били равностойни, то личната ми преценка за Маги е не отсъствие на талант (глас) - пееше си момичето, но....безличност, да не казвам (що пък да не) - посредственост. За мен, от музикална гл. точка беше необяснимо, че тя спечели. Даже не помнех, че името й беше Маги - ти сега ми го припомни. Казано с две думи - не ме беше впечатлила никак.

Чакай сега ше потърся финала, за да си опресня нешата.

Esther
психодесен соросоид

#2953262 - 16.09.2012 12:24 [Re: kiBik]

Аз и нямам предвид само финала, а цялостното представяне, но ето какво открих (то и аз нямам ясни спомени):

Примерно това, не е от финала:

--------------------

kiBik
злопаметен

#2953266 - 16.09.2012 12:33 [Re: Esther]

Мдааа. Всеки от двамата е имал и силни моменти, но на финала, ми се струва, че момата е равностойна (дори го води с две гърди)!
Мнение от лаик, разбира се!

Пaт

Регистриран: 09.01.2012
    #2953268 - 16.09.2012 12:36 [Re: iieee]

Па така нешто беше, ама мислам дека имаше и некој Грк вмешано, но не се сеќавам. И да беше само грчка песна, местенката беше доста видлива и со голо око.

--------------------
Ridentem dicere verum

Гай Баньо
комшията

Регистриран: 01.02.2011
От: Журче
    #2953275 - 16.09.2012 12:50 [Re: Esther]

Не верувам дека во финалето имало значителен број на гласови од Македонија за Маги. Ако беше некој Македонец од чиешто претставување не бевме задоволни, тогаш веројатно гласовите ќе беа поделени 50/50 меѓу оние што по секоја цена гласаат за "својот" и оние коишто гласаат за оној којшто им оставил подобар впечаток. Со оглед на тоа што бевме презадоволни од Бојан како претставник од Македонија и го сметавме за подобар од Маги, мислам дека македонските гласови беа меѓу 95% и 100% за него. Јас лично тогаш повеќе сакав Александар Таралежов () да влезе во финалето. Инаку, минатата година Бојан и Соња Мембрењо настапија заедно на еден македонски фестивал (песна како песна, лоша поп тралалајка - гледна точка на рок/метал freak), во последните две години живеат заедно во Битола. Ме "мачи" љубопитност да чујам дали Соња научила македонски. Лажам, многу пољубопитен сум да чујам како стои со битолскиот сленг. Инаку, Сакис Рувас беше грчкиот пејач, кој по некоја случајност е педер.

Esther
психодесен соросоид

#2953276 - 16.09.2012 12:57 [Re: Гай Баньо]

И аз исках Александър да продължи напред (той си беше рокаджийче и ме впечатли още на кастингите), точно както на предния МА, бях за Тома.

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 24 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 702

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.011 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.