ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички


Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Esther
психодесен соросоид
***

Регистриран: 15.04.2012
Мнения: 12457
От: Тролландия, a.k.a форум Македо...
Re: Список на споменици за уривање!
    #2955363 - 21.09.2012 12:36 [Re: Гай Баньо]

Цитат:

Аре бе хора, дайте втори шанс на Анти, през последните дни се държа прилично.
Ма то и аз се държа прилично

+1

--------------------
Демокрацията ни отне уседналостта


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Гай Баньо
комшията
***

Регистриран: 01.02.2011
Мнения: 7154
От: Журче
Re: Список на споменици за уривање!
    #2955364 - 21.09.2012 12:40 [Re: Esther]

Цитат:

Цитат:

Аре бе хора, дайте втори шанс на Анти, през последните дни се държа прилично.Ма то и аз се държа прилично
+1Боже пази да съм намеквал противоположното.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Esther
психодесен соросоид
***

Регистриран: 15.04.2012
Мнения: 12457
От: Тролландия, a.k.a форум Македо...
Re: Список на споменици за уривање!
    #2955365 - 21.09.2012 12:42 [Re: Гай Баньо]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Аре бе хора, дайте втори шанс на Анти, през последните дни се държа прилично.Ма то и аз се държа прилично
+1Боже пази да съм намеквал на противоположното.
Боже пази да съм намеквала, че намекваш противоположното.


--------------------
Демокрацията ни отне уседналостта


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Пaт

***

Регистриран: 09.01.2012
Мнения: 17777
Re: Список на споменици за уривање!
    #2955375 - 21.09.2012 13:46 [Re: Тълмачъ]

Цитат:

Строго секретно: Току шо го преведоф Дискот од Фестос. Каже, дека ние мирмидонците (македонците) я узмехме убавата Еленка од татарот Парис, дека е краднал и името на Александар. Имаме го пишено на античка глаголица, ово е очигледно од Охридската школа. Земи огин, запали го преди да прочиташ, па го предай на организациjата
E да бе, стави -от на крајот од именките од машки род, ф или в (патем, сепак е поправилно в од ф на крајот, и од граматичка и од етимолошка гледна точка, а и смешно звучи преведоф исто како што Хајрие е смешна кога ќе каже фнук ), стави го акцентот на почетокот на зборот за да звучи мАкедонски и стави ги сите српски зборови на кои можеш да се сетиш и оп - вижте ме, вижте ме - и аз мога да говоря македонски

Е да, ама не....

--------------------
Ridentem dicere verum


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Гай Баньо
комшията
***

Регистриран: 01.02.2011
Мнения: 7154
От: Журче
Re: Список на споменици за уривање!
    #2955377 - 21.09.2012 13:50 [Re: Пaт]

Остај па ти, само си пробва чоеко.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
игнят
старо куче
****

Регистриран: 25.07.2012
Мнения: 816
Re: Список на споменици за уривање!
    #2955378 - 21.09.2012 14:03 [Re: Гай Баньо]

Строго секретно: Туку шо го преведох Дискот од Фестос. Он кажува, дека ние мирмидонците (македонците) я земафме убавата Еленка од татарот Парис, кой що е краднал и името на Александар. Го имаме пишено на античка глаголица, тоа е очигледно од Охридската школа. Земи оган, запали го пред да прочиташ, па го предай на организациjата

На мен дали ми се получи ?


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Македонец
неантички
****

Регистриран: 10.03.2012
Мнения: 1313
От: МКД
Re: Список на споменици за уривање!
    #2955383 - 21.09.2012 14:11 [Re: игнят]

Ако мислиш на блажеконевски правилно, тогаш не.

Инаку и ти и Тълмачъ си напишавте текст кој е мешавина од говори од Македонија.

--------------------
Ако рече Гарибалди дека - "Создадовме Италија и сега треба да создадеме и Италијанци", ние од дозволата на Европа за самостојна Македонија, создаваме бугаромразци како божемни Македонци. - M. Србиновски


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Пaт

***

Регистриран: 09.01.2012
Мнения: 17777
Re: Список на споменици за уривање!
    #2955387 - 21.09.2012 14:20 [Re: Македонец]

Каде бре во Македонија се вели узмефме? Каде се вели „па каже“, а? Мислиш на северна Македонија - Ниш?

--------------------
Ridentem dicere verum


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Тълмачъ
рекордьор
****

Регистриран: 16.09.2012
Мнения: 3171
От: Варна
Re: Список на споменици за уривање!
    #2955388 - 21.09.2012 14:21 [Re: Македонец]

Цитат:

Ако мислиш на блажеконевски правилно, тогаш не.

Инаку и ти и Тълмачъ си напишавте текст кој е мешавина од говори од Македонија.


Тц. Мойто беше на развален български с примеси от княжество Рашка

--------------------
Където е текло, там пак ще тече.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
kiBik
злопаметен
***

Регистриран: 16.11.2011
Мнения: 8140
Re: Список на споменици за уривање!
    #2955392 - 21.09.2012 14:24 [Re: Пaт]

Цитат:

Цитат:

Строго секретно: Току шо го преведоф Дискот од Фестос. Каже, дека ние мирмидонците (македонците) я узмехме убавата Еленка од татарот Парис, дека е краднал и името на Александар. Имаме го пишено на античка глаголица, ово е очигледно од Охридската школа. Земи огин, запали го преди да прочиташ, па го предай на организациjата
E да бе, стави -от на крајот од именките од машки род, ф или в (патем, сепак е поправилно в од ф на крајот, и од граматичка и од етимолошка гледна точка, а и смешно звучи преведоф исто како што Хајрие е смешна кога ќе каже фнук ), стави го акцентот на почетокот на зборот за да звучи мАкедонски и стави ги сите српски зборови на кои можеш да се сетиш и оп - вижте ме, вижте ме - и аз мога да говоря македонски

Е да, ама не....Цитат:

Строго секретно: Току-що преведох Диска от Фестос. В него се казва, че ние мирмидонците (македонците) сме откраднали хубавата Еленка от татара Парис, който е откраднал и името на Александър. Написано е на антична глаголица, очевидно е от Охридската школа. Вземи огън, запали го преди да го прочетеш, след това го предай на организацията.
Ай да те видам тука колку грешки ке найдеш.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)Допълнителна информация
0 регистрирани и 28 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1576

Мнението ти за темата:

Прехвърли се вALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.