ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Андреј
рекордьор
**

Регистриран: 16.12.2011
Re: Без България няма Пиринска Македония!
    #2958922 - 27.09.2012 01:03 [Re: Evita]

Мене не ми треба фактологија.... Доволен е Пириватрич ... Во една книга за апосизија пишува барем на петнаесет места и многу добро ја опишал ..

Тој е референца не јас... Јас само пренесувам на луѓе кои ги мрзи да читаат ....

На многу од вас навредата им е полесна од читањето... Мислат дека ако навредат ке станат поголеми патриоти... А само се поголеми будали ...

Андреј не треба да го негираш, негирај го Пириватрич ... Ама нема никој газ тоа да го направи.... Попара ја направил вашата историја а вие и награда му дадовте ...

Редактирано от Андреј (27.09.2012 01:05)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Evita

Регистриран: 23.09.2012
    #2958923 - 27.09.2012 01:04 [Re: ToffeeTwr-Нострадамус]

Цитат:

Фиромецот мое да псува всеки, ама е защитен юзър на алл.бг

Благодаря за предупреждението, че тъкмо се канех да му върна "дупенето" на Андрей!

пс. Как ти се чете ника, че Път ми се смя като написах Тоффифи?

--------------------
Не се лекувайте по книга! Може да умрете от печатна грешка!

(Марк Твен)

Evita

Регистриран: 23.09.2012
    #2958924 - 27.09.2012 01:06 [Re: Андреј]

Нима вярваш на Пириватрич!? Подробно и внимателно ли го чете, защото е писал и някои неща, които не отговарят на твоите разсъждения?

--------------------
Не се лекувайте по книга! Може да умрете от печатна грешка!

(Марк Твен)

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #2958925 - 27.09.2012 01:07 [Re: Андреј]

Цитат:

Шљивовица не пијам ....

Казват, че грозданката е най-добра, но аз по стара добруджанска традиция си пия каисиева...Иначе за Византия и нейните "граждански" войни с България - в интерес на истината - византийците гледали на нещата точно така и то не защото не признавали България, като държава, но са се имали, като държава на всички християни...в този смисъл във Византия нямало етноси(поне се разглеждали, като едно цяло - християни, ромеи) в смисъл не се насърчавали да са различни от обединителното за всички - ромеи, романи. В този смисъл и нашия цар Симеон водил преговор с византийците да им стане император, но те нещо не му се доверили, като на християнин завършил Магнаурската Школа и владеещ перфектно гръцки и латински, като на техен човек. Защо ли? Така и не се доверили на нашия цар Самуил, който доста добре започнал да мачка наред, но просто е имал малшанс(не му издържало сърцето на гледката на ослепените български войници).

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Андреј
рекордьор
**

Регистриран: 16.12.2011
    #2958926 - 27.09.2012 01:07 [Re: Evita]

Добро е што некогаш ке прочиташ и тоа што оние кои ти се на ignore напишале ....

Момак НЕМА ФИРОМЦИ .... Има МАКЕДОНЦИ.... Затоа таквите како тебе се ограничени во мозкот, зашто за нив тоа да го разберат е висока математика .... Оди и реди си коцки во градинка, нивото ти е тоа....

ToffeeTwr-Нострадамус
Нострадамус

Регистриран: 04.10.2011
От: Vienna
    #2958927 - 27.09.2012 01:07 [Re: Тълмачъ]

Цитат:

Кажи все пак, верно ли мислиш, че населението на Македония в 10 в.

V 10 vek nqma Makedoniq - Tema Makedoniq e dneshna Zapadna Trakiq, FIROM togawa e narichan Kutmichecica Bydi korekten ako obi4ash

P.S. sry za latinicata ama 2cyr neshto ne ba4ka w momenta

--------------------
"Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм"

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 33 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2465

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.014 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.