ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
ToffeeTwr-Нострадамус
Нострадамус

Регистриран: 04.10.2011
От: Vienna
Re: ДА, да, да! Разбира се, че има македонско малцинство в България!
    #2964181 - 06.10.2012 10:44 [Re: татар]

Цитат:

Цитат:

Само си помислете с кой сме "дебатирали" през цялото време?!?!?!?

Що му отговаряте?Зорлем кой ви кара?

Беше ми на игнор 2 пъти - първият когато под едно клипче, в което едно дете на не повече от 6-7г, пееше "Аз съм българче" към една мелодия и тоя продажен сръбски цървул я обяви за шовинистична?!?!? вторият като отказа да посочва извори и източници, сега вече дори няма да си правя труда да го чета.

Такива цървули като тоя платен нещастник бутат Македония към пропастта, скривайки истинските и проблеми - икономически и етнически и създаващи изкуствени такива с България, отвличайки вниманието от албанското присъствие и изолацията на страната от НАТО и ЕУ.

Чудно ми е как Патак и Път,от интуиция от що ли винаги игнорираха хермафродита...

--------------------
"Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм"

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ToffeeTwr-Нострадамус
Нострадамус

Регистриран: 04.10.2011
От: Vienna
    #2964183 - 06.10.2012 10:47 [Re: ToffeeTwr-Нострадамус]

Тр­гов­ска­та раз­ме­на на Ма­ке­до­ни­ја

2.582.385.000 е вред­нос­та на из­во­зот, а 4.176.536.000 до­ла­ри е вред­нос­та на уво­зот на сто­ки. Тр­гов­ски­от де­фи­цит из­не­су­ва 1.594.151.000 - 31,8%

Какво означава за една страна 30% търговски дефицит, всеки сам може да провери и да си направи изводите

--------------------
"Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм"

Пиринец
Татар

Регистриран: 14.12.2011
    #2964231 - 06.10.2012 13:34 [Re: ToffeeTwr-Нострадамус]

Цитат:

Чудно ми е как Патак и Път,от интуиция от що ли винаги игнорираха хермафродита...

Па те са умни момчета, имам своите различия най-вече по отношение на историята с тях, но ги уважавам като събеседници. Това е и причината да ми се е искало да се задържат по-дълго тук. Падавичар например винаги е смятал, че Македония трябва да се бори за приобщаване към ЕУ и НАТО и има съвсем нормално отношение към България. Не съм го чул веднъж да каже по-обща лоша приказка освен за медиите. Път също е интересен събеседник, с него различията ми са далеч по-големи в исторически план, но винаги се е държал коректно и нормално, докато не са го обиждали лично.
Иначе за 1 година по форумите научих само едно нещо. Има 3 категории форумджии - едната е, която пишат да си чешат езиците (аз се слагам тук, а и мнозинството други), вторите пишат, защото няма какво друго да правят, а третите пишат с меркантилен отенък. В последнтие 2 категории си слагайте, който смятате за добре, аз моя списък си го имам в главата.

Тълмачъ
рекордьор

Регистриран: 16.09.2012
От: Варна
    #2964237 - 06.10.2012 13:45 [Re: Пиринец]

Цитат:

Цитат:

Па те са умни момчета, имам своите различия най-вече по отношение на историята с тях, но ги уважавам като събеседници. Това е и причината да ми се е искало да се задържат по-дълго тук. Падавичар например винаги е смятал, че Македония трябва да се бори за приобщаване към ЕУ и НАТО и има съвсем нормално отношение към България. Не съм го чул веднъж да каже по-обща лоша приказка освен за медиите. Път също е интересен събеседник, с него различията ми са далеч по-големи в исторически план, но винаги се е държал коректно и нормално, докато не са го обиждали лично.

+1 Същото се канех да споделя и аз, Аспаруховски

--------------------
Където е текло, там пак ще тече.

Taridin
Kasnakoski
**

Регистриран: 17.07.2012
    #2964249 - 06.10.2012 14:10 [Re: Тълмачъ]

Пат и Падавичар са много предпазливи на исторически теми и никога не изкават мнения. Страх ги е да не станат предавници на македонскиот народ.
Аз пък пиша само за историческата истина.

Esther
психодесен соросоид

Регистриран: 15.04.2012
От: Тролландия, a.k.a форум Македо...
    #2964260 - 06.10.2012 14:25 [Re: Taridin]

Цитат:

Пат и Падавичар са много предпазливи на исторически теми и никога не изкават мнения. Страх ги е да не станат предавници на македонскиот народ.
Аз пък пиша само за историческата истина.

Една от причините (другите са доволно ясни), която ме накара да проявя голям интерес дали ти си авторът на въпросната статия в другата тема.

Понеже ми липсва капацитет да обхвана в мислите си размера на дебелоочието, което е потребно, ако ти беше въпросният автор, да си позволяваш коментари тук по отношение на Път и Патака, каквито си правил и преди и подобни на горецитирания.

--------------------
Демокрацията ни отне уседналостта

Редактирано от Esther (06.10.2012 14:55)

Taridin
Kasnakoski
**

#2964284 - 06.10.2012 15:37 [Re: Esther]

Не знам какво те е навело на мисълта да допуснеш, че аз мога да бъда автор в македонистически вестник, при положение, че аз громя всякакви македонистически опити за манипулации.

Не ми казвай, че си податлива на внушения от страна на великобългарски гурута.

Гай Баньо
комшията

Регистриран: 01.02.2011
От: Журче
    #2964318 - 06.10.2012 16:37 [Re: ToffeeTwr-Нострадамус]

Цитат:

Не знам за што зборуваш, немам време да читам се'.

Esther
психодесен соросоид

Регистриран: 15.04.2012
От: Тролландия, a.k.a форум Македо...
    #2964338 - 06.10.2012 17:04 [Re: Taridin]

Цитат:

Не знам какво те е навело на мисълта да допуснеш, че аз мога да бъда автор в македонистически вестник, при положение, че аз громя всякакви македонистически опити за манипулации.

Не ми казвай, че си податлива на внушения от страна на великобългарски гурута.

1. Не знам с какво съдържание изпълваш понятието "великобългарски гурута".
2. Като правило, се имам за самостоятелно мислеща (по отношение на "податливостта на внушения").

На мисълта ме наведоха някои съвпадения в реториката.

Попитах те, ти ми отговори, че не си авторът. За мен това е достатъчно. Не подлагам на съмнение думите ти, че не си авторът.

Просто уточних от какво естество беше интересът ми дали си ти.

--------------------
Демокрацията ни отне уседналостта

Taridin
Kasnakoski
**

#2964342 - 06.10.2012 17:10 [Re: Esther]

Ясно.

Великобългарски гурута са онези, които правят внушения, които са в разрез с действителността.

Примерно, по темата

Внушението е, че през 1956 г. някой НАСИЛА карал хората да се пишат на преброяването като македонци.

Всъщност насилия няма.

Това, че са се писали македонци, обаче, никак не означава, че са били македонци от типа, който би се искал на македонистическите пастори.

Обяснението съм го давал, ама истината е неизгодна нито на едните, нито на другите.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 73 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3342

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.039 seconds in which 0.018 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.