ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
vargo
ненаситен поклонник

Регистриран: 19.06.2009
Re: руската хранилка
    #3355532 - 22.05.2016 20:40 [Re: admiral]

Цитат:

Цитат:

Ей го и този синковец -така се е вманиачил на тема Рисия, че

Манията има ли нещо общо с хранилката?

Този е на друга хранилка ,като различен е само цвета и вида на валутата.

--------------------
Разказ изплют от урод с врява и безумство -лишен от капка смисъл!!
Шекспир.
п.п. виж ми аватара !!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiralМодератор
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3355533 - 22.05.2016 20:46 [Re: vargo]

Значи можем да изхождаме от това, че хранилките са повече от една?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Елби
lead bounder

Регистриран: 29.07.2013
От: ОЧЗ
    #3355534 - 22.05.2016 21:41 [Re: Гай Баньо]

Ако се вярва на Захарито и на времето много-много не са я познавалия Россията у Македонско...

"Повярвайте, че вашата намеса в нашите домашни работи: кой да бъде министър, где каква църква да се направи и за какво да пишат вестниците и пр., е услуга смешна и нищожна. За да се уверите, че ние говорим право, благоволете да посетите трите части на България : Македония, Тракия и Княжеството. В първата, Македония, гдето не е стъпил крачецът ни на Ернрота, ни на Ремлингена, ни на Сорокина, руският цар е господ, Русия е земя обетована. В Тракия руският цар е свети Петър само. А в Княжество България, гдето по-отблизо са запознати хората с вашите „порядки”, руският цар е просто цар и човек."

--------------------
немам доказ, али тврдам

Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
    #3355537 - 22.05.2016 23:09 [Re: Han_Solo]

Цитат:

... значи за тях 24-ти май може да се каже, че е българофилски празник.

Да може, ама нещо не сме на мода там на последък и не щат да си признаят бугарските корени!

Елби
lead bounder

Регистриран: 29.07.2013
От: ОЧЗ
    #3355548 - 23.05.2016 02:24 [Re: Негатор]

Ако спрат да ни обръщат и внимание, аз лично ще съм благодарен.

--------------------
немам доказ, али тврдам

Han_Solo
тук-там скачащ харадъгър

Регистриран: 18.12.2012
От: София
    #3355568 - 23.05.2016 11:39 [Re: Елби]

Цитат:

Това е идеалния вариант.

Simulant
рекордьор

Регистриран: 31.03.2012
    #3355570 - 23.05.2016 12:55 [Re: Елби]

Цитат:

11 май /24 май, ама стар стил/ май беше националния на Словакия. Нали са словени, пък и претендират да са наследници на Великоморавия.....

Тц. Словаците не претендират да са наследници на Великоморавия. BTW, то и в момента си има Моравия.

--------------------
Не разбрав що сакав да кажам ама се надевам вие да ме разберете.

Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
    #3355571 - 23.05.2016 13:08 [Re: Елби]

Цитат:

Таквиз хубавци кат нас да останат без внимание?! ТЦ!

Лаф моабет
бежанец с претенции

Регистриран: 26.01.2015
От: негде овде
    #3358287 - 17.06.2016 23:28 [Re: Негатор]

Руските психопати пребиха английските идиоти

Род Лидъл, в. "Сън"

Иска ли ви се да сте във Франция точно сега?
Стачки за бензин. Трудови протести. Вандали са обработвани със сълзотворен газ от полицията в Париж. През ден откачен джихадист изниква, за да заколи или застреля някого с обичайния крясък за Аллах. А разузнавателните служби съобщават, че тълпи с други мюсюлмански екстремисти са на път към Франция, докато си говорим. И какво направи останалата част от Европа, за да помогне? Е, тя се сплоти и обедини. Страните от Европа се почесаха по главите и изпратиха във Франция хиляди от техните най-гнусни, най-тъпи и най-свирепи индивиди. За европейското първенство. По този начин от Марсилия на юг до Лил на север френските градове и градски центрове са пълни с кретени на средна възраст, тлъсти, с бирени търбуси и бръснати глави, които се пребиват едни други. Тук германец изпрасква с желязна тояга поляк по главата. Там турчин пробва да разпори италианец. Точно вляво от вас група англичани бушонират всеки французин, появил се на хоризонта. Ресторантите са подпалени, използват се цистерни със сълзотворен газ, болниците са препълнени.
И после тук идват руснаците. Тези руски фенове изглеждат изключителни психопати, неонацистки свине. Всичките въоръжени. Евтини наемни гангстери, изпратени от онеправдана, евтина гангстерска държава, в която някои от техните примитивни, тлъсти политици аплодираха техните насилнически прояви. Остават много мачове, но руснаците вече печелят така желаната титла за "Най-отвратителен народ, стъпвал някога на земята". По дяволите, та ние, британците, бяхме привикнали тя да ни е в кърпа вързана на футболните първенства. Обаче напоследък ни изпревариха.
И все пак всички ние можем да минем и без лицемерния хленч на английските фенове
Оплакванията за това колко ужасни всъщност са тези руснаци.
Само че нямаше никакви "рускис" наоколо в ден първи на първенството, когато английските фенове се развилняха в Марсилия, като подпалваха кафенета, нападаха местните и се биеха с полицията. Така че оплакванията от терора на грозните маниаци на Путин звучат малко изкуствено, не смятате ли? Истината е, че английските запалянковци бяха победени в тяхната собствена игра: 5:0, без да има нужда от продължения, нито от дузпи. Цели десетилетия ние пращахме агресивни идиоти до всяка точка по света, за да "подкрепят" националния отбор. И резултатът бе все един и същи. Ние падаме на терена - а извън терена причиняваме поражения и нещастия във всеки потънал в невежество град, в който играем. Футболното хулиганство бе един от най-важните ни продукти за износ. Но също както и в производството, в което някога бяхме световни лидери, и тук вече се мъкнем на опашката. Не успяхме да удържим на темпото. Бяхме изпреварени от онези от континента - особено от източноконтиненталните и най-вече от руснаците. Наистина нямаме право да се оплакваме. Ние дадохме на света този феномен и все още му се наслаждаваме, когато се пробваме от време на време - както видяхме в Марсилия.
Само че вече не сме чак толкова добри в това.

--------------------
"Световната война вървеше добре,докато не се намеси Генералния щаб!" - Швейк

хан Ацо
рекордьор

Регистриран: 05.05.2012
От: Дупница
    #3358338 - 19.06.2016 13:09 [Re: Лаф моабет]

Тъпи ингилизи които още си мислят че света се върти около тях!
Дано скоро ни освободят от присъствието си в ЕС,и да продължат по пътя си към превръщане в пакистанска колония.

--------------------
Зашто модерација не банује овог бугарског шовинисту?
.............

2.2.16.16.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 6152

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.