ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички


Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Simulant
рекордьор
***

Регистриран: 31.03.2012
Мнения: 5030
Re: Грција на Македонија ќе и го предложи името Вардарска Македонија
    #3406398 - 29.06.2017 17:36 [Re: balkanec]

Цитат:

Што бараше тоа си доби...

Цитат:

Колкава цена ќе платиме за НАТО и за ЕУ?

КОЛУМНИ 29.06.2017 13:52

Кога пред десетина дена авторот на овие редови во интервју преку „Скајп“ за телевизијата „Нова“ кажа дека не би сакал да биде во кожата на премиерот Заев во поглед на очекувањата на народот за влез во НАТО и ЕУ доби сериозни критики (да не речам закани) од негови приврзаници и симпатизери, кои ваквиот став во оценија како нарачана вмровска атака на новата влада. За тие што го поддржуваат Заев, а не ги познаваат добро околностите во соседството, според првичните реакции од Атина и од Софија мојата анализа може да се смета за неточна. Заев во Софија и министерот за надворешни работи, Никола Димитров, во Атина беа пречекани коректно, од устите на Коѕијас и на Борисов течеше мед и млеко, а домашната антивмровска јавност е егзалтирана, небаре Македонија со едната нога е веќе во НАТО, а со другата први чекори од седум милји кон ЕУ. Но, реално, што, навистина, се случи и имаме ли причина да се радуваме на посетите на Софија и на Атина, како што се обидуваат да ни прикажат дел од медиумите и провладините креатори на јавното мислење?

Остатокот од кполумната ОВДЕ

Ха ха ха, ето на Момироски къдего стяга чепика:

"Откажување од македонското малцинство во Бугарија или прифаќање на некое од имињата за кои зборуваат грчките медиуми „Горна“, „Вардарска“ или „Северна“ со сите придружни елементи на идентитетскиот пакет на кој инсистира Атина ќе биде крај за македонските надежи дека Македонија, ваква каква што ја познаваме, ќе опстане и во иднина."

Ами така е друже Момироски. Коминтерновия резерват Македония "вакав што го познаваш" няма място в Европа и НАТО.

--------------------
Не разбрав що сакав да кажам ама се надевам вие да ме разберете.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24774
Re: Грција на Македонија ќе и го предложи името Вардарска Македонија
    #3406401 - 29.06.2017 18:13 [Re: Елби]

Работата е от проста по-проста. Мисля. Това е. Не приемам инфото на едро, само защото някой го бил казал. Особено пък историята, която безспорно твърде сериозно е повлияна от политиката и е изкривена. Както ти казах - едно просто примерче - виж от колко години се твърди, че България била управлявана от ханове, а се оказа, че няма такова нещо - грам доказателство няма за това.
Каква сериозна наука спрямо всеки народ самообявил се за античен, Безспорно всички народи имаме връзки с античните, но говорим все пак за съвременните нации. Последния античен народ се оказаха украинците, след македонците и румънците, а Украйна си е творение на другарят Ленин.
Така, сериозна наука - ОК, обаче плюс сериозна мислене, доказателства и никаква политика, и всичко си идва по местата...Иначе дискове, колкото щеш, особено на Балканите.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24774
Re: Грција на Македонија ќе и го предложи името Вардарска Македонија
    #3406402 - 29.06.2017 18:20 [Re: balkanec]

Днешното ВМРО ДПМНЕ, освен името май няма никаква връзка с историческото ВМРО. Някак ми се вижда доста силно сърбоманско влияние, нещо което нямало как да се получи в старото ВМРО, което си е било чиста българска партия.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiralМодератор
на андорския флот
***

Регистриран: 24.01.2005
Мнения: 29462
От: Съзаклятието
Re: Грција на Македонија ќе и го предложи името Вардарска Македонија
    #3406409 - 29.06.2017 19:22 [Re: Simulant]

Ашколсун, обади се най после, вече бях се притеснил за приятеля на форума ни

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Simulant
рекордьор
***

Регистриран: 31.03.2012
Мнения: 5030
Re: Грција на Македонија ќе и го предложи името Вардарска Македонија
    #3406412 - 29.06.2017 19:51 [Re: admiral]

Цитат:

Ашколсун, обади се най после, вече бях се притеснил за приятеля на форума ни
Абе да живее. Ларж съм.

--------------------
Не разбрав що сакав да кажам ама се надевам вие да ме разберете.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiralМодератор
на андорския флот
***

Регистриран: 24.01.2005
Мнения: 29462
От: Съзаклятието
Re: Грција на Македонија ќе и го предложи името Вардарска Македонија
    #3406417 - 29.06.2017 20:18 [Re: Simulant]

За съжаление republika.mk няма опция за коментари под статиите. Иначе бих се изкушил да му драсна няколко реда.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
nereza
ветеран
***

Регистриран: 18.02.2012
Мнения: 1432
Re: Грција на Македонија ќе и го предложи името Вардарска Македонија
    #3406418 - 29.06.2017 20:58 [Re: Simulant]

кой беше овой урод момироски?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Лаф моабет
бежанец с претенции
***

Регистриран: 26.01.2015
Мнения: 4565
От: негде овде
Re: Грција на Македонија ќе и го предложи името Вардарска Македонија
    #3406420 - 29.06.2017 21:35 [Re: nereza]

А ве,сите тие Момироски/дедо му вероватно е бил Момиров/,Никоски и слични многу арно сборуват.Да се зачува идентитетот,да се защити езикот,да не се отстапува за името...Само не кажуват като как да стане след като не са в никаква позиция да казват каквото и да е на който и да е.Разчитат германците да притиснат българи и гърци за отстъпки.Ами колко да отстъпва България?Въпроса с македонския език е сравнително елегантно решен.Договорът се подписва и на македонски според официалниот устав на държавата.Сега пък да не отстъпвали за македонско малцинство в България!Вероятно ги мързи да си променят същият този устав в частта му за малцинствата в съседните държави.Не им ли идва на акъла какъв автогол си вкарват.А куриозното в случая е,че в България вероятно има повече потомци на изселници от Македония отколкото в самата БЮРМ.

--------------------
"Световната война вървеше добре,докато не се намеси Генералния щаб!" - Швейк


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiralМодератор
на андорския флот
***

Регистриран: 24.01.2005
Мнения: 29462
От: Съзаклятието
Re: Грција на Македонија ќе и го предложи името Вардарска Македонија
    #3406424 - 29.06.2017 21:55 [Re: nereza]

Цитат:

кой беше овой урод момироски?


Е-е, бива ли така да забравяш славните дни на форума, когато all.bg беше нашумял в македонската преса?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
nereza
ветеран
***

Регистриран: 18.02.2012
Мнения: 1432
Re: Грција на Македонија ќе и го предложи името Вардарска Македонија
    #3406427 - 29.06.2017 22:39 [Re: admiral]

Цитат:

Цитат:

кой беше овой урод момироски?


Е-е, бива ли така да забравяш славните дни на форума, когато all.bg беше нашумял в македонската преса?виноват ... софсем го беф забравил ...


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)Допълнителна информация
0 регистрирани и 35 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5736

Мнението ти за темата:

Прехвърли се вALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.