ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички


Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Simulant
рекордьор
***

Регистриран: 31.03.2012
Мнения: 5028
Re: Какво стана с общите празници?
    #3409677 - 03.08.2017 11:03 [Re: хан Ацо]

Цитат:

Да.
Mi nyama NATO togava.

--------------------
Не разбрав що сакав да кажам ама се надевам вие да ме разберете.

Редактирано от Simulant (03.08.2017 11:34)


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24742
Re: Какво стана с общите празници?
    #3409685 - 03.08.2017 14:13 [Re: Лаф моабет]

Опитах се да чета маке преса...а то все същите бръщолевения - какъв отделен народ са и колко България им пречи на идендитето и язико...
То добре - договорът, но сръбската агентура си продължава да действа...

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
хан Ацо
рекордьор
****

Регистриран: 05.05.2012
Мнения: 6471
От: Дупница
Re: Какво стана с общите празници?
    #3409691 - 03.08.2017 15:44 [Re: Лаф моабет]

Цитат:

Последно,ся Македонската Национална телевизия на први август вечерта,непосредствено преди подпишуването на Договорот излъчи ли филмот "Трето полувреме" или да?
Првпат по формирањето на новата влада на Зоран Заев, решив да се огласам со критика. Премиерот Заев веќе покажа дека умее да прифати критика, па тоа ми дава надеж дека моето мислење, што го споделуваат многу граѓани на Македонија, Владата ќе го сфати добронамерно.
Практиката на уривањето на модерните автократски режими покажува дека еден од почетните, неизбежни чекори, е демонтирањето на нивното најсилно оружје – пропагандата. Еден од првите потези на новата власт мораше да биде итно назначување нов вршител на должноста директор на Македонската телевизија и нов уреднички тим. Со тоа требаше да се блокира најсилната медиумска алатка на соборениот режим, за да се создадат предуслови за реформирање на јавниот сервис.
Не ми е познато од кои причини тоа не е сторено. Како и да е, индоленцијата на Владата го охрабри безобразното, дрско, дури и насилничко однесување на јавниот сервис, кое кулминираше во текот на претходните два дена, кога МРТВ одби да врши пренос од историскиот чин на потпишувањето на Договорот за добрососедство меѓу Република Македонија и Република Бугарија, а бугарскиот претседател Бојко Борисов го дочека со нова провокација, со емитување на контроверзниот филм „Трето полувреме“, кој своевремено беше повод за влошување на односите меѓу двете земји.
Со овој потег, МТВ, всушност, го понижи гостинот од Бугарија и целосно да го оспори визионерскиот потег на премиерите Заев и Бојко Борисов, кои направија клучен, историски исчекор напред во односите меѓу двете земји. Само оваа провокација да е – а досега бевме сведоци на десетици вакви провокации од јавниот сервис! – тоа е доволна причина за итна и одлучна смена на раководството на МТВ.
Што уште треба да изгледаме на државната телевизија, за некој да се сети да реагира брзо и одлучно?

http://www.slobodenpecat.mk/kolumni/kakv...eti-da-reagira/

--------------------
Зашто модерација не банује овог бугарског шовинисту?
.............

2.2.16.16.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ToffeeTwr-Нострадамус
Нострадамус
****

Регистриран: 04.10.2011
Мнения: 3923
От: Vienna
Re: Какво стана с общите празници?
    #3409699 - 03.08.2017 16:25 [Re: хан Ацо]

Цитат:

Последно,ся Македонската Национална телевизия на први август вечерта,непосредствено преди подпишуването на Договорот излъчи ли филмот "Трето полувреме" или да?
Цитат:

Со овој потег, МТВ, всушност, го понижи гостинот од Бугарија и целосно да го оспори визионерскиот потег на премиерите Заев и Бојко Борисов, кои направија клучен, историски исчекор напред во односите меѓу двете земји. Само оваа провокација да е – а досега бевме сведоци на десетици вакви провокации од јавниот сервис!
http://forum.all.bg/showthreaded.php/Cat/0/Number/3407741/an//page/0/vc/1

Цитат:

Все едно са ни направили лоботомия, най-големите българомразци, внуците на Ванчо Михайлов, всичките им МАНУ историчари от СДСМ и изведнъж свобода любов и братство.

Както се изразяват фиромците "УДБА ГИ РАБОТИ БУГАРИТЕ КАКО БАВЧА !!!"


Само чакайте, да видите поредната провокация за Илинден...

Мдаааа, неслучайно съм Нострадамус...

--------------------
"Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм"


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Tanya.

***

Регистриран: 19.10.2008
Мнения: 15599
Re: Какво стана с общите празници?
    #3409703 - 03.08.2017 16:49 [Re: хан Ацо]

Хане, кой ти гледа телевизия.
Хората четат какво се пише във форума.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Simulant
рекордьор
***

Регистриран: 31.03.2012
Мнения: 5028
Re: Какво стана с общите празници?
    #3409728 - 03.08.2017 21:11 [Re: Tanya.]

Цитат:

Хане, кой ти гледа телевизия.
Хората четат какво се пише във форума.
И Момироски го чете.

--------------------
Не разбрав що сакав да кажам ама се надевам вие да ме разберете.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Лаф моабет
бежанец с претенции
***

Регистриран: 26.01.2015
Мнения: 4562
От: негде овде
Re: Какво стана с общите празници?
    #3409731 - 03.08.2017 21:31 [Re: Simulant]

Значи,македоноидите пуснаха смотания филм само за да гледат реакциите на българската делегация на другия ден.Сеира не им се получи.Този път Бат`Бойко показа,че е обръгнал политик.Демонстрира английско хладнокръвие и самочувствие.Само така.Както казват хората...Убий простака с мълчание!
П.С.Един безплатен съвет към нашите политици.Другият път като Ви питат "Зошто сакате да славите нашиот Национален празник?"Няма какво да им се обяснявате.Просто включете в делегацията роднините на Никола Карев от Варна,на Тане войвода и Мамин Колю,на Крсте Петков Мисирков ако щете.Закарайте им хиляда души същински наследници на техните народни херои...Тях да питат "зошто".

--------------------
"Световната война вървеше добре,докато не се намеси Генералния щаб!" - Швейк


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiralМодератор
на андорския флот
***

Регистриран: 24.01.2005
Мнения: 29462
От: Съзаклятието
Re: Какво стана с общите празници?
    #3409734 - 03.08.2017 21:41 [Re: Лаф моабет]

Цитат:

Просто включете в делегацията роднините на Никола Карев от Варна,на Тане войвода и Мамин Колю,на Крсте Петков Мисирков ако щете.Закарайте им хиляда души същински наследници на техните народни херои...Тях да питат "зошто".Само недей да си мислиш, че ще запушиш устата някому.
Все едно на теб да ти докарат от Анерика наследници на нашенски емигранти. Е, какво, много ли ще те смутят с кой да е въпрос или отговор?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Гай Баньо
комшията
***

Регистриран: 01.02.2011
Мнения: 6976
От: Журче
Re: Какво стана с общите празници?
    #3409735 - 03.08.2017 21:43 [Re: Лаф моабет]

Цитат:

Значи,македоноидите пуснаха смотания филм само за да гледат реакциите на българската делегация на другия ден.Сеира не им се получи.Този път Бат`Бойко показа,че е обръгнал политик.Демонстрира английско хладнокръвие и самочувствие.Само така.Както казват хората...Убий простака с мълчание!
П.С.Един безплатен съвет към нашите политици.Другият път като Ви питат "Зошто сакате да славите нашиот Национален празник?"Няма какво да им се обяснявате.Просто включете в делегацията роднините на Никола Карев от Варна,на Тане войвода и Мамин Колю,на Крсте Петков Мисирков ако щете.Закарайте им хиляда души същински наследници на техните народни херои...Тях да питат "зошто".+1
А във връзка с филма, делегацията сигурно вече е била наясно, че МРТВ е все още контролирана от вмороните на Груйо.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Лаф моабет
бежанец с претенции
***

Регистриран: 26.01.2015
Мнения: 4562
От: негде овде
Re: Какво стана с общите празници?
    #3409744 - 03.08.2017 22:07 [Re: admiral]

А бе имаме роднини в Канада от старата емиграция.Македонци от Костурско.Те са идвали тук,аз там не съм ходил.Когато идваха старите лели направо изпадаха в културен шок от мизерията в България в ония години.Но винаги са казвали,че са българи от Македония или македонски българи ако щете.Обаче бяха големи фенове на писателя Христофор Тзавелла.Аз от тях чух за пръв път за тоя човек.Не знам защо но този човек според мен е тотално непознат на хората в България.

--------------------
"Световната война вървеше добре,докато не се намеси Генералния щаб!" - Швейк


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)Допълнителна информация
0 регистрирани и 121 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8595

Мнението ти за темата:

Прехвърли се вALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.