ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Лаф моабет
бежанец с претенции

Регистриран: 26.01.2015
От: негде овде
Re: Договорът с Р. Македония - ново начало или параван за македонизма?!
    #3411250 - 21.08.2017 18:44 [Re: Бяло Конче]

До Нова Година работата течала нормално а после се появили спънки...Що ли си мисля,че някъде по това време в Президентството се появи Къдравата Сю...

--------------------
"Световната война вървеше добре,докато не се намеси Генералния щаб!" - Швейк

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Simulant
рекордьор

Регистриран: 31.03.2012
    #3411273 - 21.08.2017 20:42 [Re: admiral]

Цитат:

Цитат:

Вече сме загубили така или иначе всичко от фирмската мисла от Утрински и Дневник, както и от Нова Фиромия

Най съжалявам за материалите на г-н Момироски.

Ааа, не всичко е изгубено.

http://vecer.mk/makedonija/bugarskite-tajni-sluzhbi-da-go-eliminiraat-goran-momiroski

Елби
lead bounder

Регистриран: 29.07.2013
От: ОЧЗ
    #3411291 - 21.08.2017 22:04 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Ако можеше да влияе върху събитията в екс Югославия - на първо място шеше да удари на сърбите рамо за Косово и отделно нямаше да допусне Черна Гора в НАТО.

Сигурен ли си? Мислиш ли, че това, което се случи с Югославия не беше съгласувано с Русия? А не мислиш ли, че на големите им трябват повечко конфликти за арбитраж... Иначе мъниНките не слушкат... И ако нито Руската империя, нито СъюзА не са искали голяма балканска държава, защо Руската федерация да мисли по-различно. Та те използват точно Косово за прецедент за башибозущините си в републиките...

--------------------
немам доказ, али тврдам

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3411363 - 22.08.2017 17:14 [Re: Елби]

С това бих могъл да се съглася. Напълно логично звучи. Но доколкото не е огласено никъде - придържам се към официалната гледна точка. Иначе - да - точно тогава Русия беше затънала до гуша в Чечня, а днес в Украйна и надали ще тръгне остро да се конфронтира в Югославия.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3411364 - 22.08.2017 17:16 [Re: Лаф моабет]

Съвсем сериозно не се сещам, коя е къдравата Сю и по принцип не следя откъсо нашата политика, та е възможно и да имам пропуски. А не я следя по една единствена причина - предвидима е.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Гай Баньо
комшията

Регистриран: 01.02.2011
От: Журче
    #3411622 - 27.08.2017 21:51 [Re: Бяло Конче]

Не стихват идиотщините на вмороните и Сител...

Интервју со поранешниот претседател на БАН, академик Стефан Воденичаров за сите отворени прашања
http://sitel.com.mk/intervju-so-poranesh...oreni-prashanja
Чудя се защо академикът се е съгласил на такова идиотско интервю.

Радвам се че тези идиотщини най-после останаха изолирани извън официалната политика на Македония. Надявам се от същите идиотщини да се дистанцира и опозицията в лицето на ВМРО-ДПМНЕ, след като загубят катастрофално на предстоящите местни избори на 15 октомври и сменят ръководството си.

Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
    #3411624 - 27.08.2017 22:34 [Re: Гай Баньо]

Журналистът е 100%-тов дебил, а Воденичаров им се хванал на въдицата!

Simulant
рекордьор

Регистриран: 31.03.2012
    #3411625 - 27.08.2017 22:34 [Re: Гай Баньо]

Цитат:

Интервју со поранешниот претседател на БАН, академик Стефан Воденичаров за сите отворени прашања

Радвам се че тези идиотщини най-после останаха изолирани извън официалната политика на Македония. Надявам се от същите идиотщини да се дистанцира и опозицията в лицето на ВМРО-ДПМНЕ, след като загубят катастрофално на предстоящите местни избори на 15 октомври и сменят ръководството си.

Имат ли шанс да загубят катастрофално, защото ако не се лъжа в момента болшинството от общините са техни?

Гай Баньо
комшията

Регистриран: 01.02.2011
От: Журче
    #3411626 - 27.08.2017 23:09 [Re: Simulant]

Цитат:

Цитат:

Имат ли шанс да загубят катастрофално, защото ако не се лъжа в момента болшинството от общините са техни?

Знае се как са спечелили чак толкова общини. Да, едно време имаха истинска подкрепа, но след това си я повториха чрез изборна измама. То и на последните избори имаше такава, нищо че официално всички признават изборите за "честни и демократични". Огромна разлика прави това, че предстоящите избори са първите, които няма да бъдат организирани от тях. Има си държавна изборна комисия, има си полиция, която не контролират. Ако се опитат няма да минат ненаказано. Не ми се иска бившите комунисти да спечелят огромен контрол върху държавата, както стана с Груйо през 2008. Но глупостите, които правят груевци дори от позицията на опозиция, водят към подобно нещо. А след това и СДСМ може да аздисат по същия начин.

Лаф моабет
бежанец с претенции

Регистриран: 26.01.2015
От: негде овде
    #3411629 - 27.08.2017 23:57 [Re: Гай Баньо]

Ами щото е идиот и мрънкало!Седнал срещу тоя дебил и се оправдава като ученичка.
- Ама Ние бяхме петима,па трима от нас бяха с потекло от Македония...А бе,льольо!Какъв по-голям доказ,че става дума за един и същи народ до 1944г.Деветдесет на сто от македонските национални герои са погребани в България.Роднините на който си поискаш македонски национален герой живеят в България.В смотан град като Зарата има цели два македонски квартала:Акарджа и Чомлека,какво остава за огромните населби в София,Бургас и т.н.Разнебитената от Ньойския договор България приема само през 1919г. над сто хиляди бежанци от Македония и Беломорието/Сегашната Ни "модерна"държава не може да се оправи с хиляда талибана/.Тия хора да вървят да питат какви са.И същия този дебил,журналиста да си помести задника от терасата край езерото и да иде в Пиринско да си намери там малцинството.ГолЕм смЕх ке падне.Чудя се...защо няма наплив пред македонската амбасада во София за македонски пасоши?Бая българи много лесно могат да докажат,че произхождат от Вардарска Македония.Да правят кампания за възстановяване на македонското гражданство.Язък,че не мога да се възползвам.Нашият род е от Костурско.

--------------------
"Световната война вървеше добре,докато не се намеси Генералния щаб!" - Швейк

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 15 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3326

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.