ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
Re: Балкански игри
    #3411322 - 22.08.2017 05:22 [Re: Han_Solo]

Един самокритичен сърбин!

http://bgnes.com/sviat/balkani/4530901/

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiralМодератор
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3411337 - 22.08.2017 10:03 [Re: Негатор]

Цитат:

БГНЕС припомня, че властите в Белград вчера изтеглиха всички служители от посолството си в Скопие. Според президента Александър Вучич решението е било взето "поради разузнавателни дейности срещу сръбските институции". От македонското външно министерство съобщиха, че са информирани за решението на Сърбия, но не са им известни причините за тази постъпка. /БГНЕС

Охо, милите невинни македонски дЕвойчета!
Да си признаят веднагогически, че са готвили атентати, саботажи и пропагандни клевети срещу брачата срби. И кат си признаят, да предадат моментално списъците на всички колаборационисти в Белград и да се покаят, пък може и великодушно да им се прости.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

pplk
рекордьор

Регистриран: 20.02.2009
    #3411339 - 22.08.2017 10:51 [Re: admiral]

Цитат:

Цитат:

За разлика от Кипър и Италия, България поема с пълни шепи руската варварщина и резултатите са навсякъде, дори и в този форум.

Руснаците бяха и в Унгария, бяха и в Чехословакия, нали? Там дори присъстваха с войски до 80-те години. Ама сравнението и през това време не е в полза на България.
Така май пак да търсим кой да ни е виновен.
Всички знаем приказката "кой каквото сам си направи...", ама нещо не я прилагаме когато бистрим нашенските дертове.

Прав си! В липсата на съпротива сме пословични, дори и срещу варварството. За справка, същите две държави.

--------------------
По една случайност един от съседите на Турция е Русия. - конска мъдрост.

Han_Solo
тук-там скачащ харадъгър

Регистриран: 18.12.2012
От: София
    #3411340 - 22.08.2017 10:51 [Re: admiral]

Смешен сръбски плач - това не може да е аргумент. Всяка уважаваща себе си държава следи изкъсо дипломатите на съседите си. И обратното - всяко дипломатическо представителство е потенциално гнездо на шпионаж. От време на време дори ги гонят, понякога само за подозрения в шпионаж, без никакви доказателства.

Редактирано от Han_Solo (22.08.2017 10:52)

Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
    #3411342 - 22.08.2017 11:21 [Re: Han_Solo]

Македонските и странските служби им се заканија на нашите дипломати

http://tatkovina.info/2017/08/22/%d0%b1%...83%d0%b6%d0%b1/

Уф, леле - много изнежени овие?!

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3411356 - 22.08.2017 16:39 [Re: pplk]

Цитат:

Аха, Гърция и Сърбия набутват Македония в ЕС и НАТО, за да е кофти на България и нейните интереси. Къртиш както винаги!

Аз казах точно обратното. Това, че съм защитник на добрия тон не ми позволява да ти кажа нещо повече от това, че трябва да четеш по-добре, кой какво е написал, предои да отговориш. Точно Гърция и Сърбия - танндем от времето на Балканските войни, който ратува за обща граница е против сближението на България с Македония и влизането на Македония в ЕС и НАТО - това казах. Но докато все пак с гърците вече сме съюзници и на една страна, а Сърбия от другата, то точно това направи възможно пробива по македонския въпрос. Това казвам и Моля, цитирай ме точно, когато решиш да го правиш.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Бяло Конче
раванлия

#3411358 - 22.08.2017 16:48 [Re: admiral]

Цитат:

Руснаците бяха и в Унгария, бяха и в Чехословакия, нали? Там дори присъстваха с войски до 80-те години. Ама сравнението и през това време не е в полза на България.
Така май пак да търсим кой да ни е виновен.

Точно тази подробност се забравя от "поборниците" срещу държавния капитализъм на Бай Тошо т.н. комунизъм.
Съответно повтарям, че договорът с Македония беше възможен само защото американските интереси го изискват, а не заради някакви особени заслуги на наши политици. За съжаление си е така.

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3411359 - 22.08.2017 16:55 [Re: Simulant]

Я ми разкажи нещо за трудното изритване на Груев от властта, ако не ти е проблем.
Груев(ски) беше възможен, само и единствено заради сръбската и съответно прикрита гръцка поддръжка т.е. той беше поддържан отвън - основно. Той превърна ВМРО - по-точно една от фракциите му в нещо немислимо - от пробългарско в антибългарско.
И каква беше трудната борба срещу него? Писанията по форумите? Приказките на някои наши политици начело с Божо? Или някой в Македония го бореше, като изключим там партийните състезания.
Истината е, че Груйо получи американски ритник. За нас това е добре, но от друга страна е срамно, че все някой трябва да ни върши работата. Говоря ние от гледна точка на това, че се смятам за българин.
Въпросът е, какво ще направят нашите политици след това рамо?

--------------------

pplk
рекордьор

Регистриран: 20.02.2009
    #3411375 - 22.08.2017 19:25 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Истината е, че Груйо получи американски ритник. За нас това е добре, но от друга страна е срамно, че все някой трябва да ни върши работата.

Мисля, че въобще не ни е работа да бием шутове на когото и да било в суверенна държава. А както и да го въртиш, вмешателството на Москва е ясно. Тия мантри, че били ангажирани с друго, ги разправяй на някой друг.
БТВ Ква е файдата на Гърция да прецаква България в Македония? Да ти кажа ли? Нарича се руски енергийни коридори. Още по-ясно, Гърция и Сърбия играят по свирката на любимата ти Масква. Не е за сефте.
Цитат:

В началото на месец юни бе разкрит секретен доклад на македонската Дирекция за сигурност и контраразузнаване /Отдел за анализ/, който е бил изпратен до директора на "Дирекцията за сигурност и контраразузнаване" Владимир Атанасовски. От него стана ясно, че през последните 9 години Република Македония е мишена на мощна подривна, пропагандна и разузнавателна дейност от страна на руското посолство в Скопие, руските разузнавателни служби, включително и чрез използването на акредитирани журналисти. Русия иска да вкара Македония в сръбско-гръцки съюз, а енергийните проекти имат за цел тотално подчинение на Република Македония. В разкритите документи подробно се описва и дейността на сръбските агенти в Република Македония и по-специално на скандалния дипломат Горан Живайлевич /служител на сръбските спецслужби БИА, бел.ред./, лидерът на сръбската партия в Македония Иван Стоилкович, както и на депутата от партията на сръбския президент Александър Вучич Мирослав Лазански.

--------------------
По една случайност един от съседите на Турция е Русия. - конска мъдрост.

Лаф моабет
бежанец с претенции

Регистриран: 26.01.2015
От: негде овде
    #3411394 - 23.08.2017 00:03 [Re: pplk]

Оваа "македонска" дузпа,веке не се брои.Сърбия съжалява,че призна Македония под уставното име и също така съжалява,че Дарко Панчев вкара дузпата.А какво ли щеше да бъде ако не беше я вкарал?Бугараша му с бугараш...

--------------------
"Световната война вървеше добре,докато не се намеси Генералния щаб!" - Швейк

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 17 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2278

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.014 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.