ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички


Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Негатор
Античен вагабонтин
***

Регистриран: 14.08.2011
Мнения: 22073
Новини за Македония +++
    #3439413 - 07.06.2018 22:25Нещо от "културата"!

Редактирано от admiral (07.06.2018 23:09)


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Негатор
Античен вагабонтин
***

Регистриран: 14.08.2011
Мнения: 22073
Re: Новини за Македония +++
    #3439551 - 09.06.2018 21:44 [Re: Негатор]

А сега де?


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3439647 - 11.06.2018 15:17 [Re: Негатор]

Упс! Зоран Заев купонясва с гръцки министър в Струмица!


https://www.blitz.bg/svyat/prvi-priyatel...news606249.html

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Гай Баньо
комшията
***

Регистриран: 01.02.2011
Мнения: 6978
От: Журче
Re: Новини за Македония +++
    #3439648 - 11.06.2018 15:37 [Re: Бяло Конче]

Какъв гръцки министър? Това е македонският външен министър Никола Димитров. Жестока излагация на Блиц.бг.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiralМодератор
на андорския флот
***

Регистриран: 24.01.2005
Мнения: 29462
От: Съзаклятието
Re: Новини за Македония +++
    #3439650 - 11.06.2018 15:47 [Re: Гай Баньо]

Що разваляш купона, ся?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
balkanec
заслужил ветеран
****

Регистриран: 24.03.2014
Мнения: 1773
Re: Новини за Македония +++
    #3439679 - 12.06.2018 00:19 [Re: admiral]

Не го познавам добро бугарското новинарство, ама изгледа нема некакви големи разлики од македонското. А во меѓувреме можеби стигнавме до крајот на преговорите, но не таков каков што многумина а исто и јас очекуваа. Ме изненадува грчката конструктивност за дел од темите опфатени во преговорите. Според Коѕијас, услов за кревање на блокадата од евроатлантските интеграции на РМ не е веќе промена на уставот туку само ратификација на договорот од македонскиот парламент, а доста позитивно се изјаснува и за јазикот и идентитетот. Се разбира ако тоа не е некоја нова грчка ујдурма.

Цитат:

– Штом го имаме ратификувано договорот, да се надеваме дека ќе го имаме, од нивното Собрание, како ратификувани и прашањата што ги имаме со Албанија, ние со големо задоволство ќе дадеме „ок“ за да тргнат по нивниот европскиот пат. Секако, доколку ги имаме навистина решено сите проблеми, се надевам дека утре ќе завршиме, ние треба да помогнеме и да ги поддржиме овие земји на нивниот европски пат, рече Никос Коѕијас. Во однос на членството во НАТО, објасни покана е она што може да се даде, како што е планирано, ако се биде во ред на Самитот на 11 и 12 јули, додавајќи дека за оваа покана потребни се ратификации од сите земји членки.
Цитат:

– Одредницата и самоопределувањето постојат, македонскиот јазик постои од 1977 во ОН, вели Коѕијас на прашањето дали во договорот е вклучена одредницата македонски за јазикот и националноста.

Шефот на грчката дипломатија, рече дека македонскиот јазик „не е нешто што го дава или го зема Грција, затоа што тоа е нешто што е веќе дадено од ОН“, но и согласно со ИСО стандардите.

http://www.libertas.mk/kozijas-go-naprav...o-za-eu-i-nato/


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Гай Баньо
комшията
***

Регистриран: 01.02.2011
Мнения: 6978
От: Журче
Re: Новини за Македония +++
    #3439688 - 12.06.2018 02:17 [Re: balkanec]

Цитат:

услов за кревање на блокадата од евроатлантските интеграции на РМ не е веќе промена на уставот туку само ратификација на договорот од македонскиот парламентТоа ќе биде доволно за да дозволат да се одреди датум за преговори со ЕУ, ама до денот на почетокот на преговорите ќе треба да ги имаме направено уставните измени.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3439695 - 12.06.2018 06:38 [Re: Гай Баньо]

Съжалявам за дезинформацията. Верно, че тези от Блиц, този път директно се оакаха...
Знам, че е жълта преса, но все си мислех, че казват и по нещо вярно. Е, този път загубиха още един читател.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3439696 - 12.06.2018 06:40 [Re: balkanec]

Наистина няма голяма разлика. То целия свят е едно голямо село, а какво са в това село България и Македония? Една малка махала!

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
balkanec
заслужил ветеран
****

Регистриран: 24.03.2014
Мнения: 1773
Re: Новини за Македония +++
    #3439706 - 12.06.2018 13:57 [Re: Гай Баньо]

Цитат:


Тоа ќе биде доволно за да дозволат да се одреди датум за преговори со ЕУ, ама до денот на почетокот на преговорите ќе треба да ги имаме направено уставните измени.

Во право си, тие најверојатно ќе бараат промена на уставот веднаш. После постигањето на целта, преку нивните сојузници или тие самите веројатно ќе се обидат да го блокираат членството на РМ во ЕУ со изговор за неспроведени реформи или било што друго што ќе им падне на памет. Се надевам дека нашите се доволно паметни да се држат до планот кој предвидува гласањето за промена на уставот во нашиот парламент да биде во ист ден со ратификацијата на влезот на РМ во ЕУ во грчкиот парламент. Тоа би требало да биде гаранцијата дека Атина нема да игра нечесно. Затоа што ние веќе имаме еден договор каде грците се обврзуваат да не ги попречуваат евроатлантските интеграции на РМ, кој веќе го прекршија и за тоа имаме пресуда од судот во Хаг.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Елби
lead bounder
***

Регистриран: 29.07.2013
Мнения: 5368
От: ОЧЗ
Re: Новини за Македония +++
    #3439707 - 12.06.2018 14:11 [Re: balkanec]

Много сложна е играта на Балканите. Църковният въпрос на МПЦ и ролята първо на БПЦ и после Вселенската е само един пример.Пречещите са Русия и Сърбия, както винаги. Без да питая топли чувства към гърците, мога да разбера чувствителността на въпроса за тях, тъй като Югославия и Източния блок играха голяма роля в гражданската война в Северна Гърция и македонизмът от средата на ХХ век беше средство за експанзия на Титовата империя включващ и систематична дестабилизация на Северна Гърция процес подклаждан и от съветските ръководители. Хората в Северна Гърция сигурно помнят доста неща, за да се палят по този начин.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
balkanec
заслужил ветеран
****

Регистриран: 24.03.2014
Мнения: 1773
Re: Новини за Македония +++
    #3439709 - 12.06.2018 15:26 [Re: Елби]

Не ми пречи промената на името и давањето на гаранции на грците. Ме плаши нивната дволичност и можноста тие после исполнувањето на сите нивни услови да продолжат да играат за руско-српските интереси. На Русија и одговара раздор меѓу државите на ЕУ, а србите би сакале по секоја цена да ја зачуваат контролата над одредени политички субјекти и преку нив да решаваат за судбината на РМ. Веќе се формираат проруски политички партии на чие чело се докажани удбаши. Веројатно дпмне на Груевски, судејки според досегашните настани и личности исто има замешано прсти во ова.

Еве една изјава на Единствена Македонија, партијата која тврди дека ги поминала сите руски обуки и ќе победела на следните избори. Изјавата ја чита председателот на истата Јанко Бачев, родум од село Костурино, Струмичко, поранешен вработен во ДБК. Потпретседателот кој стои покрај него сигурно ќе го препознаеш.Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3439717 - 12.06.2018 17:06 [Re: balkanec]

Искам само да вметна една прекрасна новина за представянето на нашите български, златни момичета на европейското първенство по художествена гимнастика в Гуадалахара - Испания!.
Уникални са!!! Браво!!!
--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3439718 - 12.06.2018 17:10 [Re: Бяло Конче]

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3439736 - 12.06.2018 21:00 [Re: Бяло Конче]

По всяка вероятност изглежда, че република Македония ще се казва вече Северна Македония, като това име ще е и за външна и за вътрешна употреба.
Цитат:

Гръцки медии: Атина и Скопие се разбраха за Северна Македония
Двете страни на крачка от исторически договор за името
Прочети още на: https://www.dnes.bg/balkani/2018/06/12/g...kedoniia.379109

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
balkanec
заслужил ветеран
****

Регистриран: 24.03.2014
Мнения: 1773
Re: Новини за Македония +++
    #3439743 - 12.06.2018 21:26 [Re: Бяло Конче]

Изјавата на Заев по повод договорот со Грција како и одговорите на новинарските прашања.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3439747 - 12.06.2018 22:24 [Re: balkanec]

Най-после! Хайде, дано да бъде доведено до край. Честито!

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
vargo
ненаситен поклонник
****

Регистриран: 19.06.2009
Мнения: 1082
Re: Новини за Македония +++
    #3439824 - 13.06.2018 23:18 [Re: Бяло Конче]

Таратанци! Нито в Гърция ще мине да не говорим за макетата! Тва промяна на конституцията ,ерга омнес име ,уточнение що е македонец и какъв е езика -от славянска група....и накрая референдум в Скопие....на кукуво лято! А най жалкото е поведението на палячовците от нашето ВМРО -те и с това име били съгласни ,както преди това бяха съгласни и с илинденска....ама тогава Заев без да знае им го сложи едно хубаво , като в реч по повод евентуалното име иленденска спомена възстанието и тези които са участвали ,като спомена ,македонци,албанци,сърби,шопи,власи,роми....ама само НЕ и българи!!!!! С което за енти път показа ,че и нашият договор е със стойност на лайнян лист на драка!!!!!

--------------------
Разказ изплют от урод с врява и безумство -лишен от капка смисъл!!
Шекспир.
п.п. виж ми аватара !!

Редактирано от vargo (13.06.2018 23:22)


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3439863 - 14.06.2018 07:04 [Re: vargo]

Гледа Заев да угоди на всички, но е трудно. Хем приятел на България, хем на удбашите от фалшивото ВМРО, не му завиждам. Старае се човекът да прави компромиси, за да постигне целта - Македония да се легитимира, като европейска държава без проблеми със съседите си, но явно първо трябва да си се разберат вътре в самата Македония, какво точно искат.
Нашите от ВМРО също се опитват да бъдат полезни и да помагат, но май наистина нещата вървят към полезен идиотизъм. Жалко.
Бях голям оптимист, все още съм, но като че нещата не вървят на добре в Македония - ззасега.
Между другото Вучич наскоро каза, че е за тясно икономическо и политическо сближение на всички държави от Западните Балкани(рабирай бивша Югославия) плюс България и Румъния. ОК! Но, ако е така, защо продължава да храни удбашите и сърбоманите в Македония, които спират собствената си държава по пътя и към Европа. Тук предполагам, че наистина има и руска връзка. Няма начин.
За сега положението е такова.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Елби
lead bounder
***

Регистриран: 29.07.2013
Мнения: 5368
От: ОЧЗ
Re: Новини за Македония +++
    #3439873 - 14.06.2018 10:03 [Re: Бяло Конче]

По-интересно е дали руснаците не я изтъргуваха Македония за нещо друго. Или Лавров е толкова сигурен, че този договор няма да мине, че се прави, че официално го подкрепя. Гърците щели да преговарят за Кипър и за отношенията с Албания сега....

--------------------
немам доказ, али тврдам


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3439881 - 14.06.2018 14:25 [Re: Елби]

Руснаците са си майстори да се правят на умрели лисици.
Бих се учудил, ако са се разбрали, по-скоро действат според ситуацията", а ситуацията на Балканите в момента смятам, че ги устройва. Още повече, че са първи дружки с турците(съответно и със сърбите).
Но също така е и възможно Путин и Тръмп при техните телефонни разговори наистина да се договарят кое в Европа за кого е. Имат си тяхната тайна дипломация...

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
mk_e_bg
почетен член


Регистриран: 08.07.2016
Мнения: 149
Re: Новини за Македония +++
    #3439966 - 15.06.2018 05:45 [Re: Бяло Конче]

Ципрас излежда че проси немците за пари като каза че Гърция не иска да унижи БЮРМ, не иска договор с БЮРМ по-версайски (Versailles), тоест някак си обвинява/критикува Франция за унижаването на Германия военни компенсации които морално още им дължат (въпреки че юридически те вече не дължат нищо на гърците).
https://sitel.com.mk/micotakis-podnese-interpelacija-za-vladata-na-cipras
(при минут 2:02)
Това че през античността имаше "етнически македонци" които казали че гърците не говорят същия език с тях или обратно (грък да е казал че македонците не говорят гръцки) няма никакво значение. Ако понастоящем някой пита хърватин/босняк/черногорец дали той говори сръбски ще получи отговора че има хърватски и т.н. като различен от сръбски език, въпреки че разликите между тях са под-диалектни, докато разликите между бг. и "мк." са диалектни.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3440007 - 15.06.2018 16:58 [Re: mk_e_bg]

Така или иначе нашите балкански държавици са много малки за голямата геополитика, което означава категорично, че сме зависими.
Ако се върнем малко назад в историята най-доброто на Балканите беше съюзът на България, Гърция и Сърбия през 1912г т.н. малка Антанта, но за съжаление твърде кратък.
Днес надали някой нормален българин иска война и конфронтация със съседните нам държави. Дискусиите са си саамо исторически без никакво желание за ревизия.
Всеки ббалкански народ е имал своя възход и падение, така е било и с нас българите, и с гърците и със сърбите.
Заключението ми е, че крайните националисти не са нещо добро за държавите си. Умереността само води до разбирателство.
А древно-македонската аристокрация със сигурност е говорела на гръцки, дори и българската. Към седми, осми век - гръцкият език е бил канцелаарски език в българския царски двор, доколкото гръцкият е бил лингва франка за времето си.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
mk_e_bg
почетен член


Регистриран: 08.07.2016
Мнения: 149
Re: Новини за Македония +++
    #3440105 - 16.06.2018 20:07 [Re: mk_e_bg]

Цитат:

Ципрас излежда че проси немците за пари като каза че Гърция не иска да унижи БЮРМ, не иска договор с БЮРМ по-версайски (Versailles), тоест някак си обвинява/критикува Франция за унижаването на ГерманияТова разбира се беше шега. Ципрас не е толкова наивен за да си мисли че критикувайки Франция И защитавайки Германия немците ще върнат на Гърция морално-дължимото от и 2-те световни войни.
Желанието на Германия за отмъщение на Гърция за това че тя е била нейният враг през и 2-те световни войни е една от причините на днешното икономическо състояние на гърците заедно с "аргумента" че гърците (както и поляците) отдавна са се отказали от военни компенсации от страна на германците, така че сега не могат повече да претендират за тях (юридическа давност).
Всичко това обаче показва и доказва че немците все още са нацисти, но, като нямат никакъв национален срам, не и им пука.
Има и друго възможно обяснение: страхът на Ципрас от "македонската" войска. Знае се че германската армия е причинила огромни щети на французите през Втората Световна Война, поради унижаването на немския народ от страна на французите в края на Първата. Така че, ако Ципрас унижаваше "македонците" на гърците щеше да ги чака огромното, ужасно, жестоко, сурово наказание и страдание от страна на великата "македонска" "армия".

Редактирано от mk_e_bg (16.06.2018 20:18)


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3440112 - 16.06.2018 22:35 [Re: mk_e_bg]

България, като беше съюзник на Германия та сме цъфнали и завързали! Днес логиката на капитала не се влияе чак толкоа от миналите световни проблеми според мен. Германците имаха шанса без война да завоюват Европа и се възползваха.
Това си е напълно нова европейска история. И да, за съжаление гърците се опитват да ги прецакат, но това е чисто капиталистическаа история и тук няма сантименти, а само финикийсски знаци. На практика България е не по-малко прецакана. Но това е реаалността Реагираме според ообстановката!
П.П.Под прецакана разбирам по-зависима и по-бедна страна.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Лаф моабет
бежанец с претенции
***

Регистриран: 26.01.2015
Мнения: 4565
От: негде овде
Re: Новини за Македония +++
    #3440118 - 16.06.2018 23:46 [Re: Бяло Конче]

Никой не е пропаднал.Влизането в ЕС е шанс който всеки народ трябва да използва или не но при всички случаи това си зависи до голяма степен от собствените усилия.Възползвай се от свободното движение,отворения пазар,достъпа до технологии,образование и т.н.Македонските граждани го разбраха за разлика от дебилните им политици като Груевски,Президента- Фикус и слични "пазители на идентитетот".Над сто хиляди се "отказаха" от идентитет и потърсиха из долапите документи за бугарско потекло.Десетки хиляди всяко лято на път към гръцките плажове пишат в декларациите си,че са граждани на FYROM.От това не станаха по-малко македонци.Който не харесва германците да върви в Евразийския съюз!Никой не му пречи.

--------------------
"Световната война вървеше добре,докато не се намеси Генералния щаб!" - Швейк


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3440126 - 17.06.2018 02:58 [Re: Лаф моабет]

Не може да се вика на черното бяло. Че не сме цъфнали и завързали е безспорно и се вижда от самолет. Заедно се това по никакъв начин не оспорвам членството в ЕС. Само казвам, че това членство не дава на България правото да си се вее с олигархическия си режим, който не е нищо повече от управление на пребоядисаните наследници на бившите комунисти.
А Русия и Евразия са съвсем друга бира и те не са алтернатива на членството ни в ЕС по много причини. И там да отидем, няма да станем по-богати, определено, защото хората са казали, че както и да се върти човек, задникът му все си остава отзад.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Simulant
рекордьор
***

Регистриран: 31.03.2012
Мнения: 5029
Re: Новини за Македония +++
    #3440140 - 17.06.2018 13:53 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Не може да се вика на черното бяло. Че не сме цъфнали и завързали е безспорно и се вижда от самолет. Заедно се това по никакъв начин не оспорвам членството в ЕС. Само казвам, че това членство не дава на България правото да си се вее с олигархическия си режим, който не е нищо повече от управление на пребоядисаните наследници на бившите комунисти.
А Русия и Евразия са съвсем друга бира и те не са алтернатива на членството ни в ЕС по много причини. И там да отидем, няма да станем по-богати, определено, защото хората са казали, че както и да се върти човек, задникът му все си остава отзад.
И може би ЕС ти е крив за олигархичния режим?

--------------------
Не разбрав що сакав да кажам ама се надевам вие да ме разберете.


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3440143 - 17.06.2018 15:28 [Re: Simulant]

Да съм казал такова нещо? Не съм нали! Просто правя една констатация(всеизвестна) и толкова.
Лично на мен никой не ми е виновен и не ми е длъжен за нищо, това го казвам за всеки случай, ако се появи отново Пи–Пи-то, за да повтори за пореден път, че някой ми бил длъжен.
Освен ЕС, няма накъде. Но, че сме най-зле и на най-последното място в този ЕС е абсолютен факт. Или ще ме обориш с факти?

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия
***

Регистриран: 28.08.2009
Мнения: 24759
Re: Новини за Македония +++
    #3440406 - 22.06.2018 07:24 [Re: Бяло Конче]

Златните ни момичета! Браво! Европейски шампионки по художествена гимнастика(3+2)!
Награждаването е било на 3.06,2018, но сега ми попадна клипчето.
--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21


Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)Допълнителна информация
1 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 731

Мнението ти за темата:

Прехвърли се вALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.037 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.