ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
balkanec
заслужил ветеран

Регистриран: 24.03.2014
Re: Честита Нова Държава, Северна Македония!!!
    #3441254 - 07.07.2018 17:51 [Re: Негатор]

Ако помине промената на името на референдум тогаш не само што добиваме предност пред Србија која е длабоко заглавена со косовското прашање и практично не постои можност боло кој српски политичар да го признае Косово, туку и можеме да веруваме дека договорот со Бугарија ќе биде исполнет во целост. Престанокот со манипулации за некакво античко потекло од кое им е најтешко да се откажат ќе ги соочи и најтврдокорните дпмнеовци кои се единствените што го оспоруваат договорот со историските факти и реалноста.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
    #3441257 - 07.07.2018 18:05 [Re: balkanec]

Цитат:

От македонска страна председател на комисията е акад. д-р Драги Горгиев, член на МАНУ и професор в Института за национална история, а членове са професорите – Ванчо Горгиев, Петър Тодоров, Дарко Стоянов и Александър Литовски от националния институт и музей – Битоля. Членове на Комисията са и професор Любица Спасовска, научен сътрудник в Университета в Ексетър, Великобритания и Люпчо Ристески – антрополог, професор в Института по етнология и антропология към Универзитетът Свети Кирил и Методий – Скопие.

На тия може ли да се вярва?

Що за птица е тоя змей от МАНУ?

https://mk.wikipedia.org/wiki/Драги_Ѓоргиев

balkanec
заслужил ветеран

Регистриран: 24.03.2014
    #3441264 - 07.07.2018 18:24 [Re: Негатор]

Самото тоа што е струмичанец и што објавувал зборници во Софија зборува многу. Човек од доверба на Заев.

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3441272 - 07.07.2018 19:46 [Re: Негатор]

Според мен Сърбия няма да влезе в ЕС и НАТО. Не виждам как. Така, че да се обвързва Македония със Сърбия, означава само едно - Македония също да не влезе в ЕС и НАТО.
НАТО най-вероятно я го бъде, я не. САЩ ще си каже тежката дума, дали ще продължава да налива едни пари, за да пази кой от кого? Американците са практични хора, така че тежестта ще си падне изцяло върху ЕС в един момент. Така мисля. Още повече, че започват и търговски войни...
Светът се променя...отново...

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Пиринец
Татар

Регистриран: 14.12.2011
    #3441284 - 07.07.2018 21:02 [Re: Негатор]

Кое е перфектно свършена работа? Че има Северна Македония без да има Южна. Мислиш ли, че някой обикновен човек ще им вика Северна Македония, без да има Южна република - ще им вика Македония и Македонци.

Пиринска Македония е Благоевградска област, успех на всеки който иска да я обединява с каквото иска. Гърция капитулира, обеден съм в това.

Колкото до Сърбия, моето предположение е, че ще заема позиция като Австрия - военно неутрална, но с интеграция към Европейския съюз, ако съюза оцелее. В идеален свят, Косово можеше да е като Южен Тирол, ама тая работа става с пари и мозък, а в Косово има хероин и тероризъм.

Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
    #3441352 - 08.07.2018 19:56 [Re: Пиринец]

Колективно палење на факултетските дипломи по историја
https://www.mkd.mk/kolumni/kolektivno-palenje-na-fakultetskite-diplomi-po-istorija

Каква добра идея!

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3441354 - 08.07.2018 20:02 [Re: Негатор]

На зли дипломи, зъл огън!

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Simulant
рекордьор

Регистриран: 31.03.2012
    #3441355 - 08.07.2018 20:17 [Re: Негатор]

Цитат:

Колективно палење на факултетските дипломи по историја
https://www.mkd.mk/kolumni/kolektivno-palenje-na-fakultetskite-diplomi-po-istorija

Каква добра идея!

Няма да е зле и на площадот, Гоцето да го свалят от коньот, който е яхнал. Той човекът през живота си на магаре не се е бил качвал, а те на "конь" са го изтипосали.

--------------------
Не разбрав што сакав да кажам, ама се надевам вие да ме разберете.

потребител
ветеран

Регистриран: 12.01.2013
    #3441372 - 09.07.2018 02:20 [Re: Simulant]

Колкото пъти македонците не могат да се разберат помежду, албанците поставят все нови и нови искания. И сега благодарение на президента-фикус е такава ситуация. Още не мога да разбера подробности, но скоро ще стане ясно.

mk_e_bg
ентусиаст

Регистриран: 08.07.2016
    #3441375 - 09.07.2018 09:05 [Re: balkanec]

Цитат:

Според мен Сърбия няма да влезе в ЕС и НАТО. Не виждам как. Така, че да се обвързва Македония със Сърбия, означава само едно - Македония също да не влезе в ЕС и НАТО.
НАТО най-вероятно я го бъде, я не. САЩ ще си каже тежката дума, дали ще продължава да налива едни пари, за да пази кой от кого? Американците са практични хора, така че тежестта ще си падне изцяло върху ЕС в един момент. Така мисля. Още повече, че започват и търговски войни...
Светът се променя...отново...

Няма как Сърбия да влезе в ЕС преди Албания или Косово защото ще наложи вето към членството на тези страни.
Надявам се БЮРМ никога да влезе в ЕС, а и референдумът ще осигури това, ако неговите резултати няма да бъдат фалшификувани от правителството.
Би трябвало и гърците да имат право за референдум, не знам защо договорът не е симетричен. Навремето "македонците" много се оплакаха за това че договорът между България и БЮРМ не било симетричен.
Кипър също има право на вето към влизането на БЮРМ (или която било друга страна) в ЕС, и няма никакво задължение да спазва договора между Гърция и БЮРМ. Става въпрос за отделна, независима друга страна членка на ЕС.

Цитат:

Самото тоа што е струмичанец и што објавувал зборници во Софија зборува многу. Човек од доверба на Заев.

Няма никакво значение и никаква релевантност това че е роден в Струмица. Процентът на осъзнатите (тоест не-предателски) българи там е само малко по-голям от другаде в БЮРМ.

"Покрај научната дејност, доп.член Драги Ѓоргиев учествувал на околу 50 меѓународни и домашни научни симпозиуми, на кои имал свои излагања и учествувал во дискусии за историјата на Југоисточна Европа и Османлиската Империја. Резултатите од неговите учества на конференции во последните четири години тој ги објавил во Белград, Софија, Истанбул, Анкара, Варшава, Краков и др."

Заев е етнически македонец, много умен, дори хитър, успял да измами и българите (че е български патриот) и гърците. Вероятно е и масон, даже беше поканен в Давос заедно с Ципрас (вероятно масон но и предател гръцки същевремено).

Редактирано от mk_e_bg (09.07.2018 09:14)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 52 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3686

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.