ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
додо
оптимистка

Регистриран: 28.05.2006
От: UK
Re: Честита Нова Държава, Северна Македония!!!
    #3440184 - 18.06.2018 14:08 [Re: Негатор]

Какъв проблем ни създават, Негатор?...Според мен Нова Македония не е по-добре от Северна Македония...Нашите македонци населяват източната част на македонските земи и това "северна" според мен няма никаква стойност на географско понятие, научно географско понятие...Това е просто едно политическо споразумение и няма никакво отношение към нас - те питали ли са ни? ...Не!...Тогава какво те притеснява - те наистина са на север от тъпите гърци, а на тях това им трябва, не ги интересува някаква правдоподобност, защото се страхуват от истината като дявол от тамян...Според мен, ние можем само да бъдем щастливи, че македонците направиха крачка напред...

--------------------
gb.pipingrock.com

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Лаф моабет
бежанец с претенции

Регистриран: 26.01.2015
От: негде овде
    #3440185 - 18.06.2018 14:19 [Re: додо]

Точното заглавие на темата трябва да бъде:Република Македония/оная,на праволинейните титовисти като Киро Глигоров/отиде в историята!
Тръгна по грешен път още в началото и свърши в изолация,точно както се и очакваше.Пак добре,че не свърши като Титова Югославия...

--------------------
"Световната война вървеше добре,докато не се намеси Генералния щаб!" - Швейк

Гай Баньо
комшията

Регистриран: 01.02.2011
От: Журче
    #3440186 - 18.06.2018 14:27 [Re: Лаф моабет]

Айде са, точно пък нова държава... На "вие като държава съществувате от 2018" ли обръщате плочата?

Лаф моабет
бежанец с претенции

Регистриран: 26.01.2015
От: негде овде
    #3440187 - 18.06.2018 14:34 [Re: Гай Баньо]

На косъм бяхте на няколко пъти да станете втората Босна да ти кажа...Добре,че сте по "в тъча" на географията.Палете свещи да мине добре референдума,`щото другото е федерализация.

--------------------
"Световната война вървеше добре,докато не се намеси Генералния щаб!" - Швейк

Гай Баньо
комшията

Регистриран: 01.02.2011
От: Журче
    #3440189 - 18.06.2018 14:51 [Re: Лаф моабет]

Цитат:

На косъм бяхте на няколко пъти да станете втората Босна да ти кажа...Добре,че сте по "в тъча" на географията.Палете свещи да мине добре референдума,`щото другото е федерализация.

Трудно. Ще видим какво ще стане.

Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
    #3440191 - 18.06.2018 15:16 [Re: додо]

Цитат:

Според мен, ние можем само да бъдем щастливи, че македонците направиха крачка напред...

Напред ли? Ама че крачка …

Пиринец
Татар

Регистриран: 14.12.2011
    #3440193 - 18.06.2018 15:34 [Re: Негатор]

За мен е много по-важно Македония да влезе в НАТО от всичко останало, защото ако влезе в НАТО си гарантира териториалната цялост. Политици, правителства идват и си отиват, но териториите отидат ли си е ако не завинаги, то за много десетилетия.

Не съм оптимист за Европейския съюз, там не вярвам скоро да има експанзия, но времето ще покаже, важното е, да се обгради Сърбия (последната руска колония) от НАТО държави и това ще понамали национализма. Русия твърде много подкрепя национал/популистките движения на Балканите и православните глупости.

Но да поживеем и да видим, дано да се приеме новото име и да се отмине тази тема. Беше същата истерия и за договора за добросъседство, а не видях да се разпадна Македония след него.

Дано и такива руски курви като Хорхе Иванов, Груевски, Мицов-Влахов и прочие да минат тотално в миманса.

додо
оптимистка

#3440198 - 18.06.2018 16:51 [Re: Гай Баньо]

Цитат:

Айде са, точно пък нова държава... На "вие като държава съществувате от 2018" ли обръщате плочата?

Не е ли истина, значи? Като държавата Северна Македония ще съществувате от 2018, според мен...ако даде бог, де... /никъде нема знак за прекръстване, значи...чиляк не мой се прекръсти...сори/

--------------------
gb.pipingrock.com

додо
оптимистка

#3440199 - 18.06.2018 17:00 [Re: Негатор]

Цитат:

Цитат:

Според мен, ние можем само да бъдем щастливи, че македонците направиха крачка напред...

Напред ли? Ама че крачка …

Ами накъде, Негатор?...Името няма никакво значение - дори да се наречат "паднали от Луната" важното е кой стои зад него...Но гърците им направиха проблем и зачекнаха стария балкански проблем с Македония...Това че подписаха споразумение за името означава, че Македония премахват тази пречка пред себе си и има възможност да продължат по пътя си напред...Това е крачка напред, според мен...и то много сериозна...

--------------------
gb.pipingrock.com

Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
    #3440200 - 18.06.2018 17:03 [Re: додо]

Цитат:

Името няма никакво значение - дори да се наречат "паднали от Луната" важното е кой стои зад него...

Брях, няма! Ще смениш ли името на България за едното НАТО?

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 119 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5092

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.