ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Реклама, ПР, Маркетинг

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
VOSTOK
волк

Регистриран: 19.07.2002
Re: Презентация и реклама на хотелите по морето в Интернет
    #918777 - 17.08.2005 12:15 [Re: Dr.Mengele]

Малко не съвсем по темата, но пък свързано с оптимизацията на kvartira.bg.

1. ШРИФТОВЕТЕ – уеднаквете шрифтовете в посока пълното премахване на Times New Roman – ако там има нестандартен шрифт, да му се зададе по подразбиране да се замества с Verdana или Arial.

2. ФОРУМЪТ. Най-малкото, но задължително нещо, което трябва да се направи, е форумът да се отваря в нов прозорец при клик. В момента е направено така, че посетителят на сайта дефакто излиза от сайта, за да влезне във форума и после не е зададен обратен линк. И още малко за форума – не си хвалете сами сайта под формата на анонимни посетители .

Всъщност в посока интерактивност може да се поработи доста...

--------------------
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Dr.Mengele
неориентиран

Регистриран: 10.08.2005
    #919200 - 17.08.2005 16:47 [Re: VOSTOK]

Да, грешки от този род и нас винаги много ни дарзнят, но за жалост не можеме да стигнем до това да доизгладим нещата...Все пак тука вече си е активен сезон,и всеки бърза...Може би и за това интерактивността ни куца на дълги разстояния.А хвалбите по форума са все от ентусиазирани приятели,имащи свободно време, да ни създават работа по триене с голямата гумичка
С две думи залагаме на по криейтив ориентираните проблеми за изглаждане...с малък екип и до гроба трудно се стига...

--------------------
"Ich bin der Katter,der lauft irgentwo und irgentwohin, und fuhlt sich genau so besser hier und her"R.Kiipling

VOSTOK
волк

Регистриран: 19.07.2002
    #920149 - 18.08.2005 10:32 [Re: Dr.Mengele]

Нали знаеш, че няма такова нещо като малък екип ?:)

--------------------
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

малко мишленце
глезанка

Регистриран: 12.07.2004
От: София
    #928409 - 23.08.2005 23:06 [Re: Dr.Mengele]

Къде беше, по дяволите като си търсех хотел за морето?!
Ако бях видяла този сайт нямаше да плащам двойни цени в Созопол, който вече ми е омръзнал малко. В интерес на истината сайтът е готин, с умалителни или без, хората търсят 3 неща:
- цени
- снимки
- условия и екстри
Всичко това го има в този сайт. Направен е готино и е полезен. Само трябва карта на какво разстояние е от морето. Повече няма какво да му мислиш. Някой умен човек е направил сайт на Приморско с всичките му снимки, оферти и цени. Супер удобно и полезно. Созопол има хубав сайт, обаче без цени.... Ето, казвам го не като рекламист или търговец, а като човек, който не можа да ис намери нищо полезно в нета, а пак на място търси изглед към морето, на първа линия, лукс и всичките му там работи. Ако имаше повече професионални сайтове, всичко щеше да е супер. на прав път си човече.

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6961

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.457 seconds in which 0.443 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.