ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Бойни изкуства

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
the strangler
член

Регистриран: 05.02.2008
как се става кечист
    #2362037 - 27.04.2009 05:48

Знаете ли случайно какъв път трябва да се измине за да стане някой суперзвезда в кеча? Засега знам само че трябва да се запишеш на училище по кеч, където те тренират. След това започваш в аматьорските федерации, където или печелиш по $20 на мач или изобщо нищо не печелиш. Ако си дибър и наелектрезираш публиката имаш шанс да бъдеш забелязан от световната федерация по кеч, където обаче се влиза много трудно (нещо като това да станеш астронавт в НАСА). Да знаете случайно хора българи които са опитвали да влезнат в този шоубизнес? Аз преди един Алекс познавах, той последно към Флорида замина. Знам че вече има мачове за аматьорска федерация и играе ролята на руснак. Но му изгубих дирите а това да стана кечист си ми е мечта от малък. Та знаете ли нещо по въпроса, препоръки, мнения, контакти...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Даскал

Регистриран: 06.08.2004
От: Chicago
Re: как се става кечист
    #2362053 - 27.04.2009 06:44 [Re: the strangler]

На първо място си смени ника, кечист "Люляк" не може да има. "Месаря", ОК, ама "Люляк", това е за поет, не за кечист

the strangler
член

#2362055 - 27.04.2009 06:53 [Re: Даскал]

Вече го смених, доволен ли си? А сега имаш ли нещо да добавиш по темата или не?

Даскал

Регистриран: 06.08.2004
От: Chicago
    #2362056 - 27.04.2009 06:58 [Re: the strangler]

Много се палиш, карай по-спокойно, животът е хубав!

the strangler
член

#2362057 - 27.04.2009 07:04 [Re: Даскал]

А какво те кара да си мислиш че не може да има поет в кеча? В WWE има няй-различни персоналитита и целта е да се създаде шоу, така че не виждам защо да не може да има мач между кръвожаден бутчер и нежен поет. Не казвам че аз ще съм поета де...

Izmoren
заслужил ветеран

Регистриран: 09.01.2005
От: Mar Caribe
    #2362059 - 27.04.2009 07:09 [Re: the strangler]

Цитат:

... така че не виждам защо да не може да има мач между кръвожаден бутчер и нежен поет. Не казвам че аз ще съм поета де...

Е щом няма да си поета, значи ще си нежен

Майтап бе Уили

--------------------
Law of Logical Argument

Anything is possible if you don't know what you are talking about.

ngo
заблуден

Регистриран: 04.12.2007
От: northeast
    #2362060 - 27.04.2009 07:17 [Re: the strangler]

Еййй еваларка, само кечист нямахме тука. Голем си баце, само така!!! Упоритост трябва и като успееш се обади тука, аз кеч не гледам ама като станеш известен ша викам за тебе...

Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: Шихагоу
    #2362062 - 27.04.2009 08:02 [Re: the strangler]

Като за начало да ти дам номера на моя кайропрактор. Много е добра жената.
Щот после като събереш многото кинти да не те предаде кръста, 4е е*ем ти и парите тогава!

п.п.
Прати една снимка на лични да ти кажа дали въобще ставаш за кечист или по-ставаш за сумист! Ако те е срам, махни главата.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

KeanuReeves
US Democrat/BG Monarchist
**

Регистриран: 07.02.2009
    #2362317 - 27.04.2009 15:45 [Re: the strangler]

Виж какво ще ти Кажа -
WWE избира таланти от ROH, от там влезе CM PUNK като най-голямата звезда на ROH.
По принцип WWE има дъщерна Федерация на име OVW (Ohio Valley Wrestling), където се подготвят млади таланти за бъдещи кеч Звзди в WWE, но ако не успееш там да се изявиш едвали ще попаднеш в WWE. Когато някои влезе от OVW в WWE е никой!, ама абсолютно никой, а за сметка на това идва като най-голяма звезда от OVW или от ROH. Преди 6-7 години от OVW като големи звезди дойдоха John Cena и Dave Batista, а в WWE бяха напълно неизвестни новобранци, които с много труд и упористост станаха звезди. Но има и много провали, не всеки, който влезе в WWE става Звезда, а след това е принуден отново да напусне и да се върне надолу, та дори и в аматьорските федерации.
UNDERTAKER влезна в WWE през Ноември 1990 като напълно неизвестен кечист и още в първия си мач стана СУПЕР-ЗВЕЗДА, а днеска легенда. Това е единсвен случай досега, просто е имал такава съдба човека. Всички други, които идват отдолу трябва да се доказват и ако не успея се връщат обратно там откъдето са дошли, но първо трябва да са дори звезди в тези по-малки федерации, където се бият, за да може WWE да ги забележи.
В момента най-добрата Кеч Федерация е CZW, там няма правила и стават най-жестоките мачове, но има и още по-брутална федерация и тя е в Япония - BJPW - там има мачове с всичко - БОМБИ, ПИРАНИ, СТЪКЛА, КРОКОДИЛИ, и какво ли още не. Но и Американската CZW не е по-малко брутална там звездата е NECRO BUTCHER - пълен изрод, цялото му лице е в кръпки и почти обезличено от дългогодишните си брутални сцени на които се подлага само и само, за да е най-голямата звезда на CZW.

--------------------
I was born to become the Next World Leader! I feel confident in my abilities!

Джек Дениъл
вОлен жЕрав

Регистриран: 17.01.2007
От: Cornville, IL
    #2362443 - 27.04.2009 18:14 [Re: the strangler]

Цитат:

Да знаете случайно хора българи които са опитвали да влезнат в този шоубизнес?

Dan Koloff The Bulgarian Lion, King Of Ring

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 19697

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.