ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Бойни изкуства

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Писанчо
Хищник

Регистриран: 09.01.2007
От: Варна
Re: Крав Мага - опасност!
    #2488715 - 24.10.2009 11:30 [Re: kmccs]

Най-добре вижте за какво става дума в daobg.
Ще се окаже, че инструкторът по крав мага няма лиценз и че въобще май не е никакъв инструктор. Скоро ще се разбере със сигурност.

--------------------
Боят изгражда.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Paquirin

Регистриран: 27.12.2008
    #2490693 - 27.10.2009 00:14 [Re: Писанчо]

Цитат:

Най-добре вижте за какво става дума в daobg.
Ще се окаже, че инструкторът по крав мага няма лиценз и че въобще май не е никакъв инструктор. Скоро ще се разбере със сигурност.

Четох го. Някои хора наистина не се спират пред нищо. Мога само да апелирам към всеки на който му мине през ум да се запише при този "инструктор" много добре да си помисли преди това. Защото времето е пари а здравето - безценно. За нищо на света не бих отишъл при такъв нинджа

--------------------
Боят само грънците не оправя!

Maiden
член

Регистриран: 16.08.2005
    #2512492 - 18.11.2009 20:46 [Re: Paquirin]

Човека с една година практикуване в Израел (колко е практикувал само той си знае) стане невиждан майстор (преди това пък беше нинджа и тренираше по мазетата )

Avat@r

Регистриран: 10.11.2009
    #2513934 - 20.11.2009 05:37 [Re: Maiden]

Жалка история.

До сега не исках да взимам отношение по темата , въпреки че отдалече си личеше че е просто комерс и нищо друго...

Явно и на мама и тати им е писнало да им чупи бурканите с туршиите и са го щипнали по бузката и побутнали по раменцето, със скромна инвестициика, щото откъде в тоя пикльо кинти за наеми на зали, екипировка и т.н.. и даже сайт вече направил...Нищо против каузата и помощта, ама не и когато цели явна измама с доверието на хората и поущрява мошеническото поведение в неуспелия "нинджа"

Мамин лигльо.Нищо важното е че имаш бизнес ориентация.Иначе "техниките" ти от клипа в сайта не стават.
И как ли като си нямаш и хабер от БИ.Аз на твое място ще го сваля на момента.Много си се изложил.

Добре че спаринг партньорите ти са същите спящи красавици като тебе, да подскачат наоколо криво лаво и да падат без много усилие от твоя страна.А преплитайки крака, не знаят и кога трябва да метнат на пода било нож , било друго средство за нападение, за да е достоверен "гуруто- мушмул" пред публиката какви чудеса на бойните изкуства твори...Все го правят или с избързване, или накак си без тайминг.. и определено не и в резултат на опитите ти за някаква техника, но важно е да има шоу за наивниците.Хляб и зрелища...И така до края на света.

Ба ти верно ще се окажеш някоя черна нинджа. Те така мамят и скришно, изотзад на пръсти с подскоци...останалото дим и пушек.

Обаче видях тва опит за нещо като лоу кик, тва хидза гери( струва ми се май...? ) , тва опит за котагеши и с пищова... и останалото е мнооого влачене и бутане и скубане под мишниците и па дьо дьо, добре оттренирано от времето на "нинджа-мазето" периода от преди година, вярно всичко е демонстрация как това не бива и не трябва да се изпълнява, защото е просто мърляво и няма нищо общо с реалната техника и ако всеки отишъл да си даде парите за да го научат на това, наи-много да му се случи наистина да го опердашат някъде, да не дава господ по-лошо, ако се случи, щото се предполага че ти е повярвал че можеш да го научиш да се защити...

Батка що така забаламосваш хорицата... Не ли те срам бе халипи ? Ама ти си направо опасен първо за себе си и после за всички наивници , които си налъгал до момента да не говорим че и парите им взел!

Гледам във сайте-то си, че си хвърлил оче и на столичните училища да зарибяваш в търсене на лесна плячка и още стинки...барем децата не закачай, а ?!

Де тоя пердах дето ше те оправи, струва ми се.Ама скоро трябва даеееее.

Мнението е към халипи.

Редактирано от Avat@r (20.11.2009 05:49)

Канасубиги
ариец
*

Регистриран: 08.12.2011
От: София
Re: Крав Мага в София
    #2883009 - 05.03.2012 19:25 [Re: kmccs]

Цитат:

KRAV MAGA
НАЙ-ЕФИКАСНАТА САМООТБРАНА ЗА МЪЖЕ, ЖЕНИ И ДЕЦА

Един от най-тъпите стилове, където чифутите са се чудили откъде какво да комбинират. И изобщо не е подходящ на деца, това е система без ценности (то за такива сред евреите и дума не може да става), която единствено впечатлява със злобата, в която се възпитават трениращите. Най-малкото: един известен боец няма с този стил.

--------------------
пета коренна раса

Невярващ
в късмета

Регистриран: 24.10.2011
От: грешната страна
    #2884248 - 09.03.2012 16:33 [Re: Канасубиги]

Лошото е, че е перфектен за техните услувия на живот. Там не ти опират нож за да те оберат, там ти забиват ножа дълбоко и то много пъти, не ги обвинявам, защото сигурно някоя израелска ракета е избила семейството му (на палестинеца), и за да искаш да оцелееш в тази ситуация не му избиваш ножа, само, а го .... грубо но сигурно е истина. И не случайно ВСИЧКИ евреи си носят оръжието от армията вкъщи, не го сдават никога и във всяка минута подлежат на мобилизация. Те и палестинците са така, май, има си хас да си спинкат сладко с такива съседи. Много се отплеснах.

Maiden
член

Регистриран: 16.08.2005
    #2970979 - 23.10.2012 12:49 [Re: Невярващ]

Забавна е историята на Крав Мага в София, но има и една още по-забавна - за създателя на новото българско бойно изкуство Булджуцу - гранд мастър атарашии Здравко Пенев. С историята на Алексчо (kmccs) предполагам сте запознати, но в случай,ч е не сте с тази на Здравко - горещо ви я препоръчвам. И така, момчето като цяло е мноооого некадърно. Минал през зали по айкидо, таекуондо и карате, като от последната беше позорно изгонен. Човека нямаше елементарни познания, но за сметка на това завидно самочувствие. След като установи, че не го бива в нищо, реши да си създаде собствено бойно изкуство. Измисли си майсторски степени и данове по бойни изкуства, които никога не епрактикувал и така се появи новото бойно изкуство Танаджуцу, което след това беше трансформирано в Булджуцу. За съжаление даобг не работи в момента и не мога да пратя линк към темата, посветена изцяло на този велик "майстор" и новатор в бойните изкуства.
В заключение - ако попаднете на този шарлатанин - стойте далеч http://buljutsu.in/

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 15978

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.