ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Бойни изкуства

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
Re: КАРАТЕ ДО
    #2491762 - 28.10.2009 02:22 [Re: Писанчо]

Мда даже мисля, че гледах и клипчето в ютуб има много корави пичове в Родината ама май няма пари и подходящи условия за трениране там, аз така съм чувал.

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Paquirin

Регистриран: 27.12.2008
    #2491821 - 28.10.2009 08:48 [Re: Atanassovski]

Ще те помоля да не ме пращаш за зелен хайвер и да ми даваш линкове към сайтове, в които трябва да изпиша една страница обяснение защо искам да се регистрирам!
Какво значи "не е публична личност"? Той е световен шампион. Може ли това никъде да не е отбелязано!? Как така името му излиза в списъка на работещите като охранители в Мадрид,в реклами за печелене на "лесни пари" чрез СМС-и ит.н. а нищо не пише за четирите му титли? Не ти искам сведния за личният му живот.Дай инфо кога и къде е ставал световен шампион! Толкова ли е трудно?

--------------------
Боят само грънците не оправя!

Paquirin

#2493619 - 30.10.2009 02:19 [Re: Paquirin]

Гледам, че щъкаш из другите форуми, а тук не искаш да поспреш.
Защо ли? Може би няма такъв човек? Или има, но ти не го познаваш толкова от близо както твърдиш? А може би го познаваш и той ти е наговорил куп лъжи, които няма как да бъдат проверени?
п.п. Внаги има и други варианти разбира се

--------------------

Atanassovski
македонец

#2493625 - 30.10.2009 02:27 [Re: Paquirin]

Цитат:

Гледам, че щъкаш из другите форуми, а тук не искаш да поспреш.
Защо ли? Може би няма такъв човек? Или има, но ти не го познаваш толкова от близо както твърдиш? А може би го познаваш и той ти е наговорил куп лъжи, които няма как да бъдат проверени?
п.п. Внаги има и други варианти разбира се

Щъкам където си искам амиго Имаш право да вярваш имаш право и да не вярваш...твой проблем. Преди 2-години имаше покушение срещу майка му и сестра му в Лас Палмас, затова не е публична личност. Баща му едно, че до скоро тренираше спец. частите на гуардиа сивил е един от топ 10 най-добри американски морски пехотинци от създаването на корпуса до ден днешен и също така един от големите акционери в банка Сантандер и петролната компания Репсол. Има доста причини поради които няма информация за него в нета...не е моя работа да ти разправям точно защо. Нали ти казвам, имаш право да вярваш имаш право и да не вярваш, аз ти предложих да те запозная, твоя си работа...

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Paquirin

#2493708 - 30.10.2009 09:25 [Re: Atanassovski]

Е няма лошо де не се изнервяй! Просто видях, че си се заиграл с македонстващите българи. Съжалявам за случилото се на приятелят ти, но не разбирам защо е толкова трудно за теб да ми кажеш кои години е бил световен шампион?
Значи баща му е "публична личност" а той не .
Иначе приемам с удоволствие предложението ти да ме запознаеш с него. Когато имам път към Мадрид ще ти се обадя. До тогава ще чакам да ми кажеш кога аджеба е бил световен шампион тоя юнак.
п.п. Научил съм се да не вярвам на приказки. Само на доказателства.

--------------------

Редактирано от Paquirin (30.10.2009 09:27)

Atanassovski
македонец

#2493997 - 30.10.2009 14:50 [Re: Paquirin]

Аз трудно се изнервям братле, разбирам те напълно Само ще ти кажа, че първата му професионалта битка в Тайланд на Суам Гуларб в Банкок е на 13 години Семейството му има огромен бизнес и са навсякъде навряни ако ме разбираш какво искам да ти кажа, за това не обича да е публичен а и не трябва. Баща му също не е публична личност, за него пък никъде няма да намериш информация, абсолютно никъде в нета няма информация за него, въпреки че е много ама много голям човек. Атрею в момента си рекламира правната къща по интернет и това е единственото инфо и за него, друго няма, няма и да има нали ти казах, че имаше филми покрай семейството му и то скоро...Мога през туенти да те запозная, друг начин наяма, а и незнам дали ще се съгласи. В момента положението му е много деликатно, немога по форумите да ги говоря тези неща. Заповядай когато имаш път към Мадрид, с удоволствие ще те заведа да пием по една бира и ще те запозная лично. Ако имаш път насам скоро пиши едно лично съобщение, ще ти дам телефони да ми се обадиш.

--------------------

Paquirin

#2494363 - 30.10.2009 19:02 [Re: Atanassovski]

Цитат:

Аз трудно се изнервям братле, разбирам те напълно Само ще ти кажа, че първата му професионалта битка в Тайланд на Суам Гуларб в Банкок е на 13 години Семейството му има огромен бизнес и са навсякъде навряни ако ме разбираш какво искам да ти кажа, за това не обича да е публичен а и не трябва. Баща му също не е публична личност, за него пък никъде няма да намериш информация, абсолютно никъде в нета няма информация за него, въпреки че е много ама много голям човек. Атрею в момента си рекламира правната къща по интернет и това е единственото инфо и за него, друго няма, няма и да има нали ти казах, че имаше филми покрай семейството му и то скоро...Мога през туенти да те запозная, друг начин наяма, а и незнам дали ще се съгласи. В момента положението му е много деликатно, немога по форумите да ги говоря тези неща. Заповядай когато имаш път към Мадрид, с удоволствие ще те заведа да пием по една бира и ще те запозная лично. Ако имаш път насам скоро пиши едно лично съобщение, ще ти дам телефони да ми се обадиш.

И аз те разбирам напълно. Изприказва един куп приказки, но не можеш да ми кажеш кога и къде е бил шампион. Това за мен изчерпва темата.

--------------------

Нерегистриран

#2544781 - 01.01.2010 21:42 [Re: Atanassovski]

saglasen sam sas teb, imam samo edno razli4no mnenie otnosno prevoda na poniatieto karate.
ne e prazna raka prevoda karate do, a rakata na kitai ot dinastiata TAN.neslu4aino se praktikuva i rabota s orujia Kobudo v tradicionnite stilove,naprimer w 6orin ryu.prazna raka s orajie niama.

Atanassovski
македонец

#2552789 - 14.01.2010 09:26 [Re: Анонимен]

Цитат:

saglasen sam sas teb, imam samo edno razli4no mnenie otnosno prevoda na poniatieto karate.
ne e prazna raka prevoda karate do, a rakata na kitai ot dinastiata TAN.neslu4aino se praktikuva i rabota s orujia Kobudo v tradicionnite stilove,naprimer w 6orin ryu.prazna raka s orajie niama.

Кара- празна Те- ръка До- път или в случая по правилно, искуство. Сигурно имаш в предвид Рюкю Кобудо Самият термин Кобудо може да се използва по много начини и да означава няколко неща. Типичните оръжия в Окинава им викат Рюкю Кобудо. Има китайска база в Карате, но самата дума си значи празна ръка.

Поздрави от Мадрид!

--------------------

shtukata8
почетен член
**

Регистриран: 22.07.2010
От: Испания
    #2673186 - 31.07.2010 00:20 [Re: Atanassovski]

Цитат:

Не си много прав приятелю ама айде няма да спорим, аз от 1-ви клас се занимавам с Карате все пак...а от няколко години и с Нинджуцу и толкоз много бой сам изял, че си нямаш на представа, но ти гарантирам, че много може да спорим за това. Карате е едно и също бойно изкуство но различните стилове са концентрирани по различен начин и в различни техники.

тук бих добавил нещо което дори онези които го знаят, често го забравят: Няма добри и лоши бойни изкуства, нито най бързи и най бавни стилове, просто има добри и лоши майстори:
Но не забравяйте че все пак са майстори

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 18528

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.