ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Бойни изкуства

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Канасубиги
ариец
*

Регистриран: 08.12.2011
От: София
Re: Българи в ММА
    #2882323 - 03.03.2012 23:08 [Re: Писанчо]

Цитат:

Ти сам плюеш по себе си, като повтаряш като папагал непроверена информация. Това всички спортисти са мутри е модно клише, колко е вярно е друг въпрос...
Както и да е, спора е безсмислен...
Живей...

Нещо смислено поне няма ли да кажеш, преди да говориш за клишета? За "всички спортисти" ти го каза, факт е, че просто някои са такива - Благой бе наръган в мутренско заведение, като е бил с компания от двама приятели, които са криминално проявени. Че и по колко медии го потвърдиха... Па ти си живей както на теб ти е кеф - с тъпите лафове.

--------------------
пета коренна раса

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Писанчо
Хищник

Регистриран: 09.01.2007
От: Варна
    #2882733 - 04.03.2012 22:45 [Re: Канасубиги]

Ето, чети многознайко и дано проумееш какви тъпотии изписа досега...
http://daobg.com/index.php?showtopic=49021

--------------------
Боят изгражда.

Канасубиги
ариец
*

#2882890 - 05.03.2012 11:53 [Re: Писанчо]

Цитат:

Ето, чети многознайко и дано проумееш какви тъпотии изписа досега...
http://daobg.com/index.php?showtopic=49021

Тук не пише нищо съществено бе, слабоумен. Фактите са такива, каквито съм ги написал, пак ще го кажа - няколко медии го потвърдиха - бил е в мутренско заведение с двама криминално проявени другари.

--------------------
пета коренна раса

Писанчо
Хищник

#2882945 - 05.03.2012 16:39 [Re: Канасубиги]

Е щом няколко медии са го казали, значи няма начин да не е вярно
Това, че няколко други са го опровергали не значи нищо... Едно си знае баба, едно си бае...
Поредният всичко знаещ хейтър...

--------------------
Боят изгражда.

Канасубиги
ариец
*

#2882974 - 05.03.2012 17:38 [Re: Писанчо]

Цитат:

Е щом няколко медии са го казали, значи няма начин да не е вярно
Това, че няколко други са го опровергали не значи нищо... Едно си знае баба, едно си бае...
Поредният всичко знаещ хейтър...

Медиите са нещо различно от един форум. Може да ти е трудно да го проумееш, но е така. И след като онези потребители са писали някакви работи, значи аз, като потребител, няма вариант да съм прав, само те? При все, че си много надъхан, но не си се сетил да прочетеш какво са коментирали. Ама добре, аз съм "всичко знаещ хейтър", а ти какво - "всичко знаещ ловър"? Казах ти да се разкараш с клишетата, пет пари не давам за Благой и какъв е, че да го мразя. Както писах: не му оспорвам победите. Но това няма нищо общо с него, като личност и резултатите от това - ето го докъде се докара.

--------------------
пета коренна раса

Писанчо
Хищник

#2883040 - 05.03.2012 20:44 [Re: Канасубиги]

Аха, медиите са различни от форума, в медиите могат да кажат, че сестра ти е курва, пък ти после ходи обяснявай, че нямаш сестра. Оня смешник с крав магата от съседната тема, дето я репликира са го давали по медиите и то не веднъж, това не го прави нещо повече от смешник.
Във форума пишат проверени хора и проверени неща. Най-малкото единият е приятел с Благой, тренирали са заедно, че се и биха на първите свободни боеве преди 7-8 години някъде. Виж на него вярвам. На треньора на Благой също вярвам. А ти като искаш си вярвай на медиите.

--------------------
Боят изгражда.

Канасубиги
ариец
*

#2883052 - 05.03.2012 21:02 [Re: Писанчо]

Цитат:

Аха, медиите са различни от форума, в медиите могат да кажат, че сестра ти е курва, пък ти после ходи обяснявай, че нямаш сестра. Оня смешник с крав магата от съседната тема, дето я репликира са го давали по медиите и то не веднъж, това не го прави нещо повече от смешник.
Във форума пишат проверени хора и проверени неща. Най-малкото единият е приятел с Благой, тренирали са заедно, че се и биха на първите свободни боеве преди 7-8 години някъде. Виж на него вярвам. На треньора на Благой също вярвам. А ти като искаш си вярвай на медиите.

Във форум всеки може да пише каквото си иска, медиите, колкото и да са манипулирани, на 100% всичките - някак твърде параноично е. А и тук не става дума за велика конспирация, а за инцидент. Така че за какво им е да лъжат? Отделно, историята на това заведение и без медии се знае. Както и какво е то в момента. А че на Благой приятелите са криминално проявени - това полицията го казва на медиите, не медиите да си го измислят. Или още малко и заподозреният люлински боклук ще излезе, че е натопен само за престъпник (от медиите), а не е? Отделно ти казах, че имам приятел, който му е бил съученик.

Ти искаш безпристрастно мнение от приятели на Благой? Наивник. Но разбрахме се кой какво вярва - негово си право. Още нещо ще спамиш ли, че прати темата наникъде?

--------------------
пета коренна раса

Писанчо
Хищник

#2883067 - 05.03.2012 21:31 [Re: Канасубиги]

Ти май не четеш? Пуснах ти опровержение от БНТ, мога да ти намеря и още. Никъде не пише, че Благой е криминално проявен.
Или твоите медии са по-достоверни?
Добрата новина е, че Багата е стабилизиран и днес е дошъл в съзнание, дано се възстанови напълно!

--------------------
Боят изгражда.

Канасубиги
ариец
*

#2883099 - 05.03.2012 22:37 [Re: Писанчо]

Цитат:

Ти май не четеш? Пуснах ти опровержение от БНТ, мога да ти намеря и още. Никъде не пише, че Благой е криминално проявен.
Или твоите медии са по-достоверни?
Добрата новина е, че Багата е стабилизиран и днес е дошъл в съзнание, дано се възстанови напълно!

Не, ти не четеш. Опровержението - от приятели на Благой ли? Казах ти - не върви. А самият Благой не съм писал, че е криминално проявен, пише го ясно дори за дебил, но явно не и за теб - няколко пъти споменах, че неговите двама приятлеи са криминално проявени, не той. Но те ти - хубави приятели има, а? Трол.

--------------------
пета коренна раса

Писанчо
Хищник

#2883424 - 06.03.2012 22:33 [Re: Канасубиги]

Теб ли да те опровергавам? Ти как ще докажеш думите си? С медиите?
Щото за разлика от тях приятелите на Благой наистина го познават, дори криминално проявените знаят за него повече от теб, разбирачо от ММА и всичко останало...

--------------------
Боят изгражда.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 12976

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.