ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Спорт » Бойни изкуства

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Канасубиги
ариец
*

Регистриран: 08.12.2011
От: София
Re: Българи в ММА
    #2883440 - 06.03.2012 23:07 [Re: Писанчо]

Цитат:

Теб ли да те опровергавам? Ти как ще докажеш думите си? С медиите?
Щото за разлика от тях приятелите на Благой наистина го познават, дори криминално проявените знаят за него повече от теб, разбирачо от ММА и всичко останало...

Ми явно мен, след като се излагаш упорито коментар след коментар. Нито си приятел на Благой, нито неговите такива ще кажат нещо лошо за него, близко е до акъла, но явно не при всеки.

И не аз се изказвам от тяхно име или от името на криминално проявените, смешко, който претендира, че разбира повече за каквото и да е от другия.

Колкото до доказване на твърденията ми - вече го направих.

Ти откъде си черпиш информацията, ако не от медии? Защото до момента даде линкове към интервюта с приятели на Благой, ама интервюта, излъчени по медиите. С шест букви си, започваш с "г" и завършваш с "к".

--------------------
пета коренна раса

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #2883686 - 07.03.2012 16:29 [Re: Канасубиги]

Моля, въздържайте се от обидни обръщения един към друг, в противен случай ще се наложи да напуснете форумите.

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

Писанчо
Хищник

Регистриран: 09.01.2007
От: Варна
    #2883786 - 07.03.2012 22:10 [Re: Канасубиги]

Ти наистина не четеш. И понеже нямаш доводи се опитваш да обиждаш. Типично за разбирачите като теб. От мен толкова...

--------------------
Боят изгражда.

Канасубиги
ариец
*

#2883799 - 07.03.2012 23:01 [Re: Писанчо]

Цитат:

Ти наистина не четеш. И понеже нямаш доводи се опитваш да обиждаш. Типично за разбирачите като теб. От мен толкова...

Я виж кой прибегна първи до епитетите. Доводи - против доказателства от медии, ама такива използваш - то пък грам достойнство да няма у теб.

--------------------
пета коренна раса

Писанчо
Хищник

#2885594 - 14.03.2012 10:25 [Re: Канасубиги]

Последните новини за Благой:
Понеже информацията е една, а вестниците си я разказват по свой си начин, ето нещо по-конкретно:

Цитат
Днес сутринта (бл. вчера сутринта) са го оперирали , за да му извадят водата от дробовете. Понесъл е ОК операцията. Иначе още си има течност около сърцето. Засегната е лявата камера на сърцето. Инфекцията от ножа обаче е голяма, наистина огромна. Инфекцията е и в кръвта, което също е много лошо. Но пък се крепи. Питах доктора, колко може да даяни така без да има подобрение. Той каза МНОООГО. Очаква го да се оправи, но много бавно и се притеснява, че е много вандалски вашият спорт и може все пак да е проблем да го тренира...

Но снощи са настъпили усложнения Единственото на което може да се разчита в момента, действително е силния организъм изграден с тежки тренировки и голяма доза късмет!

--------------------
Боят изгражда.

Писанчо
Хищник

#2887259 - 20.03.2012 10:20 [Re: Канасубиги]

Цитат:

Цитат:

Я виж кой прибегна първи до епитетите. Доводи - против доказателства от медии, ама такива използваш - то пък грам достойнство да няма у теб.

Ето ти още материал за размисъл, многознайко... От национална медия, от журналист, който не е приятел на Благой...
http://www.btv.bg/story/564508945-Drama_v_jivota_na_MMA_boetsa__Blagoy_Ivanov__Bagata.html

--------------------
Боят изгражда.

Канасубиги
ариец
*

#2893684 - 20.04.2012 14:45 [Re: Писанчо]

И какво искаш да ми кажеш, умнико? Че Благой не е бил в чалга курварник, пълен с мутри и известен с историята си? Че двамата му приятели не са били криминално проявени и че не е имал свада с други криминални типове? В такива среди е бил винаги, това е нормално и да получи. А ти можеш да бръщолевиш колкото си искаш.

--------------------
пета коренна раса

Писанчо
Хищник

#2894065 - 21.04.2012 18:10 [Re: Канасубиги]

Сори многознайко, щом не можеш да разбереш какво се опитвам да ти кажа, проблемът явно е в твоя телевизор Виждам, че ти от всичко разбираш и за всичко си в час, няма какво повече да ти се обяснява

--------------------
Боят изгражда.

Канасубиги
ариец
*

#2894128 - 22.04.2012 00:06 [Re: Писанчо]

Цитат:

Сори многознайко, щом не можеш да разбереш какво се опитвам да ти кажа, проблемът явно е в твоя телевизор Виждам, че ти от всичко разбираш и за всичко си в час, няма какво повече да ти се обяснява

Добре го каза - опитваш се да кажеш нещо, ама само опитваш. Просто не можеш, проблемът не ти е в телевизора, така е, а в сигнала към него.

За да ми кажеш, че разбирам от всичко, значи ти самият претендираш за такова нещо - виж какво е сам да се поставиш в безизходно положение. Хайде изложи се пак, ти можеш!

--------------------
пета коренна раса

Писанчо
Хищник

#2894197 - 22.04.2012 13:11 [Re: Канасубиги]

Виж пич, явно ти харесва да се драчиш по форумите. Твоя си работа. Дойде тук, оспами цялата тема, за да се направиш на интересен. Ми не си, сори.
Няма да се занимавам повече с теб, не си струва и не смятам да ти наливам вода в мелницата. Троли си се сам.
Ариведерчи, адио, гуд бай...

--------------------
Боят изгражда.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 13665

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.012 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.