ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
SleepingSuN
отказала се!

Регистриран: 06.09.2006
Re: Имам Камък в жлъчката - може ли без операция?
    #1451699 - 02.10.2006 03:11 [Re: TramposaBG]

Ми тогава от къде си хванала този камък, той се получава или от висок холестерол, или от наднормено тегли или от хормонален дисбаланс, или.... има още редица причини...И как така е "изчезнал" ? Той за 1 ден неможе да се изпари.. освен ако не си го изакала без да разбереш

Редактирано от AnGeLGirL (02.10.2006 03:13)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
TramposaBG

Регистриран: 22.08.2005
От: Мадисън, Уисконсин
    #1451704 - 02.10.2006 04:01 [Re: SleepingSuN]

Освен всички причини, които си изброила, някой път се получава след бременност от рязката загуба на килограми...Никой не знае от къде се появи, но това което знам е, че не исках пак такава болка. А камъните си излизат бързо и лесно --мен това ми беше десета криза за около месец и сигурно една торба камъни бях изхвърлила

Chaos

Регистриран: 23.05.2002
    #1456934 - 05.10.2006 12:51 [Re: TramposaBG]

В събота пак правих Liver Flush процедурата. Резултата беше:
1 камъче около 12мм , 7-8 с размер около 6-7мм, и много (поне 100) с размер 1-2-3 мм. Чувствам се прекрасно. ;-) Не се самозалъгвам, и съм наясно че се чувствам все по-добре не само заради намаленият брой холестеролни камъни, но и заради по-здравословната храна която консумирам напоследък.

Все още изпитвам странно чувство (не е болка) в областта където се намира жлъчният мехур. Но със сигурност това чувство е по-малко осезаемо отколкото преди 6 месеца.

Незнам дали има нещо общо това с факта че вече съм изкарал доста камъни, но напоследък изпитвам все по малко необходимост да ям месо. Преди няколко месеца не можех да си представя да ям каквото и да е без месо. А сега ми е все тая стига да е вкусно. Може би "отпушеният" черен дроб по-лесно произвежда, а жлъчката по-лесно съхранява жлъчна течност, и увеличеният поток от жлъчна течност по-лесно смила месото, съответно ипо-лесно усвоявам от хранителните вещества каквото ми трябва? А може и нещо друго да е - засега не съм се замислял нито съм търсил информация по случая. В края на седмицата обаче точно това смятам да направя.

А тук има снмкка на 2-те най голями камъчетата от процедурата от преди няколко седмици. Това в случай че някои си мисли че се шегувам ;-)

SleepingSuN
отказала се!

#1457337 - 05.10.2006 16:40 [Re: Chaos]

Не ядеш месо, ама и това ли ти казаха да не правиш
Аз си ям месо, само, че което няма сланина и да не е мазно, а такова из магазините колкото искаш и най-вече да е ПЕЧЕНО! Ям придимно телешко - то е леко и ми действа добре, не ми става тежко от него - телешки пържолки, наденички, кюфтета от телешка кайма , телешки кренвирши , е естествено всичко това печено на скара или у фурната , с печени картофки знайш кво е вкусно мммммм

Па и с тез камъни, човек ше каже, че имаш 10000000 камъни в жлъчката

Редактирано от Sleeping Sun (05.10.2006 16:42)

SleepingSuN
отказала се!

#1457345 - 05.10.2006 16:44 [Re: TramposaBG]

Ам като ги изхвърляте усещате ли ги ? Всмисъл болка, нещо.. Щото аз досега кризи съм нямала, инъче камъка си кисне в жлъчката ми

Та значи от рязко отслабване, ей го на моя камък от де се е взел

Chaos

Регистриран: 23.05.2002
    #1457674 - 05.10.2006 20:50 [Re: SleepingSuN]

Цитат:

Не ядеш месо, ама и това ли ти казаха да не правиш

Не , не съм твърдял че не ям месо. Казах че не изпитвам необходимост да ям месо. Разликата е гигантска. Ям каквото , и колко месо си искам , когато си искам. Просто го няма онзи вълчи глад за месо които имах преди. И спокоино мога няколко дни да изкарам без месо. Преди не можех. Естествено когато ям по-мазно усещам някакво дразнене (НЕ болка), но това е все по-рядко. И естествено като казвам месо имам в предвид месо. Това на етикето на което пише салам/кремвирш/наденици/кюфтета/... НЕ е месо. Това е някаква субстанция която се води хранителен продукт, и в която има: месо+оцветители+консерванти+още_някакви_неща_ебалимумаматакаквоточно.

И не, не се нуждая някои да ми каже какво да правя. Мога и сам да поема тази отговорност ;-)

Когато "излизат" не усещам нещо по-различно от това когато си ходя по нормална (така да се каже ;-) )нужда. Не се усеща нищо и след като изпия голямото количество лимонов сок със зехтин. А от магнезиевият сулфат които се взима преди това само ти къркорят червата.

SleepingSuN
отказала се!

#1459609 - 07.10.2006 00:54 [Re: Chaos]

мали ма какви буклуци поглъщаш само - магнезиев сулфат Тва па за кво е ?

TramposaBG

Регистриран: 22.08.2005
От: Мадисън, Уисконсин
    #1459642 - 07.10.2006 01:58 [Re: SleepingSuN]

Да бе, и аз не разбрах защо толкова лекарства и диети--мен ми казаха да ям каквото си искам. Не знам как биха ми действали по-мазни и тежки храни, защото те не са болезни дори за хора с присъстващи жлъчки Така че аз не ги хапвах и преди операцията..

Нерегистриран

#1459811 - 07.10.2006 10:19 [Re: Chaos]

Направи си прочистване на злъчката по метода на "Малахов",лично аз и моето сем си правихме прочистване на черния дроб и мн камъни излязоха.На детето,което е 13 год също излязоха камъни.Пробвай и успех.

SleepingSuN
отказала се!

#1459912 - 07.10.2006 11:47 [Re: Анонимен]

Кажи нещо повече за тоя метод де

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 10 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 33745

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.088 seconds in which 0.08 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.