ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Night Blooming Jasmine

Регистриран: 20.09.2000
От: чергарка
Re: За емигранти. Как си представяте смъртта на вашите родители
    #1365898 - 02.08.2006 21:50 [Re: Анонимен]

Не си я представям. Моите родители са млади и се надявам, че имат още много години пред себе си. И изобщо не искам да мисля за това. Нищо не се знае. Мъчно ми е само като гледам от година на година как остаряват по малко и ми е мъчно, че не са по-близо, за да се радват на децата ми. Така и двете страни сме ограбени от разстоянието. Каква е връзката с медицината? Конкретна болест ли имаш предвид?

--------------------
Only dead fish go with the flow...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Haya

**

Регистриран: 04.12.2004
    #1366228 - 03.08.2006 04:44 [Re: Анонимен]

Спрях да си представям за предстоящи смърти, след като преди време имахме приятел, гостенин, който дойде да ни види, да пренощува у нас и на следващия ден трябваше да отпътува.

Рано сутринта, след нощувката, получи сърдечен удар и почина у нас. Беше на 43 години.

Това май е най-ужасно/страховитото нещо, което ми се е случвало, но оттогава разбрах, че смъртта не може да се планува и не можем да мислим за нея.
Идва и тогава, когато сме неподготвени и просто се случва.

И нещата, които тогава можем да направим не са кой знае колко в нашите ръце.

venturer

Регистриран: 05.11.2003
    #1366739 - 03.08.2006 14:07 [Re: Liebling]

Цитат:

Остави нещата в ръцете на съдбата! Никога не можеш да бъдеш подготвен за всичко. Действай се според ситуацията. Аз все се моля,да сме живи и здрави всички пък каквото ни е писано... ако е за мен - да не съм в тежест на другите, да свършвам бързо и отведнъж...

И аз се надявам един ден да не сьм в тежест на никого , за жалост никой не знае това.
Колкото до оставянето на нещата на сьдбата, емиграцията на едно учи да не оставяш нещата на сьдбата а активно да участваш в плануването й, иначе си обречен на провал
Разбира се има неща който ние не можем да контролираме това го знам, но има и много неща които можем да променим и плануваме но много хора предпочитат да тьрсят извинения да не го направят Това е просто мое обобщение не е отправено кьм теб

--------------------
Човекът е човек, когато е на път!!!
----------------------

Редактирано от Maggie (03.08.2006 14:08)

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2689

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.