ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
SleepingSuN
отказала се!

Регистриран: 06.09.2006
Re: Имаме си нов модератор!
    #1483400 - 24.10.2006 01:21 [Re: Sol y Sombra]

Цитат:

И аз съм твърдо "за" да има отделен форум за алтернативна медицина (като според мен в него не трябва да влиза хомеопатията, а да се запази отделно форум "Хомеопатия").

Какъв е смисъла като си има форум за хомеопатията ?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Отто
Човек

Регистриран: 15.09.2004
    #1483730 - 24.10.2006 11:39 [Re: Sol y Sombra]

РеШено ли е ве4е окон4ателно кой е новия модератор?
Честито на Др.Г,ако е така

Мисля оба4е,че у4илиЩната медицина все пове4е иzполzва алтернативни методи и лекарства и е трудно zа пиШеЩите немедици да раzпоzнаят кое е алтернатива и кое не.Отделно медицината е с "отворено сьzнание" и приема винаги нови неЩа и от алтернативните.
Хомеопатията не е единствената алтернатива на училиЩната медицина.
Чай,мед и лимон при грип не е хомеопатия,нито училиЩна медицина,но се надявам такива постинги да бьдат толерирани. Ина4е форума би zаприли4ал на догма.

--------------------
"Speaking the Truth in times of universal deceit is a revolutionary act" G.Orwell

Sol y Sombra
under construction

Регистриран: 12.03.2004
От: Червения килим
    #1483795 - 24.10.2006 12:43 [Re: SleepingSuN]

Аз имах предвид да се направи отделен форум "Алтернативна медицина", а не да се слее с хомеопатията. В края на краищата, хомеопатията е един сериозен метод и заслужава да си има отделен форум.

Dr.GМодератор
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
    #1483816 - 24.10.2006 12:59 [Re: Отто]

Абсолютно.
И знаеш че си добре дошъл винаги
И всички. Какво не бих толерирала съм написала в горната тема.

Макар и под формата на шега и кавички.

МишоАдминистратор
виртуален

Регистриран: 07.09.1999
От: Юесофей
    #1484836 - 24.10.2006 23:24 [Re: Nadin]

Цитат:

Радвам се, че най-сетне този форум има достоен модератор !!!

Моля ви се, нека не забвравяме, че този форум има две модераторки. Моля за вашето уважение.

--------------------
.\\:):

МишоАдминистратор
виртуален

Регистриран: 07.09.1999
От: Юесофей
    #1484841 - 24.10.2006 23:27 [Re: Фaй]

Името на темата е малко двузначно, затова бих искал да уточня, че Dr.G ще помага на Д-р Костова в този форум като пълноправен модератор.

Незабравяйте, че е много по-добре да уведомите модератора в случай, че забележите нарушение на правилата, вместо да се намесвате лично. Намесата ви би могла да се сметне за нарушаване на правилата

--------------------
.\\:):

BeWitchIng

Регистриран: 29.11.2005
    #1488169 - 26.10.2006 17:31 [Re: Фaй]

Честито на Dr.G!
"Медицина" ми е сред любимите форуми и ще е приятно, ако се въведе повечко ред, да няма лични нападки. Все пак сме тук, за да си помагаме взаимно, кой с каквото може, а не да се обиждаме.
Успех на новия модератор!

anastasius ІІ
папа

Регистриран: 07.02.2006
    #1489236 - 27.10.2006 12:28 [Re: Отто]

Цитат:

Мисля оба4е,че у4илиЩната медицина все пове4е иzполzва алтернативни методи и лекарства и е трудно zа пиШеЩите немедици да раzпоzнаят кое е алтернатива и кое не.Отделно медицината е с "отворено сьzнание" и приема винаги нови неЩа и от алтернативните.
Хомеопатията не е единствената алтернатива на училиЩната медицина.
Чай,мед и лимон при грип не е хомеопатия,нито училиЩна медицина,но се надявам такива постинги да бьдат толерирани. Ина4е форума би zаприли4ал на догма.

Понеже знам че не си живял в България , то е разбираемо защо неправилно превеждаш бегрифа Schulmedizin , като училищна медицина.Правилния превод е “официална медицина” в противовес на т.н. алтернативна медицина.

И понеже има наистина и такъв термин – училищна медицина -за медицинската помощ в училищата/ в комунизма имаше такива училищни лекари/, то може да се получи голямо разминаване относно това които искаш да кажеш, защото иначе българския ти е перфектен! Така неправилно те разбрах и аз едно време в един пост за паническото разстройство /и ти писах, че училищната медицина трябва да се занимава само с провекра на питомниците си за въшки и изрязани нокти, а не с неща като паническо разстройство /

Това най-добронамерено, разбира се.Определено си ми симпатичен, по простата причина че си компетентен и отворен за неща, които други лекари не виждат или не искат да видят.
Едно не ти харесвам- спориш по немски- т.е. много възпитано- файн и малко дурх ди блумен. Така един българин няма да те разбере, може да си помисли че се съгласяваш с него или дори че му правиш комплимент. Та като се спори с балканезе, то малко бруталитет трябва

А накрая нека и аз да се присъединя към поздравленията за новия модератор Д-р Джи и да и пожелая мъдрост и толерантност

--------------------
Die Seienden sollen nicht ohne Notwendigkeit vervielfacht werden.
Ockhams Rasiermesser

galinablanka
неясен

Регистриран: 22.02.2006
От: град, държава и др.
    #1489430 - 27.10.2006 15:05 [Re: Dr.G]

Честитка

--------------------
Беше объркващо. Истината чука на вратата, а ти й казваш "върви си, аз търся истината". И тя си отива. Объркващо.

friend

**

Регистриран: 10.04.2002
От: USA
    #1491851 - 29.10.2006 01:22 [Re: anastasius ІІ]

Цитат:

Определено си ми симпатичен, по простата причина че си компетентен и отворен за неща, които други лекари не виждат или не искат да видят.

Аз по тази причина ми се иска да предложа Промених прякора за модератор на нов форум (ако благоволи администратора) за алтернативни методи на лечение, в случай, че новата модераторка официално забрани подобни обсъждания в Медицина.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 34 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 2975

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.