ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Doctor B
пристрастен

Регистриран: 19.03.2004
От: USA
Re: КАК СЕ ЛЕКУВА ПСОРИАЗИС ? - СЪВЕТ ОТ ПРЕПАТИЛ
    #2595369 - 19.03.2010 00:47 [Re: eli4ka2812]

но пък без опит няма да знаеш къде си

е както казах ако всички са като тебе някои наистина прави добри пари...

--------------------
Ne mislia znachi ne sushtestvuvam

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
jicata
неориентиран

Регистриран: 24.04.2010
    #2613144 - 24.04.2010 20:01 [Re: Doctor B]

Здравейте!Преди десетина - петнайсе години майка ми беше болна от въпросната болест ПСОРИАЗИС.Косата поти и беше окапала.Ходи по лекари из цялата страна и накрая вече и бяха казали,че няма лечение.
В един вестник леля ми попадна на едно лекарство което лекува ПСОРИАЗИС.Това лекарство се казва RUBISAN.И както винаги в България ги няма ефективните лекарства се наложи да се свържем с познати от Германия.Те ни доставиха лекарството и след 10-15 дневно лечение петната се закриха и започна да и расте коса.Та ако имате познати в Германия гледам че в интрнет още го има това лекарсво вземете си го не е много скъпо около 15 евро,тогава беше 25-6 марки,но ви гарантирам успешно лечение.Някой ако иска снимка на опаковката на лекарсрвото да или повече инфо gorgi1991@abv.bg , Skypе:georgi6037.Дано съм бил полезен.

Silvie
insane

Регистриран: 10.09.2004
От: Varna- Chicago
    #2679828 - 13.08.2010 09:49 [Re: jicata]

Az imam diagnoza seboreen dermatit, predpisaha mi da se maja s krem v koito ima kortikosteroidi. Naistina li e tolkova opasno i vyzmojno li e tova da uslojni oshte pove4e systoqnieto? Naistina mnogo se pritesnqvam i ne znam kakvo da pravq..Shte sym blagodarna za otgovorite.

keleto
пристрастен
**

Регистриран: 06.06.2006
    #2682057 - 18.08.2010 21:02 [Re: Doctor B]

Цитат:

Цитат:

Запалих се по идеята за цитросепта , мажа вече 2 седмици, може да се каже, че има леко избледняване и изравняване на плаките. Четох, обаче, мнения по други сайтове, че вседствие на цитросепта плаките се увеличили.

Как се печелят добри пари бързо:

А) Изцеждаш 5 ананаса и един лимон
Б) добавяш Гума арабици
В) расипваш по тубички с хубав външен вид и му даваш гръмко име задъжително да има СЕПТ в него.
г) отиваш в здравния форум и регистрираш 3 акоунта
д) поствар сълзлива исторя с хепи-енд и как ти е помогнало "лекарството"...няма значение каква е болеста..
е) следва адрес за закупуване.
ж) "рибите" копуват защото :"що пък да не пробвам" и ако не помага следва "може би ако се мажа по-дълго време..."

дрб

Скептик съм по принцип, но цитросептът ми пресича настинките и лекува грипа много бързо, предпазва ме от бактериални инфекции. Така че ако ще и белина да са сложили в него, не ме интересува, важното е че на мен ми действа. За псориазис нямам наблюдения обаче.

MishoP
Ентусиаст

Регистриран: 19.02.2011
    #2754971 - 19.02.2011 20:18 [Re: jicata]

Чувал съм го това лекарство и то само положителни отзиви. В тази връзка, една моя позната със същия проблем ползваше дермасолв, което я излекува и странното е че в много форуми по тази тема съм чел, че яйце много помагало при борба с псориазис, а то е базирано именно на това. Ето за повече инфо линк:
Дано съм полезен на някой.

Редактирано от Dr.G (21.02.2011 11:53)

zagata
неориентиран

Регистриран: 29.04.2011
От: kipar larnaka
    #2787900 - 29.04.2011 20:48 [Re: ogii]

здравеите на всички,нов сам тук така 4е не ме садете..:)
аз сам болен от псориазис же4е 10 -11 години,а съм на 24.
за тези десет години съм минал през вси4ко ..метротрексат,неотигазон,циклоспорин(все тежки лекарства с много гадни стран4ни ефекти)..
но да запо4на от на4ало,полу4их едно петанце на лежият крак не поголямо от 5о стотинки,не обарнах внимание и си мислих 4е 6е мине...ма не по4наха да излизат о6те и по4наха да се саидиняват(извинете ме за краснописа..:)),та отидох на лекар
тои ми каза 4е не е ни6то страшно 6е мине..
след седмица мазане с некви мазила положението стана критично,трагнаха по раце крака глава..на жсякаде
..докато не се стигна до еритродермия(цялото тяло по4ти 90%) само 04ите ми бяха наред..ходих в вма,александровска,последствие токуда познатите препарати и терапии-жременно ре6ение на проблема.
полу4их антитела кам вси4ки познати лекарсвта на 4овека за псориазис...:(( ходил сам и ж гарция,турция,англия,росия--няма лек вси4ки ми казжаха 4е моя случаи е много тежак и само с новите препарати като етанерцепт,ремикеид и наи новия устеркиномап 6те сам добре или малко по добре..:)
които не знае тези са лекарства които подтискат имунната система и мойе да се ползжат за далаг период(страни4ните ефекти са стра6ни:) биологи4ни инжекции които сам си слага6 ж областа на стомаха..
1 струва 1ооо евро,а за цял йижот помислете.....много..:(:(:(:(
та сега сам ж кипар и сам 4ийденец в тая даржава и кипар ми пла6та тези инйекци...казвам ви от 90 процента аз си бях патник бях станал 40 кила-артрид нямах ,но ако не се мажех обилно с вазелин неможех да ходя или да спя..
както и да е след 2 годи6но ползване за ембрел(етанерцепт) сам 4исто нов без петно до сега ..2 години нормален пич..
но
винаги има но по4наха от ново да излизат то4но както в денят които го полу4их пак на левият крак..и за сега имам само дже три петна(плаки) за които се надяжам с лека на оги да се махнат..:)
едно знам за псорито при мен забелязах на скоро 4е парво излизат там дето има по големи вени или капиляри или много крав,по специялно от жатре6ната страна на рацете ми дет жените 6е ти иско4ат имам дже петна като 1 леж4е ама на едно и са6то място..6ибана работа..
та се прото4их искам да си говорим да обсайдаме, аз са6то сам бил дешресиран както много от нас,плакал сам не ме срам да си кажа кат малко дете ма това е..
наскоро 4етох 3е виновника е пролактин-напи6ете ж гоогал пролактин-псориазис иам интересни мнения и десертации..:)
от мен толкова ако някои иска разговор нека да ми пише на скаипа zagata8 bb za sega..:)

zagata
неориентиран

Регистриран: 29.04.2011
От: kipar larnaka
    #2787905 - 29.04.2011 20:56 [Re: zagata]

не преставих казвам се ангел димитров.. искам са6то да питам;
оги дали няма да имам други проблеми с ебрела(понеже тои ми намалява имунитета) пак цитросепта го повишава?ще пробвам за само ван6но с парафин4ето.пак 6те видем ,ло6ото сам го виждал надявам се кам по добро да вървим..успех на вси4ки

Stivi62
неориентиран

Регистриран: 22.11.2011
    #2852995 - 22.11.2011 20:25 [Re: zagata]

Здравейте, от няколко месеца и аз попаднах в гилдията на мъчещите се хора да победят псориазиса. Тия дни попаднах на една тема за болеста в която няколко болни описват лечение със "Саменто" капсули, като гарантираха напълно изчистване след лечението и впоследствие във времето никаква следа от заболяването. Порових се в нета и разбрах, че това лекарство е сдоста разширена лечителна сила, но конкретно не срещнах никъде за лечениена псориазиса. Ако някой е пробвал със "Саменто" моля нека да сподели. Благодаря предварително.

Dr.GМодератор
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
    #2853238 - 23.11.2011 20:50 [Re: Stivi62]

Държа да се отбележи, че Саменто изобщо не е лекарство, а се причислява към групата на т.нар. хранителни добавки.

Ако изобщо има някакво действие, то е по-скоро имуностимулатор, което, съдейки по обичайно използваните средства за лечение на псориазиса, само може да стимулира развитието му (защото за лечение обикновено се използват имуносупресори, а не стимулатори). Но, в крайна сметка, всеки има правото да опита.

Koop
разярен и амбициран
**

Регистриран: 07.07.2006
От: гр. София
    #2853712 - 26.11.2011 01:48 [Re: Dr.G]

Dr.G, опитвам се да бъда максимално обективен, (моля, не ме разбирайте погрешно) НЕ да опонирам на когото и да било . Темата ми е интересна и от знанията ми относно произхода на тези заболявания (става дума не само за псориазис а екземи всякакви, автоимунни, вкл. и алергии), никак не е ясна точната причина самите лекари доста спекулират за тяхната етиология. От тук изхождам, че не може със сигурност да се заключи, че екземата е непременно поради ПРЕКАЛЕН (простичко казано) имунитет или НЕДОСТАТЪЧЕН такъв. Вие като лекар, знаете ли защо Множествената Склероза (с главни букви от уважение и страх ) - се лекува с интерферони ? Изобщо каква е логиката химически съединения подсилващи неспецифичния имунитет да благоприятстват МС, при положение, че болестта се счита за причинена от специфичен автоимунитет? Моля не си мислете - погрешно, че го задавам със самоцел просто да провокирам, а го задавам по-скоро с цел да науча нещо което не знам, от хора които надявам се знаят повече от мен, пък и за да стане интересна темата

--------------------
Не е лошо да си егоист. Лошо е да мислиш, че другите са егоисти, неосъзнавайки, че ти също си такъв.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 20 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 145715

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.069 seconds in which 0.054 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.