ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
gaiety
ZаплЕ$

Регистриран: 29.06.2006
От: вече на изток от....
Re: КАК СЕ ЛЕКУВА ПСОРИАЗИС ? - СЪВЕТ ОТ ПРЕПАТИЛ
    #3255039 - 23.02.2015 19:51 [Re: zelenkata]

Не разчитайте на цитросепта, понякога внезапна ремисия се асоциира с приеманите в момента билки или добавки. Намерете натурално средство, което ще ви облекчава симптомите, успокойте се психически и приемете болестта, защото наистина псориазиса е упорито нелечимо заболяване.

--------------------
Не съм вещица....Изморена фея съм...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
rezaacha
неориентиран

Регистриран: 14.03.2015
Re: Как се лекува псориазис - съвет от препатил
    #3260516 - 14.03.2015 19:03 [Re: ogii]

НА мен лично ми помага но видимите резултати при мен са след третата седмица или около три дози.Спазих обаче рецептата точно със бадемовото масло и малко увеличих цитросепта на 40 или 50 капки.Резултатите при мен са доста добри малките петна изчезват вече почти са изчезнали дори ,останаха големите но и те намаляват.Продължавам да се мажа и ще пиша пак когато имам нови резултати.

409140
неориентиран

Регистриран: 02.04.2015
    #3266008 - 02.04.2015 10:53 [Re: rezaacha]

Всеки ден ли трябва се маже или...?

bizon
неориентиран

Регистриран: 03.04.2015
    #3266339 - 03.04.2015 20:18 [Re: 409140]

здравеите аз нямам тоя проблем но мои близак го има и то от доста време и цитросепта и мн други нешта нему помогнаха особено,но сега използва накав крем които му го приготвят напално билков с някви витамини и някжи други саставки има и крукомин ако несе лажа сега е доста добре плаките и зачервяванията почхти са се заличили успех на всички

rezaacha
неориентиран

#3266686 - 05.04.2015 18:10 [Re: 409140]

Всеки ден се мажа дори понякога и сутрин и вечер .Мога да кажа че съм адски доволен .Продължавам до пълното премахване на петната .

rezaacha
неориентиран

#3266687 - 05.04.2015 18:12 [Re: rezaacha]

Тази година ще си ходя спокойно с къс ръкав тъй като лактите да чукама на дърво не помня отпреди две или повече години да са били толкова добре

camelasign
неориентиран

Регистриран: 12.09.2015
    #3304888 - 12.09.2015 05:12 [Re: rezaacha]

От 20 и повече години го мъкна това заболяване. В не много тежка форма, само кожно. Ще споделя какво ми е помагало най-много за около 6-8 месеца пълна липса на петна. Всекидневни инжекции сутрин и вечер. 2 типа, едното беше витамин Б, другото алое. Лекарка ми даде ампулите и ме научи да си ги бия. Едната се биеше в мускула на крака, другата в май беше в мускула на ръката. Беше преди няколко години. После се появи в слаба форма, а после такива неща ме завъртяха в живота, че псориазиса ми е най-малкия проблем...Тъй като сега взех да си стъпвам на краката и на мен са ми помагали тези инжекции, смятам пак да ги пробвам. Някой опитвал ли подобно лечение?

camelasign
неориентиран

Регистриран: 12.09.2015
    #3304889 - 12.09.2015 05:13 [Re: camelasign]

Забравих да кажа. Инжекциите си биех около 2 седмици

barut
неориентиран

Регистриран: 24.01.2016
    #3334332 - 24.01.2016 13:36 [Re: camelasign]

И аз имам от поне 15 год. псориазис-какво ли не опитвах,и накрая мой приятел които живее в Тайланд,по време на рзходките си извън града попаднал на някакъв билкар и видял че купуват от него мазило-попитал,разбрал че помага за дерматит,псориазис и някакви екземи,сетил се за мен и ми изпрати една кутия да пробвам.
За две седмици се изчистих на 70%,казах му и ми изпрати още 2 кутиики.Сега ми остана съвсем малко на единия лакът/колкото 10 ст./ и една точка под коляното.Билкаря му казал 2 или 3 пъти на ден да се мажа като се втрива около половин минута/аз 2 пъти само/ и да третирам първото появили се петно с крема повече от останалите-но аз не помня къде ми е избило в началото.Мирише малко на мента и като се намажа мястото сякаш се охлажда-на времето имаше едно такова виетнамско чудо.
Та мисълта ми е че ми идват още две кутийки,а от предните ми остана и в момента ползвам съвсем малко/понеже съм се изчистил почти/и не мога да го изхабя,а има срок на годност още 2 месеца и искам да го изпратя на някой-НЕ ИСКАМ ПАРИ само да си плати там ЕКОНТА или др. танспорт.
Странични ефекти няма.Между другото ми изчисти и скалпа,но там доста трудно,понеже трябва някой да те маже.
Ако някой има желание да ми пише тук или на [Email]ххх[/Email]

При интерес, може да се свързвате на лични съобщения. Останалите варианти се третират като реклама и нерегламентиран пазар

Редактирано от Dr.G (26.01.2016 20:51)

barut
неориентиран

Регистриран: 24.01.2016
    #3334731 - 26.01.2016 21:01 [Re: barut]

Вече съм го обещал на една жена прочела поста ми.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 16 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 151251

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.