ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
suzi...
неориентиран

Регистриран: 19.05.2009
аборт 6 месец
    #2406954 - 27.06.2009 18:49

моля ви кажете ми ако сте чували къде мога да направя аборт в края на 7 месец.знам че е нелегално но или аз или това дете трябва да избирам.мразя го и не го искам.моля за отговор и без порицания.пишете и ми помогнете дори и само да сте чували за някъде ще ми е от полза.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Mde Tonka

**

Регистриран: 28.09.2007
От: in the prairie
Re: аборт 6 месец
    #2406962 - 27.06.2009 18:53 [Re: suzi...]

сузи, дай го за осиновяване.

suzi...
неориентиран

#2406967 - 27.06.2009 18:58 [Re: Mde Tonka]

съжалявам но не мога да дочакам да го родя.освен ако някъде не става да родя преждевременно в 7 месец и да го сложат в кувеоз.но знам че и за осиновяване се допитватдо роднини дали не биха го задържали.а аз не искам да разбира абсолютно никой.може би си мислите че съм непълнолетна-пълнолетна съм но не го искам

Dr.GМодератор
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
    #2406975 - 27.06.2009 19:14 [Re: suzi...]

За съжаление това което ни питаш е много тъжно, но незаконно. Не можем да ти помогнем. Единствената ти възможност е да го оставиш.

Та децата в 7 месец вече са живи същества, как ще правищ аборт бе девойката? Това си е убийство .... не коментирам твоето здраве.

Mde Tonka

**

Регистриран: 28.09.2007
От: in the prairie
    #2406981 - 27.06.2009 19:22 [Re: suzi...]

сузи, не трансформирай омразата която имащ към мъж към едно невинно дете. детето е твое. твоя плът и кръв. един ден това дете ще те обича повече от всичко на света. ако ти въпреки всичко не го желаеш остави го за осиниовяване. има толкова хора който не могат да съ създадат деца. аборт в седми месец и е чиста касапница, не смятам че някой гинеколог ще направи такова нещо дори и срещу солидна сума пари.

suzi...
неориентиран

#2406985 - 27.06.2009 19:27 [Re: Mde Tonka]

знам че е така.не ми се иска да убивам живо същество но незнам.ако има начин да родя в 7 месец и да го оставя за осиновяване ми кажете.какви са процедурите също

mysteria
добричка

Регистриран: 21.04.2007
От: Русе, България
    #2407747 - 29.06.2009 12:46 [Re: suzi...]

Не знам поради какви причини желаеш да си убиеш детенцето, но това е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!
Само ако знаеш някои майки пред какъв ад минават, за да си родят детенце! Само ако знаеш колко е хубаво да го гушнеш и да знаеш, че товадете е твое ..... просто нямам думи.
Съвети няма да давам, всеки със съдбата си и ти с твоята, но за мен е престъпление това, което му кроиш на нероденото си дете!

--------------------
Цял живот студ и огън....клетва и благослов....добро утро и сбогом ,и сбогом....моя трудна любов....

Sol y Sombra
under construction

Регистриран: 12.03.2004
От: Червения килим
    #2407891 - 29.06.2009 15:41 [Re: Mde Tonka]

Остави го за осиновяване, щом си толкова сигурна, че не го искаш... Само моля те, подпиши, че се отказваш от него, за да може да бъде осиновено. Има там някакъв документ, който много "майки" пропускат да подпишат - дали защото не са решили твърдо какво искат да правят, дали защото чакат някакви облаги от държавата, дали защото просто са патки... Ама без тази декларация, с която се отказваш, детето не може да бъде осиновено и прекарва години по институциите, а така бъдещето му се съсипва

rose_from_stars
неориентиран

Регистриран: 04.07.2009
    #2414734 - 08.07.2009 16:45 [Re: suzi...]

Ако сториш това, което си намислила ще имаш кошмари до края на живота си. Един ден ще съжаляваш за стореното и то ще те преследва до гроб. А да не говорим за последствията в твоя живот...
Обичай не само себе си, но и околните!
Особенно тези, които са част от теб и ти си част от тях.

АЛЕСАНДРО
ADIDAS

Регистриран: 19.02.2009
От: СТАРА ЗАГОРА
    #2414738 - 08.07.2009 16:49 [Re: suzi...]

Цитат:

съжалявам но не мога да дочакам да го родя.освен ако някъде не става да родя преждевременно в 7 месец и да го сложат в кувеоз.но знам че и за осиновяване се допитватдо роднини дали не биха го задържали.а аз не искам да разбира абсолютно никой.може би си мислите че съм непълнолетна-пълнолетна съм но не го искам

Ти си потенциален убиец , помисли върху това

--------------------
http://vbox7.com/play:2ea3b7fe

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 10 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9505

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.099 seconds in which 0.091 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.