ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)

Нерегистриран

Re: Как се лекува псориазис?
    #1350002 - 21.07.2006 15:37 [Re: Анонимен]

виж на:www.psoriasisfishcure.com

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  

Нерегистриран

#1352225 - 23.07.2006 23:21 [Re: Анонимен]

Здравейте,
не можах да изчета тази вечер всички мнения във форума - ще продължа утре За първи път попадам на него в нета.
Имам Псориазис от 15 г., лекувала съм се и при много доктори, само в България,без резултат.И съм се мазала със мнгого лекарства.
Частичен резултат имах с лечебното гладуване - направих едно 20 дни и ми се скриха 1/3-та от петната.Следващите гладувания бяха по кратки, не се захраних правилно и нямаше ефект.
От две години се поддържам с PUVA терапия.Има инфо за нея в интернет - който желае може да прочете.Скриха ми се 90 % от петната.Това за мен е голям успех, имах страшно много и големи петна.Всяка зима си правя.Ако някой желае може да си прави.Има ремисии, но до следващата ремисия - отново си правя терапията и така успявам да живея по- нормален живот.
Започнах да имам проблеми със ставите, обаче.На тях терапията не влияе. Ако имам някакъв резултат и там, ще пиша.
Успех.
Лора

Koop
разярен и амбициран
**

Регистриран: 07.07.2006
От: гр. София
    #1352446 - 24.07.2006 09:32 [Re: Анонимен]

Здравей,

Чел съм много мнения за това че псориазиса при някои хора е причинен от хранителна алергия. Само че храните към които са алергични всички хора са различни. Очевидно е че при теб е така, тъй като имаш солидно подобрение след лечебното гладуване. Бих ти препоръчал да пробваш със гладуването. След което да се захраниш без хляб и без хлебни произведение. Друг път да пробваш да се захраниш без месо. Трети път без млечни произведения. Да откриеш коя храна влияе на псориазиса ти може да е трудно и предизвикателно и бавно начинание, но ако успееш ще излекуваш псориазиса си отвътре на вън, както е най-ефективния и правилен начин, защото мазането с мехлеми и UVB имат само симптоматично подтискащ ефект а не лекувит.

--------------------
Не е лошо да си егоист. Лошо е да мислиш, че другите са егоисти, неосъзнавайки, че ти също си такъв.

Koop
разярен и амбициран
**

Регистриран: 07.07.2006
От: гр. София
    #1354001 - 25.07.2006 00:59 [Re: Koop]

Сори, мисля че все пак не е нужно да гладуваш за да направиш това? А ти същност не си ли експерементирала нещо в тази насока. Да припомня - Става дума за диетите и изключването на различни видове храни.

--------------------
Не е лошо да си егоист. Лошо е да мислиш, че другите са егоисти, неосъзнавайки, че ти също си такъв.

Нерегистриран

Re: Въпрос
    #1354472 - 25.07.2006 11:45 [Re: Steltion]

Това лекарство, доколкото имам информация се казва Раптива - 4 ампули, по една се поставят всяка седмица. В Б-я го има вече, но е страшно скъпо, 2300 лв за 4-те ампулки. Това е!

CraZy[Me]
неориентиран

Регистриран: 30.07.2006
    #1361352 - 30.07.2006 13:33 [Re: Анонимен]

Цитат:

Не съм изчел всички мнения, някой може да е споменал за тези продукти, но знам един случай на добро повлияване на 16 г. момче с псориазис чрез продуктите на АКВАСОРС и конкретно - комбиниран прием на "есенциални мастни киселини" и "зелена енергия" /може и др. зелени водорасли/.
Количеството е за около месец прием. Продуктите не са от най-ефтините, мисля 70-80 лв за двете, но в сучая ефекта е бил: /няколко месеца без проблеми/, след което при първи симптоми е пвоторил дозата.
Надявам се тази инф. да е в помощ на някой.
Желая здраве !

Бих желала да се включа и аз в тази тема, отне ми не много време да прочета всичко , и отнотно продуктите на АКВАСОРС, мога да кажа, че да, облекчават по някакъв начин псориазиса, но за няколкото години в които ги ползвах ефект никакъв, или може би аз нещо не съм правила както трябва.

CraZy[Me]
неориентиран

Регистриран: 30.07.2006
    #1361398 - 30.07.2006 14:15 [Re: Анонимен]

Цитат:

Здравейте,
не можах да изчета тази вечер всички мнения във форума - ще продължа утре За първи път попадам на него в нета.
Имам Псориазис от 15 г., лекувала съм се и при много доктори, само в България,без резултат.И съм се мазала със мнгого лекарства.
Частичен резултат имах с лечебното гладуване - направих едно 20 дни и ми се скриха 1/3-та от петната.Следващите гладувания бяха по кратки, не се захраних правилно и нямаше ефект.
От две години се поддържам с PUVA терапия.Има инфо за нея в интернет - който желае може да прочете.Скриха ми се 90 % от петната.Това за мен е голям успех, имах страшно много и големи петна.Всяка зима си правя.Ако някой желае може да си прави.Има ремисии, но до следващата ремисия - отново си правя терапията и така успявам да живея по- нормален живот.
Започнах да имам проблеми със ставите, обаче.На тях терапията не влияе. Ако имам някакъв резултат и там, ще пиша.
Успех.
Лора

И така, отново аз..
Та аз имам псориазис от незнам вече колко време стана, но са повече от 10 години, сега съм на 24... Не мога да кажа какво точно съм използвала през това време, знам че започнах с некакви мехлемчета изписани ми от местния ми лекуващ лекар преди години, но нали се сещате, че ефект няма.. Пила съм разни неща, които не помня какви са, имам спомени от близкото ми детство, че ми беха шибнали и една инжекция, незнайно вече с какво, но ефект пак никакъв...пробвала съм и с Аквасорс, и с хомеопатия, ама и оттам ефект никъкъв. Преди година гладувах за първи път... и невярващо за мен имаше съвсем малък ефект, и така, в момента гладувам за 3-ти път, като гладуванията ми продължават по 25-30 дни със захранване от 12-15 дена. От една година на сам не ям нищо от млечните храни, е отвреме навреме си позволявам някакво сирене или мляко, но само козе...Отностно местните храни, почти съм ги спряла... изключила съм и пърженото, защото и то не е здравословно, още повече че не било препоръчително при все че имам псориазис. Да алкохола също спрях и кафето, и газирано не пия.. от година и половина, но пуша... все още не съм успяла да се откажа от това и може би за това ефекта при мен е малко по-бавен. Дам шибаните плаки на някои места по тялото ми поизчезват.. и понеже, незнам при вас дали са болезнени, но мен адски много ме болят, особено през зимата, стават много твърди, та за това, незнайно от къде на една колежка и бил попаднал некакав БГ весник в Гърция, и там имало статия на некакъв човек, които се бил мазал с машинно масло, или грес... та плаките му били изчезнали. Незнам до каква степен е вярно, все пак е написано във весник И така, може да не влия или пък да, незнам, но поне облекчава и омекотява, още повече, знам че то е на растителна основа, и не вреди, поне все още нямам такива признаци. Мда абсурдно е, защото смърди малко... ама пък аз май свикнах с него Та мисълта ми, която почти вече се изпари, е че от гладуването и от здравословното хранене има ефект, все пак организма ти се пречиства от токсини които ежедневно поглъщаме. А да забравих да кажа, че ако все пак неможете без месо, след захранването, е хубаво да се яде от прясно заклано животно а не купено от магазина, където кой знае от колко време клечи по витрините, а преди това кой знае къде е вряно.
Олях се вече, ама сега ми е дошла мисълта... Та едното ми петно по тялото е толкова избледняло, че даже се е появила и нормална кожа, така че аз все още не съм изпаднала в депресия от това , че вечно че съм си с плаки...
И се опитвам да откажа гадните цигари

Нерегистриран

#1366114 - 03.08.2006 00:14 [Re: friend]

Нерегистриран

#1366115 - 03.08.2006 00:14 [Re: friend]

ццццццццццццццццццц

Нерегистриран

#1366506 - 03.08.2006 11:06 [Re: Анонимен]

ne se lekuva

Страници: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 8 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 71986

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.061 seconds in which 0.04 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.