ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Kраси
Нерегистриран

Знам едно лекарство...
    #568821 - 21.12.2004 16:27 [Re: Анонимен]

Знам едно лекарство, по-точно една терапия - LDN. Самият аз имам множествена склероза и използвам въпросната терапия вече 14 месеца за лечение на състоянието си. Официалния сайт е www.ldninfo.org Мога спокойно да заявя, че въпросната терапия наистина работи много добре, освен това е сравнително евтина. За повече подробности може да посетите и http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=159&Board=skleroza&Number=1939695657&page=0&view=collapsed&sb=5&part= , където тече коментар по темата, на български.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
FireWater
Нерегистриран

Re: Как се лекува псориазис?
    #572556 - 24.12.2004 16:52 [Re: Oli*]

Повечето от този форум се интересуват от външните резултати, но както споменава един участник - това е вътрешно и психосоматечно заболяване! Вярно е също, че стероидите са противопоказани - възпрепятствайки обриви, ускоряват влошаването на вътрешните органи. Слънцето помага на някои, но не разчитайте на излекуване. Много хора са се излекували или поне подобрили чрез природосъобразна диета и методи за психорегулация, които са най-малкото безвредни. Билкови средства, хомеопатия и микроелементи също могат да помогнат. За алкохола и тлъстините е вярно, че влошават, но наблюденията ми са, че още повече някои хора се влошават от млечните продукти, а някои - изобщо от много соленото, от кафето и какаото... Може да има и индивидуално валиден алерген. А иначе често пъти псориазисът се влошава, когато човек е поставен в ограничаващи го условия, някой непрекъснато му дудне и т.н., или има разочарования или подтискания в емоционалната сфера.

chekin45
Нерегистриран

#575694 - 28.12.2004 13:33 [Re: Ananda]

Лекарството на владимед е регистрирано и патентовано
Ето какво прочетох на страницата им http://www.vladimed.com

Псориазис. Какво заболяване е? Как се лекува?

Псориазисът е възпалително заболяване, характеризиращо се с увеличена полиферация на епидермиса. Причинителят на Псориазисът е неизвестен, но необичайната епидермална кинетика , както и активирането на имунната система вътре в кожата трябва да се вземат под внимание. Приблизително една трета от пациентите са семейно предразположени към Псориазис Това е относително често срещано кожно заболяване, засягащо приблизително 2% от населението в Европа и САЩ, а в скандинавските страни той е 4%.

Както при заболяванията на другите органи и системи, така и при кожните болести най-голямо основание има прилагането на лечебните растения при хронично протичащите процеси . Освен това затрудненията при лечението на някои кожни болести с неизяснена етиология също дават основания да се прилагат използваните при такива случаи растения в народната медицина .
Използвайки опита на народния гений и 7 годишни опити получих тази комбинация от билки.
Създаденото лекарствено средство за лечение на дерматози като Псориазис, невродермити, трофични язви, екземи, акне и други нарушения на целостта на кожата , осигуряващо противовъзпалително, регенеративно и трофично действие, нормализиращо метаболизма в кожните и епителни тъкани .
Известно е, че при лечението на дерматити и по-специално на Псориазис
се използват екстракти от лечебни растения в различни комбинации, които оказват противовъзпалително, регенеративно, бактерицидно действие .
Създаденият продукт Psariazol се използва при лечение на заболявания,
свързани с клетъчната полиферация и възпаление , по-специално Псориазис.
Лекувани са повече от 900 пациенти, като 87% от тях са излекувани.
Създадените препарати са във форма на гел, шампоан и лосион за
лечение на пораженията на главата и тялото.
Автора на тези продукти е маг.фарм. Владимир Найденов, с 33 години професионален стаж в областта на фармацевтичната практика.
Прегледите се извършват в гр. София,1303 бул. "инж.Иван Иванов" № 88
Телефон 0888 54 13 54.

Справка на извършените наблюдения при лечението на
Псориазис с крем Psoriazol

I. Изисквания към пациента:
Не употреба на алкохол и цигари, шоколад (какао), газирани напитки, тлъсто (мазно), пържено, океански риби.
Не употреба на бадеми,орехи, масла, кафе.
Месо без свинско – само печено и варено.
Един ден от седмицата се прави диета – обезмаслено кисело мляко и една китка магданоз – това се консумира целия ден.
Резултата се подобрява от успоредно лечение с Polyerga таб. 3 х 1 т. Ac.foligci таб. 3х2 и
Geritamin сaps. 3 х 2
В интервалите от мазането с крема 3 (три) пъти или 2 (два) пъти се маже със свинска мас, прясна от червата на прасето на Н2О баня - стопена.

II. Контра индикации

При някой пациенти в следствие употреба на кортикостероидни препарати се получават нови обриви и зачервявания след 3-тия или 4-тия ден на прилагането на крема . След намаляване интензивността на мазане процеса се успокоява и се продължава с нормалното мазане. В някои случай се появява сърбеж, който в последствие отзвучава.

III. Вечер преди лягане се препоръчва музикална терапия с лека музика за тонизиране на нервната система.

Изследванията са извършени от проф. д-р Владимир Мичев специалист-дерматолог и маг.фарм. Владимир Найденов.

Livi
Нерегистриран

#600014 - 14.01.2005 16:14 [Re: Анонимен]

Интересувам се какво лечение прилагате?

бонд
Нерегистриран

#603610 - 17.01.2005 18:32 [Re: Livi]

псориазиса не е кожно а вътрешно зболиаване

Zero 7
Нерегистриран

#637337 - 09.02.2005 16:59 [Re: бонд]

Здравейте. Не знам за вас, но на мен кортикостероидите не ми оказаха благоприятно въздействие. Вярно е, че много бързо подтискат израстването на нова кожа, но 1во лекарства с кортикостероиди се прилягат най-много 15 дни и 2ро след като спра да се мажа с такива процесът на по-бърза подмяна на кожата, какъвто е псориазисът, отново се ускорява дори и да изполвам поддържащ крем като Дайвонекс.
След това си лечение, което изобщо не ми допадна пробвах с хомеопатия, понеже ми бяха споделили че някакъв човек се бил напълно излекувал. Обаче и от нея нещо се разочаровах, защото докато я прилагах ми се появи и псориазис на лицето, което доколкото знам не е често срещано и е признак на задълбочаване на болестта. Е, аз всъщност не мисля, че хомеопатията е допринесла изобщо за появата на псорито на лицето, но тъй като приложих хомеопатията по време на престоя си в БГ и после трябваше пак да замина за чужбината, прекратих лечението. А както знаете хомеопатията е доста дълго лечение.
Докато бях в Бг обаче, отидох на плаж няколко пъти и не мога да ви опиша как от слънцето и солената вода всичко се изчисти и направо се почувствах нов човек. Разбира се "болната" кожа стоеше по-червена, но поне нямаше никави люспи и тн. Освен това псориазисът по лицето ми изчезна и този на лактите, единственият, който остана, след като се подобри през лятото(1/3 изчезна на единия лакът и 2/3 на другиа), си стои в статично положение и изобщо не помръдва от 7 месеца. Затова и се чудя в такива обстоятелства, дали е възможно да бъде излекуван? Знам, че това е хронично заболяване и е изключително трудно да се лекува, също както и че е строго индивидуално при всеки човек, но дали тази статичност при мен, не е признак на възможност за премахването му? Също така си мисля, че ако психически се стегнете, тоест се опитвате да не се нервите много и тн, това също му оказва благоприятно влиание? Вие какво мислите?

Nell
фея

Регистриран: 25.03.2004
От: градът на мечтите
    #637400 - 09.02.2005 17:32 [Re: chekin45]

Цитат:

Лекарството на владимед е регистрирано и патентовано
Ето какво прочетох на страницата им http://www.vladimed.com

Псориазис. Какво заболяване е? Как се лекува?

Псориазисът е възпалително заболяване, характеризиращо се с увеличена полиферация на епидермиса. Причинителят на Псориазисът е неизвестен, но необичайната епидермална кинетика , както и активирането на имунната система вътре в кожата трябва да се вземат под внимание. Приблизително една трета от пациентите са семейно предразположени към Псориазис Това е относително често срещано кожно заболяване, засягащо приблизително 2% от населението в Европа и САЩ, а в скандинавските страни той е 4%.

Както при заболяванията на другите органи и системи, така и при кожните болести най-голямо основание има прилагането на лечебните растения при хронично протичащите процеси . Освен това затрудненията при лечението на някои кожни болести с неизяснена етиология също дават основания да се прилагат използваните при такива случаи растения в народната медицина .
Използвайки опита на народния гений и 7 годишни опити получих тази комбинация от билки.
Създаденото лекарствено средство за лечение на дерматози като Псориазис, невродермити, трофични язви, екземи, акне и други нарушения на целостта на кожата , осигуряващо противовъзпалително, регенеративно и трофично действие, нормализиращо метаболизма в кожните и епителни тъкани .
Известно е, че при лечението на дерматити и по-специално на Псориазис
се използват екстракти от лечебни растения в различни комбинации, които оказват противовъзпалително, регенеративно, бактерицидно действие .
Създаденият продукт Psariazol се използва при лечение на заболявания,
свързани с клетъчната полиферация и възпаление , по-специално Псориазис.
Лекувани са повече от 900 пациенти, като 87% от тях са излекувани.
Създадените препарати са във форма на гел, шампоан и лосион за
лечение на пораженията на главата и тялото.
Автора на тези продукти е маг.фарм. Владимир Найденов, с 33 години професионален стаж в областта на фармацевтичната практика.
Прегледите се извършват в гр. София,1303 бул. "инж.Иван Иванов" № 88
Телефон 0888 54 13 54.

Справка на извършените наблюдения при лечението на
Псориазис с крем Psoriazol

I. Изисквания към пациента:
Не употреба на алкохол и цигари, шоколад (какао), газирани напитки, тлъсто (мазно), пържено, океански риби.
Не употреба на бадеми,орехи, масла, кафе.
Месо без свинско – само печено и варено.
Един ден от седмицата се прави диета – обезмаслено кисело мляко и една китка магданоз – това се консумира целия ден.
Резултата се подобрява от успоредно лечение с Polyerga таб. 3 х 1 т. Ac.foligci таб. 3х2 и
Geritamin сaps. 3 х 2
В интервалите от мазането с крема 3 (три) пъти или 2 (два) пъти се маже със свинска мас, прясна от червата на прасето на Н2О баня - стопена.

II. Контра индикации

При някой пациенти в следствие употреба на кортикостероидни препарати се получават нови обриви и зачервявания след 3-тия или 4-тия ден на прилагането на крема . След намаляване интензивността на мазане процеса се успокоява и се продължава с нормалното мазане. В някои случай се появява сърбеж, който в последствие отзвучава.

III. Вечер преди лягане се препоръчва музикална терапия с лека музика за тонизиране на нервната система.

Изследванията са извършени от проф. д-р Владимир Мичев специалист-дерматолог и маг.фарм. Владимир Найденов.

Споменавате и невродермити в болестите които се лекуват по този начин...Възможно ли е наистина това..можели малко повече информация

--------------------
THE GREATEST THING THAT YOU WILL EVER LEARN IS JUST TO LOVE AND BE LOVED IN RETURN...

Акупунктурист

**

Регистриран: 07.01.2005
От: София, Албена, Златни Пясъци, ...
Re: заболяването винаги се възвръща!
    #637449 - 09.02.2005 17:48 [Re: Oli*]

Браво Олинка, познанията ти са смайващи. А и всички са дали добри съвети. И акупунктурата помага, но лечението е продължително и ефект не идва бързо.

--------------------
Иглотерапевт и Фитотерапевт

friend

**

Регистриран: 10.04.2002
От: USA
    #637730 - 09.02.2005 20:47 [Re: chekin45]

Не прочетох форума, направо отговарям, каквото знам. Задължително се спира месото, останалото може на лични.

--------------------
Winners Are Driven

A soldier may be a refugee if he objects to a war which violates fundamental human norms.” Jeffry House

flyaway

Регистриран: 10.02.2005
    #639901 - 10.02.2005 23:20 [Re: friend]

Може ли да кажеш нещо по-конкретно за месото, защо трябва да се спре и каква е връзката с кожата?

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 71987

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.045 seconds in which 0.024 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.