ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Червенокоска
пламтяща

Регистриран: 15.06.2004
От: зад девет планини, в десета
Re: Лесбийки/Гейове
    #1412147 - 05.09.2006 20:09 [Re: Jill]

ейй, мноого се дразня... що не оставите хората да си живеят живота така, както им харесва?
ако тази "мъжката" мацка седеше и те шпионираше както ти нея, щеше ли да ти е приятно? като не ти харесват - никой не те кара да си като тях. но и никой няма право да ги квалифицира и дескриминира само заради начинът им на обличане и маниерите им... така им харесва и са такива. точката се чете.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
bibitte
ентусиаст

Регистриран: 03.07.2006
От: Мармотско царство
    #1412437 - 05.09.2006 23:44 [Re: Jill]

Аз имам приятелки лезбийки, които ще станат скоро и семейство (това тук си е нещо нормално), та май ще ходя на лезби сватба
никога не съм се замисляла и не съм обръщала внимание, кой е "мъжа" и кой е "жената" у тях
хората просто са различни, ако бяхме всичките едни и същи щеше да е егати скуката

--------------------
On doit continuer à chercher pour trouver. Quand le soleil se perd dans la nuit, l'espoir guette en reflet.

Jill
мама

Регистриран: 15.02.2005
От: София
    #1412438 - 05.09.2006 23:44 [Re: Червенокоска]

Цитат:

ейй, мноого се дразня... що не оставите хората да си живеят живота така, както им харесва?
ако тази "мъжката" мацка седеше и те шпионираше както ти нея, щеше ли да ти е приятно? като не ти харесват - никой не те кара да си като тях. но и никой няма право да ги квалифицира и дескриминира само заради начинът им на обличане и маниерите им... така им харесва и са такива. точката се чете.

Ей ама голяма си защитничка... аз не съм седнала с бинокъл пред прозореца й. Ти като си някъде на заведение не гледаш другите хора така ли??? Не ти правят никакво впечатление??? чак се и изнерви. Ми интересно ми е, нямам близки такива приятели и ми е интересно и затова кротко си пускам темичка тук. Да прочета мнения...
А до чубрик - не е нужно да се заяждаш, не е твоя работа къде си вра носа. С темата си не съм искала никой да обидя така е не е нужно да се палиш все едно съм те засегнала лично.

Jill
мама

#1412447 - 05.09.2006 23:50 [Re: bibitte]

Аз лично нямам предразсъдъци затова кой с кого спи. Пуснах тази тема по-скоро защото се замислих за самото излъчване на момичето - и се зачудих дали влечението към жени е желание да са всъщност мъже.
Аз съм изпитвала влечение към жени или по скоро някаква по-особена нежност към определени жени... ама не е като да съм лесбийка.

galinablanka
неясен

Регистриран: 22.02.2006
От: град, държава и др.
    #1412467 - 06.09.2006 00:03 [Re: Jill]

дам, важното е хората да са позитивни и усмихнати - и нека спят с когото си пожелаят
а какво е усещането да си лесбийка - ти наясно ли си, защото аз не съм , а съм целувала жена и беше хубаво

--------------------
Беше объркващо. Истината чука на вратата, а ти й казваш "върви си, аз търся истината". И тя си отива. Объркващо.

Jill
мама

#1412478 - 06.09.2006 00:10 [Re: galinablanka]

Ами не не знам какво е да си лесбийка, нали това казвам... иначе съм целувала жена, ама е друго.

*Snow White*
crisp white

Регистриран: 30.07.2005
    #1412706 - 06.09.2006 10:25 [Re: Jill]

Аз не разбрах точно какъв ти е проблема....
дразнят те с облеклото и суетността/небрежността си или с това, че се държат мъжки/женски

Защото ако е първия случай..... живеем в свободна страна и всеки има право да се облича както си иска
А дали някой се държи мъжки/ женски, колкото и смешно да изглежда на някои хора, не мисля, че е тяхна работа.

--------------------
blind love is true

Jill
мама

#1412720 - 06.09.2006 10:48 [Re: *Snow White*]

Аз проблем нямам, интересно ми е защо при положение че не харесват мъжете (за лесбийките говоря) се държат и обличат като мъже.
А за суетността на мъжете гейове - на мен ми харесва и просто отбелязах разликите с лесбийките. Защото гейовете които познавам и съм срещала са изклюително изискани и много добре поддържани хора. Докато лесбийките които съм срещала имат груб вид, облечени са .. зле и с покарали мустаци и прорасли вежди.
Не разбирам защо ми се нахвърляте така, не съм обидила никой, нито съм се намесила в личния в живот на хората - форума е затова, тук всички обсъждате хората... не виждам нищо лошо

Червенокоска
пламтяща

Регистриран: 15.06.2004
От: зад девет планини, в десета
    #1412734 - 06.09.2006 11:00 [Re: Jill]

Цитат:

Аз проблем нямам, интересно ми е защо при положение че не харесват мъжете (за лесбийките говоря) се държат и обличат като мъже.

а би ли се замислила, дали гейовете, които познаваш ( и които не харесват жени) не се държат като жени???

*Snow White*
crisp white

Регистриран: 30.07.2005
    #1412738 - 06.09.2006 11:03 [Re: Червенокоска]

Взе ми го от клавиатурата

--------------------
blind love is true

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 3097

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.01 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.