ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Jill
мама

Регистриран: 15.02.2005
От: София
Re: Лесбийки/Гейове
    #1412746 - 06.09.2006 11:10 [Re: Червенокоска]

Ами не не се държат като жени... не говоря за тези от филмите ))))
Както и да е явно ти се ще да се заядеш, вече изгубих интерес да коментирам тази тема. А само така леко да се защитя Червенокоске ти си пъхаш носа в хорските работи не по-малко от мен и не бе много мило да ме нападаш сякаш съм воайорствала едва ли не.
Просто темата ми се стори интересна никой не карам да мисли като мен нито пък да коментира насила

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Червенокоска
пламтяща

Регистриран: 15.06.2004
От: зад девет планини, в десета
    #1412760 - 06.09.2006 11:24 [Re: Jill]

Първо, явно познаваш малко гейове, второ явно не познаваш лесбийки, трето (не го приемай лично), но коментарът на външният вид на хората, независимо от тяхната сескуална ориенатция е проява на...айде няма да казвам на какво, че пак ще се обидиш.
глей си мъжа, скуби си веждите и мустаците и не надничай в чуждия гардероб (легло) !

Paradise Lost
когато син гръм удари...

Регистриран: 23.01.2006
От: у нас
    #1412763 - 06.09.2006 11:27 [Re: Червенокоска]

Цитат:

и не надничай в чуждия гардероб (легло)

Казва се "не гледай в канчето на ротния"

--------------------
Scientists have finally discovered
what's wrong with the female brain:
On the left side, there is nothing right,
and on the right side, there is nothing left...

BOGY
insomniak

Регистриран: 05.09.2006
От: Brisbane,Australia
    #1412773 - 06.09.2006 11:32 [Re: Jill]

Ами заповядай в Сидни на Мардиграс феста.Ще ги опознаеш за 2 дни много бързо, а и те тебе Миналата година бяха над половин милион.Голям купон е.
Иначе те са си нормални хора, но с друго самоопределяне

--------------------
"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty." - Sir Winston Churchill

Morgan le Fay
БАННАТ

Регистриран: 30.09.1999
От: Авалон понякога
    #1412775 - 06.09.2006 11:35 [Re: Червенокоска]

Червенокоске, Ерато
момичета
само на мен ли ми прави впечатление, че твърде лошо и неадекватно съдите Джил.
Момичето се е впечатлило от обеклото на някаква дама (която можех да бъде и аз самата, имайки предвид как се облиам понякога и как изглеждам) и си разсъждама за това как се чувства човек и ка се облича.

Не видях никъде нито да е обиждала някого, нито да е давала оценки, така както и вие двете пък и Чубрик се троснахте да я оценявате.

нека бъдем по-учтиви една към друга.

не е чак толкова трудно, мисля.

Лично аз никога, ама никога не се заглеждам толкова настойчиво в облеклото на хората и не си правя каквито и да било изводи за тях самоте, само по облеклото.

но съм имала шанса животът да ме научи, че понякога и най-добрите по душа, материално задоволени и уважаващи себе си хора могат да си позволят да изглеждат просто неглиже или направо зле.
От това че около джобовете на сакото на турчина-евреин милиардер строителен предприемач, притежаващ поне 50-тна магазина в Истанбул, няколко производства на всевъзможни строителни материали и изнесени бизнеси по цяла Европа и половин Азия, имаше ейййй такива огромни мазни петна, защото човекът ходеше винаги с по една шепа лешници и леблебия по джобовете си...Бога ми, нито бизнесът му е куцал, нито пачките пари по джобовете му (тогава още в България дебитните и крединтни карти бяха екзотично явление, та се пазаруваше в кеш) бяха по-леки, нищо такова.

Когато видях колко богат и могъщ човек може да ходи облечен като прошляк и да пазарува от най-скъпите магазини не само в България, ами навсякъде по света...се отказах да си правя изводи за същонстта на човека по облеклото му.

Отделно, че по-скоро имам някаква подсъзнателна реакция на дистанциране от Твърде добре изглеждащи мъже, твърде лъскави, твърде зализани, твърде "бизнес-луук".

Винаги ме карат да мисля, че по някакъв начин ще се опитат да ме излъжат, изиграят, че зад лъскавата им фасада се крие доста дребен тарикатлък...което ми вгаднява изобщо отношението към тях.

Ама че дълга реч спретнах...ама пък контактувам с хора с немалко пари, които си карат обикновените коли, джиповете или пикапите им са не излъскани до очеизваждащ блясък, само за да натоварят няколко лъскави мадами в тях, а напротив - карат ги мърляви и прашасали по центъра, защото с тях си вършат работата, ходят на лов, или просто на излети някъде, по седалките им се въргалят играчките на децата и кърпата за глава на съпругата...

уф

накъде се отвях и аз

както и да е - въздържам се да оценявам хората по облеклото им, а когато мен ме оценяват по облеклото, гледам да натрия после носа на оценяващия ме.

--------------------
Et si tu n'existais pas,
J'essaierais d'inventer l'amour
Comme un peintre qui voit sous ses doigts
NaÍtre les couleurs du jour
Et qui n'en revient pas.

BOGY
insomniak

Регистриран: 05.09.2006
От: Brisbane,Australia
    #1412779 - 06.09.2006 11:41 [Re: Morgan le Fay]

Цитат:

...до настроение е всичко.
до това как се чувствам в момента.

Абе не знам мойто настроение ли не е настроено добре ама аз само по жени си падам

--------------------
"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty." - Sir Winston Churchill

Червенокоска
пламтяща

#1412780 - 06.09.2006 11:41 [Re: Morgan le Fay]

Цитат:

Адски ми е странно, а и дори леко отблъскващо това поведение

Цитат:

Докато лесбийките които съм срещала имат груб вид, облечени са .. зле и с покарали мустаци и прорасли вежди.

само тези две изказвания на авторката са в състояние да ме хвърялт в джаза... затова Моргана. няма начин да ги подмина. знаеш.

Jill
мама

Регистриран: 15.02.2005
От: София
    #1412781 - 06.09.2006 11:41 [Re: Червенокоска]

Ами вече прекали: това е коментара ти сега:
Цитат:

Първо, явно познаваш малко гейове, второ явно не познаваш лесбийки, трето (не го приемай лично), но коментарът на външният вид на хората, независимо от тяхната сескуална ориенатция е проява на...айде няма да казвам на какво, че пак ще се обидиш.
глей си мъжа, скуби си веждите и мустаците и не надничай в чуждия гардероб (легло) !

А това твоя пламтяща тема:
Цитат:

Чудя се дали темата е за тук или за друго място, ако мод-ките преценят нека я преместят.
Питането ми е предимно към мъжете, но и жените ми е интересно какво мислят по въпроса.
Та, за женските крака. Излизаме онази вечер с едно момче и с неговата приятелка. Той - от всякъде пич - интелигентен, образован, с чувство за хумор и т.н. Тя - пълна скумрия-от всякъде. Цяла вечер не продума и дума, една безлична такава. И точно до като я гледам и се чудя какво й е харесал, тя става и аз виждам най-кривите крака, които някога са ходили по земята. При това облечени в ботушки, които още повече да подчертават техните "достойнства".

А ето ти и линк лъм темата да си я видиш: Червенокоска
И бъди така добра да не ми четеш морал, особено при положение че надничаш в леглата и в гардероба на другите хора, а даже и плюеш там. Точката мисля се чете

Червенокоска
пламтяща

#1412785 - 06.09.2006 11:44 [Re: Jill]

браво миличка, радвам се , че моите теми ги помниш по-добре от самата мен. но направи леката разлика, че на онова момче аз исках да съм в леглото му. и щом имам личен интерес, значи леглото му ме интересува. ЛИЧНО.
ти да не си си харесала приятелаката на лесбийката?

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #1412790 - 06.09.2006 11:46 [Re: Jill]

Абе не знам, ама една вечер в ХепиТуДей...имаше некакви мазняри, дето по едно време се замляскаха на масата - беше яко гнус!
Едно приятелче ги позна - оказа се, че единия парламентарист некакъФ.

Както и да е - тЕхна си работа, ама ..не са приятна гледка.

За жените-мъже - те са ми не по-малко гнусни от префинените гейове.
Не за друго, а защото са Префърцунени и Изкуствени - а хора, които ми 'блестят' с тия две характеристики, независимо от сексуалната си ориентация са ми неприятни.

--------------------
Peace V!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 7 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 3100

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.014 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.