ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Jill
мама

Регистриран: 15.02.2005
От: София
Лесбийки/Гейове
    #1411834 - 05.09.2006 17:30

Заглавието ми е малко тъпо.. ама не съм сигурна и аз как точно да формулирам темата .
Наскоро в един клуб на съседната маса бяха насядали 3-4 момичета - лесбийки. И сега може и да е тъпо но си ги наблюдавах аз тайно от нашата маса и... Едната, може би играещата мъжката роля в двойката си беше ама баш като мъж.И някак не мога да не се зачудя, защо трябва да изглежда като мъж /Съвсем буквално къса коса, объсната на киче, цялостното и държане е някак мъжко, дори мъжки държи цигарата/, та се чудя защо се държи мъжки след като не харесва мъже, нали затова спи с жени???
А в заглавието включих гейовете, защото поне моите наблюдеия са, че тези мъже много се грижат за външния си вид(с добре оформени вежди, някак спретнатии добре облечени, може би поне тези които съм срещала аз де), докато с лесбийките не е така...
Интересно ми е моите ли наблюения са грешни, тъй като общо взето малко такива жени съм срещала, но ми е някак необяснимо, или искат да бъдат мъже ...???

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
galinablanka
неясен

Регистриран: 22.02.2006
От: град, държава и др.
Re: Лесбийки/Гейове
    #1411850 - 05.09.2006 17:36 [Re: Jill]

И аз не съм много наясно, но в гимназията имаше две момичета, които имаха връзка - едното момиче беше нежно, дребничко, носеше светли цветове, облечаше поли и рокли, докато другото беше пълна противиположност - груби движения, груби обувки, семпли, да не кажа почти мъжки модели дрехи...

--------------------
Беше объркващо. Истината чука на вратата, а ти й казваш "върви си, аз търся истината". И тя си отива. Объркващо.

Petrovа_
Myryam-Channah

Регистриран: 21.04.2006
От: сънищата
    #1411862 - 05.09.2006 17:44 [Re: Jill]

Цитат:

Едната, може би играещата мъжката роля в двойката си беше ама баш като мъж.И някак не мога да не се зачудя, защо трябва да изглежда като мъж /Съвсем буквално къса коса, объсната на киче, цялостното и държане е някак мъжко, дори мъжки държи цигарата/, та се чудя защо се държи мъжки след като не харесва мъже, нали затова спи с жени???

Просто така се чувстват. Като мъже. Затова и изпълняват мъжката роля във връзката.

--------------------
"... а beautiful nightmare ..."

Jill
мама

#1411870 - 05.09.2006 17:48 [Re: galinablanka]

Адски ми е странно, а и дори леко отблъскващо това поведение. Не искам да съм тесногръда и да оплювам това което не разбирам.. и затова и пуснах темата. Все пак не съм особено запозната, просто такива приятели нямам(не защото имам нещо против, ама нямам). Всъщност само момичето за което разказах, ама и него не познавам просто тя е позната на мои познати...

Morgan le Fay
БАННАТ

Регистриран: 30.09.1999
От: Авалон понякога
    #1411878 - 05.09.2006 17:51 [Re: Jill]

Питали са ме дали не съм лесбийка.
това - мъж - гей.
Може би защото искаше да провери дали не съм "от техните".
няма лошо.
Мога да изглеждам много груба - в панталони, груби обувки, тромава походка...ужасно е, но върши работа, когато търчиш по строежи и се занимаваш със съответния интелектуален спад насреща.
Мога да изглеждам много наранима и чувствителна - облечена в екрюто или бяло, с отвеяния ми късоглед поглед

Мога да целувам жените така, че да забравят за мъжките цевулки - ако дамите от форума, които съм целувала смеят да си признаят - да го кажат.
Мога да отхвърлям женските ласки така, че и айсберг би изглеждал по-топъл от мен.

...до настроение е всичко.
до това как се чувствам в момента.

Ако една жена предпочита интимността с друга жена и намира за подходящ баланс да се облича като мъж - нека го прави.
Сред лесбийките, които познавам като че ли са повечето тези, които запазват женствеността си...не в по-малка степен от някои хетеросексуални жени.

Сред гейвете, който познавам..е, те са бисексуални де, определено Няма такива, който демонстрират чрез облекло или поведение сексуалната си ориентация.

--------------------
Et si tu n'existais pas,
J'essaierais d'inventer l'amour
Comme un peintre qui voit sous ses doigts
NaÍtre les couleurs du jour
Et qui n'en revient pas.

Petrovа_
Myryam-Channah

Регистриран: 21.04.2006
От: сънищата
    #1411882 - 05.09.2006 17:54 [Re: Morgan le Fay]

Цитат:

Мога да целувам жените така, че да забравят за мъжките цевулки - ако дамите от форума, които съм целувала смеят да си признаят - да го кажат.

Това е нещо ново и интересно.

--------------------
"... а beautiful nightmare ..."

Morgan le Fay
БАННАТ

#1411896 - 05.09.2006 18:02 [Re: Petrovа_]

айде да не изкарвам сега снимки...че..мъжете на някой модераторки могат да се почуФстват засегнати

--------------------
Et si tu n'existais pas,
Et qui n'en revient pas.

Чубрик
Terra incognita

Регистриран: 15.08.2005
От: Отровният народ
    #1411981 - 05.09.2006 18:52 [Re: Jill]

все едно слушам мнението на баба ми за компютъра....

като не разбираш нещо не си ври носа в него и толкоз

--------------------
The weak will fall ...

Morgan le Fay
БАННАТ

#1411991 - 05.09.2006 18:57 [Re: Чубрик]

офффффффффф, че тон

--------------------
Et si tu n'existais pas,
Et qui n'en revient pas.

GodivaМодератор
Графиня дьо Шарни

Регистриран: 21.12.2001
От: София, България
    #1412045 - 05.09.2006 19:14 [Re: Morgan le Fay]

Моргана, недей, че някой ще приеме думите ти за чиста монета....

Червенокоска
пламтяща

Регистриран: 15.06.2004
От: зад девет планини, в десета
    #1412147 - 05.09.2006 20:09 [Re: Jill]

ейй, мноого се дразня... що не оставите хората да си живеят живота така, както им харесва?
ако тази "мъжката" мацка седеше и те шпионираше както ти нея, щеше ли да ти е приятно? като не ти харесват - никой не те кара да си като тях. но и никой няма право да ги квалифицира и дескриминира само заради начинът им на обличане и маниерите им... така им харесва и са такива. точката се чете.

bibitte
ентусиаст

Регистриран: 03.07.2006
От: Мармотско царство
    #1412437 - 05.09.2006 23:44 [Re: Jill]

Аз имам приятелки лезбийки, които ще станат скоро и семейство (това тук си е нещо нормално), та май ще ходя на лезби сватба
никога не съм се замисляла и не съм обръщала внимание, кой е "мъжа" и кой е "жената" у тях
хората просто са различни, ако бяхме всичките едни и същи щеше да е егати скуката

--------------------
On doit continuer à chercher pour trouver. Quand le soleil se perd dans la nuit, l'espoir guette en reflet.

Jill
мама

#1412438 - 05.09.2006 23:44 [Re: Червенокоска]

Цитат:

ейй, мноого се дразня... що не оставите хората да си живеят живота така, както им харесва?
ако тази "мъжката" мацка седеше и те шпионираше както ти нея, щеше ли да ти е приятно? като не ти харесват - никой не те кара да си като тях. но и никой няма право да ги квалифицира и дескриминира само заради начинът им на обличане и маниерите им... така им харесва и са такива. точката се чете.

Ей ама голяма си защитничка... аз не съм седнала с бинокъл пред прозореца й. Ти като си някъде на заведение не гледаш другите хора така ли??? Не ти правят никакво впечатление??? чак се и изнерви. Ми интересно ми е, нямам близки такива приятели и ми е интересно и затова кротко си пускам темичка тук. Да прочета мнения...
А до чубрик - не е нужно да се заяждаш, не е твоя работа къде си вра носа. С темата си не съм искала никой да обидя така е не е нужно да се палиш все едно съм те засегнала лично.

Jill
мама

#1412447 - 05.09.2006 23:50 [Re: bibitte]

Аз лично нямам предразсъдъци затова кой с кого спи. Пуснах тази тема по-скоро защото се замислих за самото излъчване на момичето - и се зачудих дали влечението към жени е желание да са всъщност мъже.
Аз съм изпитвала влечение към жени или по скоро някаква по-особена нежност към определени жени... ама не е като да съм лесбийка.

galinablanka
неясен

Регистриран: 22.02.2006
От: град, държава и др.
    #1412467 - 06.09.2006 00:03 [Re: Jill]

дам, важното е хората да са позитивни и усмихнати - и нека спят с когото си пожелаят
а какво е усещането да си лесбийка - ти наясно ли си, защото аз не съм , а съм целувала жена и беше хубаво

--------------------
Беше объркващо. Истината чука на вратата, а ти й казваш "върви си, аз търся истината". И тя си отива. Объркващо.

Jill
мама

#1412478 - 06.09.2006 00:10 [Re: galinablanka]

Ами не не знам какво е да си лесбийка, нали това казвам... иначе съм целувала жена, ама е друго.

*Snow White*
crisp white

Регистриран: 30.07.2005
    #1412706 - 06.09.2006 10:25 [Re: Jill]

Аз не разбрах точно какъв ти е проблема....
дразнят те с облеклото и суетността/небрежността си или с това, че се държат мъжки/женски

Защото ако е първия случай..... живеем в свободна страна и всеки има право да се облича както си иска
А дали някой се държи мъжки/ женски, колкото и смешно да изглежда на някои хора, не мисля, че е тяхна работа.

--------------------
blind love is true

Jill
мама

#1412720 - 06.09.2006 10:48 [Re: *Snow White*]

Аз проблем нямам, интересно ми е защо при положение че не харесват мъжете (за лесбийките говоря) се държат и обличат като мъже.
А за суетността на мъжете гейове - на мен ми харесва и просто отбелязах разликите с лесбийките. Защото гейовете които познавам и съм срещала са изклюително изискани и много добре поддържани хора. Докато лесбийките които съм срещала имат груб вид, облечени са .. зле и с покарали мустаци и прорасли вежди.
Не разбирам защо ми се нахвърляте така, не съм обидила никой, нито съм се намесила в личния в живот на хората - форума е затова, тук всички обсъждате хората... не виждам нищо лошо

Червенокоска
пламтяща

#1412734 - 06.09.2006 11:00 [Re: Jill]

Цитат:

Аз проблем нямам, интересно ми е защо при положение че не харесват мъжете (за лесбийките говоря) се държат и обличат като мъже.

а би ли се замислила, дали гейовете, които познаваш ( и които не харесват жени) не се държат като жени???

*Snow White*
crisp white

#1412738 - 06.09.2006 11:03 [Re: Червенокоска]

Взе ми го от клавиатурата

--------------------
blind love is true

Jill
мама

#1412746 - 06.09.2006 11:10 [Re: Червенокоска]

Ами не не се държат като жени... не говоря за тези от филмите ))))
Както и да е явно ти се ще да се заядеш, вече изгубих интерес да коментирам тази тема. А само така леко да се защитя Червенокоске ти си пъхаш носа в хорските работи не по-малко от мен и не бе много мило да ме нападаш сякаш съм воайорствала едва ли не.
Просто темата ми се стори интересна никой не карам да мисли като мен нито пък да коментира насила

Червенокоска
пламтяща

#1412760 - 06.09.2006 11:24 [Re: Jill]

Първо, явно познаваш малко гейове, второ явно не познаваш лесбийки, трето (не го приемай лично), но коментарът на външният вид на хората, независимо от тяхната сескуална ориенатция е проява на...айде няма да казвам на какво, че пак ще се обидиш.
глей си мъжа, скуби си веждите и мустаците и не надничай в чуждия гардероб (легло) !

Paradise Lost
когато син гръм удари...

Регистриран: 23.01.2006
От: у нас
    #1412763 - 06.09.2006 11:27 [Re: Червенокоска]

Цитат:

и не надничай в чуждия гардероб (легло)

Казва се "не гледай в канчето на ротния"

--------------------
Scientists have finally discovered
what's wrong with the female brain:
On the left side, there is nothing right,
and on the right side, there is nothing left...

BOGY
insomniak

Регистриран: 05.09.2006
От: Brisbane,Australia
    #1412773 - 06.09.2006 11:32 [Re: Jill]

Ами заповядай в Сидни на Мардиграс феста.Ще ги опознаеш за 2 дни много бързо, а и те тебе Миналата година бяха над половин милион.Голям купон е.
Иначе те са си нормални хора, но с друго самоопределяне

--------------------
"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty." - Sir Winston Churchill

Morgan le Fay
БАННАТ

#1412775 - 06.09.2006 11:35 [Re: Червенокоска]

Червенокоске, Ерато
момичета
само на мен ли ми прави впечатление, че твърде лошо и неадекватно съдите Джил.
Момичето се е впечатлило от обеклото на някаква дама (която можех да бъде и аз самата, имайки предвид как се облиам понякога и как изглеждам) и си разсъждама за това как се чувства човек и ка се облича.

Не видях никъде нито да е обиждала някого, нито да е давала оценки, така както и вие двете пък и Чубрик се троснахте да я оценявате.

нека бъдем по-учтиви една към друга.

не е чак толкова трудно, мисля.

Лично аз никога, ама никога не се заглеждам толкова настойчиво в облеклото на хората и не си правя каквито и да било изводи за тях самоте, само по облеклото.

но съм имала шанса животът да ме научи, че понякога и най-добрите по душа, материално задоволени и уважаващи себе си хора могат да си позволят да изглеждат просто неглиже или направо зле.
От това че около джобовете на сакото на турчина-евреин милиардер строителен предприемач, притежаващ поне 50-тна магазина в Истанбул, няколко производства на всевъзможни строителни материали и изнесени бизнеси по цяла Европа и половин Азия, имаше ейййй такива огромни мазни петна, защото човекът ходеше винаги с по една шепа лешници и леблебия по джобовете си...Бога ми, нито бизнесът му е куцал, нито пачките пари по джобовете му (тогава още в България дебитните и крединтни карти бяха екзотично явление, та се пазаруваше в кеш) бяха по-леки, нищо такова.

Когато видях колко богат и могъщ човек може да ходи облечен като прошляк и да пазарува от най-скъпите магазини не само в България, ами навсякъде по света...се отказах да си правя изводи за същонстта на човека по облеклото му.

Отделно, че по-скоро имам някаква подсъзнателна реакция на дистанциране от Твърде добре изглеждащи мъже, твърде лъскави, твърде зализани, твърде "бизнес-луук".

Винаги ме карат да мисля, че по някакъв начин ще се опитат да ме излъжат, изиграят, че зад лъскавата им фасада се крие доста дребен тарикатлък...което ми вгаднява изобщо отношението към тях.

Ама че дълга реч спретнах...ама пък контактувам с хора с немалко пари, които си карат обикновените коли, джиповете или пикапите им са не излъскани до очеизваждащ блясък, само за да натоварят няколко лъскави мадами в тях, а напротив - карат ги мърляви и прашасали по центъра, защото с тях си вършат работата, ходят на лов, или просто на излети някъде, по седалките им се въргалят играчките на децата и кърпата за глава на съпругата...

уф

накъде се отвях и аз

както и да е - въздържам се да оценявам хората по облеклото им, а когато мен ме оценяват по облеклото, гледам да натрия после носа на оценяващия ме.

--------------------
Et si tu n'existais pas,
Et qui n'en revient pas.

BOGY
insomniak

#1412779 - 06.09.2006 11:41 [Re: Morgan le Fay]

Цитат:

...до настроение е всичко.
до това как се чувствам в момента.

Абе не знам мойто настроение ли не е настроено добре ама аз само по жени си падам

--------------------
"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty." - Sir Winston Churchill

Червенокоска
пламтяща

#1412780 - 06.09.2006 11:41 [Re: Morgan le Fay]

Цитат:

Адски ми е странно, а и дори леко отблъскващо това поведение

Цитат:

Докато лесбийките които съм срещала имат груб вид, облечени са .. зле и с покарали мустаци и прорасли вежди.

само тези две изказвания на авторката са в състояние да ме хвърялт в джаза... затова Моргана. няма начин да ги подмина. знаеш.

Jill
мама

#1412781 - 06.09.2006 11:41 [Re: Червенокоска]

Ами вече прекали: това е коментара ти сега:
Цитат:

Първо, явно познаваш малко гейове, второ явно не познаваш лесбийки, трето (не го приемай лично), но коментарът на външният вид на хората, независимо от тяхната сескуална ориенатция е проява на...айде няма да казвам на какво, че пак ще се обидиш.
глей си мъжа, скуби си веждите и мустаците и не надничай в чуждия гардероб (легло) !

А това твоя пламтяща тема:
Цитат:

Чудя се дали темата е за тук или за друго място, ако мод-ките преценят нека я преместят.
Питането ми е предимно към мъжете, но и жените ми е интересно какво мислят по въпроса.
Та, за женските крака. Излизаме онази вечер с едно момче и с неговата приятелка. Той - от всякъде пич - интелигентен, образован, с чувство за хумор и т.н. Тя - пълна скумрия-от всякъде. Цяла вечер не продума и дума, една безлична такава. И точно до като я гледам и се чудя какво й е харесал, тя става и аз виждам най-кривите крака, които някога са ходили по земята. При това облечени в ботушки, които още повече да подчертават техните "достойнства".

А ето ти и линк лъм темата да си я видиш: Червенокоска
И бъди така добра да не ми четеш морал, особено при положение че надничаш в леглата и в гардероба на другите хора, а даже и плюеш там. Точката мисля се чете

Червенокоска
пламтяща

#1412785 - 06.09.2006 11:44 [Re: Jill]

браво миличка, радвам се , че моите теми ги помниш по-добре от самата мен. но направи леката разлика, че на онова момче аз исках да съм в леглото му. и щом имам личен интерес, значи леглото му ме интересува. ЛИЧНО.
ти да не си си харесала приятелаката на лесбийката?

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #1412790 - 06.09.2006 11:46 [Re: Jill]

Абе не знам, ама една вечер в ХепиТуДей...имаше некакви мазняри, дето по едно време се замляскаха на масата - беше яко гнус!
Едно приятелче ги позна - оказа се, че единия парламентарист некакъФ.

Както и да е - тЕхна си работа, ама ..не са приятна гледка.

За жените-мъже - те са ми не по-малко гнусни от префинените гейове.
Не за друго, а защото са Префърцунени и Изкуствени - а хора, които ми 'блестят' с тия две характеристики, независимо от сексуалната си ориентация са ми неприятни.

--------------------
Peace V!

Jill
мама

#1412802 - 06.09.2006 11:51 [Re: Morgan le Fay]

Неее не не не оценявам облеклото, дали е с хубави или с грозни дрехи, дали е със скъпи или евтини. Просто са мъжки и причината да си разсъждавам не е самото облекло или дали ще си обръсне или не главата. Мисля си този тип жени дали се чувстват мъже, искат да бъдат мъже... или просто се обличат мъжки за да не ги закачат други мъже???
Надявах се че темата ще се развие по-интересно, а не да се оправдавам през цялото време, че не съм искала да обиждам и че не съм воайор. На теб наистина ти благодаря че разбра какво искам да кажа и че не съм имала за цел да оплювам някого.

*Snow White*
crisp white

#1412808 - 06.09.2006 11:53 [Re: Morgan le Fay]

Чакай малко, къде видя да осъждам или оценявам Джил
Не разбрах какво точно я дразни в поведението или външността на гейовете и защо
И си позволих да предположа, че каквото и да било от външността им или поведението им да е смешно за околните, то си е тяхно право....
Какви оценки, отсъждания, НЕучтивости видя и къде точно?

--------------------
blind love is true

Morgan le Fay
БАННАТ

#1412810 - 06.09.2006 11:54 [Re: Червенокоска]

Цитат:

Цитат:

Адски ми е странно, а и дори леко отблъскващо това поведение

Цитат:

Докато лесбийките които съм срещала имат груб вид, облечени са .. зле и с покарали мустаци и прорасли вежди.

само тези две изказвания на авторката са в състояние да ме хвърялт в джаза... затова Моргана. няма начин да ги подмина. знаеш.

Червенокоске, ако бъдем честни,
трябва да признаеш, че по улиците можеш да срещнеш и немалко
хетеросексуални жени, които не поддържат веждите и окосмяването над горната си устна.
Понякога просто има запуснали се жени...

Но пък си права, че не е толкова редно да ги обсъждаме.

--------------------
Et si tu n'existais pas,
Et qui n'en revient pas.

Jill
мама

#1412815 - 06.09.2006 11:57 [Re: Червенокоска]

не по врат а по шия...
Като си искала да си на мястото на момичето, това смяташ че те оправдава да оплюваш външния й вид и това какъв човек е... ами добре различно е !!!
Помня много твои теми, по принцип като цяло много харесвах начина ти на мислене и с интерес съм чела твои мнения.

Morgan le Fay
БАННАТ

#1412819 - 06.09.2006 11:59 [Re: Jill]

Добре, мила

нека наиситна се съсредоточим върху това:
Цитат:

Мисля си този тип жени дали се чувстват мъже, искат да бъдат мъже... или просто се обличат мъжки за да не ги закачат други мъже???

,
което ми се струва и важното в темата.

Аз лично - не знам, не мога да преценя.
това е вероятно въпрос, на който би могла адекватон да ит отговори само жена с хомосексуална ориентация.

Имаше перди време една певица - Кей Ди Ланг, беше сред първите, които доста открито демонстрира сексуалната си ориентираност към жени...та, нейна реплика беше, че "Се чувства неуверена в себе си и застрашена едва ли не, когато не е с панталон".

Но пък има и твърдо хетеросексуални жени, които не обичат да носят поли или рокли.
Мога да дам себе си за пример - открих полата и роклята чак когато бях на 24 години!
Дотогава повечето от съучениците и състудентите ми не ме бяха виждали с пола!

не съм се чувствала като мъж от това.

--------------------
Et si tu n'existais pas,
Et qui n'en revient pas.

Morgan le Fay
БАННАТ

#1412820 - 06.09.2006 12:01 [Re: Jill]

окс,
добре
хайде сега и ти намали малко хапливостта към Червенокоска и давайте да нищиме темата.

--------------------
Et si tu n'existais pas,
Et qui n'en revient pas.

Morgan le Fay
БАННАТ

#1412821 - 06.09.2006 12:02 [Re: *Snow White*]

добре, извинявам се, че съм написала обръщението и към теб.
Нека смекчиме тона...това исках да кажа.

--------------------
Et si tu n'existais pas,
Et qui n'en revient pas.

BOGY
insomniak

#1412827 - 06.09.2006 12:06 [Re: Jill]

Цитат:

.И някак не мога да не се зачудя, защо трябва да изглежда като мъж /Съвсем буквално къса коса, объсната на киче, цялостното и държане е някак мъжко, дори мъжки държи цигарата/, та се чудя защо се държи мъжки след като не харесва мъже, нали затова спи с жени???

Jill - сексуалната ориентация и желанието да бъдеш физически с някой от собствения ти пол нямат никаква връзка поведението на индивида по отношение на облекло, хигиена и body language.Това че ходя на кола маска, скубя си веждите и си поддържам тялото ни най-малко ме прави Гей.Въпрос на предпочитание а при гореописаните Лесбийки малко или много на характер.Просто мъжката страна е надделяла лични наблюдения

--------------------

Jill
мама

#1412830 - 06.09.2006 12:10 [Re: Morgan le Fay]

Ами и аз не съм пръв привърженик на полата. Харесвам си краката, обичам да нося поли от време на време, но определено най-удобно се чувствам с дънки.
Една позната даваше стаи под наем на чужденци - в стаята на гея беше чисто спретнато и подредено, той самия беше гладко избръснат и добре облечен.
В другия й апартамент бяха отседнали двойка лесбийки - едната "мъжа" беше мръсна, ядеше манджата си с ръце..., а в стаята им беше кочина, буквално. А аз съм доста разхвърляна по принцип и рядко давам оценка - кочина.
И вероятно ще се зачудите откъде знам - не съм дебнела с бинокъл от съседна сграда. Бях с моята позната да и помогна - трябваше да вземем старите чаршафи и да им занесем нови.

Morgan le Fay
БАННАТ

#1412844 - 06.09.2006 12:26 [Re: BOGY]

Цитат:

Jill - сексуалната ориентация и желанието да бъдеш физически с някой от собствения ти пол нямат никаква връзка поведението на индивида по отношение на облекло, хигиена и body language.Това че ходя на кола маска, скубя си веждите и си поддържам тялото ни най-малко ме прави Гей.Въпрос на предпочитание а при гореописаните Лесбийки малко или много на характер.Просто мъжката страна е надделяла

Богииииииииииии, много ценно мнение, напълно подкрепям написаното от теб, ама оправи го това с цитата де, нищо не ти се разбира - ни откъде започва и свършва цитатът, нито твоето мнение откъде до къде е.

моля те.
иначе е ценно!

--------------------
Et si tu n'existais pas,
Et qui n'en revient pas.

Morgan le Fay
БАННАТ

#1412848 - 06.09.2006 12:29 [Re: Jill]

Джил, виж,
ако видиш стаята ми понякога, както и това как ям пържени картофи примерно...веднага би ме нарекла мръсна, разхвърляна и прочее, следователно - лесбийка, играеща мъжката роля.
да, ама не съм.

И...уф...наиситна не е редно да коментираш домовете на хора, които не са те поканили изрично вътре и не са настоявали за коментарите ти.

--------------------
Et si tu n'existais pas,
Et qui n'en revient pas.

BOGY
insomniak

#1412853 - 06.09.2006 12:33 [Re: Morgan le Fay]

Сори Морган - малко недоразумение.Ето го и моето мнение отново:
Jill - сексуалната ориентация и желанието да бъдеш физически с някой от собствения ти пол нямат никаква връзка поведението на индивида по отношение на облекло, хигиена и body language.Това че ходя на кола маска, скубя си веждите и си поддържам тялото ни най-малко ме прави Гей.Въпрос на предпочитание а при гореописаните Лесбийки малко или много на характер.Просто мъжката страна е надделяла лични наблюдения

--------------------

черта
бела

Регистриран: 26.12.2004
    #1412876 - 06.09.2006 12:50 [Re: Morgan le Fay]

Цитат:

така е.. признавам

Morgan le Fay
БАННАТ

#1412893 - 06.09.2006 13:07 [Re: черта]

въх
ти коя си?

--------------------
Et si tu n'existais pas,
Et qui n'en revient pas.

unknown02
n%0

Регистриран: 09.04.2006
    #1412950 - 06.09.2006 14:01 [Re: Jill]

+ и + не се привличат. Жалко, че не е толкова просто в човешките взаимоотношения..най-вече в интимните такива.
Но просто някой трябва да е минусът във връзката, т.е. някой трябва да е "мъж" и някой "жена".

черта
бела

#1412955 - 06.09.2006 14:02 [Re: Morgan le Fay]

подробности..

Maz
ориентирана

Регистриран: 14.10.2004
От: Север
    #1416004 - 08.09.2006 12:35 [Re: черта]

Джил, не обобщавай.
Каза ти и Морганка.
Гей и лесбо това е само сексуална ориентация.

Иначе познавам куп мърляви хетеро-жени, на които сякаш не им пука как изглеждат и не им е жал за обкръжаващите ги
И мъже - по-чисти и по-подредени от най-добрата домакиня, и те и къщата им

До сега не мога да забравя, как един приятел помоли ме да взема от гардероба му някаква дреболия - аз отворих и едвам не загубих съзнание - при мен никога не е било така подредено и никога няма да бъде
Повече такъв феноменален гардероб не съм виждала никъде

Червенокоска
пламтяща

#1416026 - 08.09.2006 12:51 [Re: Maz]

абсолютно си права!
само да добавя по темата, ама за последно, защото много се изнервям. една от най-добрите ми приятелки е "мъжка" лесбийка. ходи на фризьор всяка седмица за да поддържа късата си коса, също толкова често на маникюр (ясно е защо), облича се само с маркови дрехи, за хигиената изобщо няма да споменавам -там е задължително всекидневното и неколкократно къпане(пак е ясно защо) и изобщо....много късогледо ми се струва обобщението на авторката, най-вече защото тя не познава лично такива хора.

ГолЕмо Диване
чЮфстФителна

Регистриран: 13.02.2004
От: в стаята на откачалките
    #1416029 - 08.09.2006 12:52 [Re: Jill]

за да си отговориш на въпроса защо се държат по мъжки и се обличат по мъжки - първо прочети някой и друг учебник по биология. Спомням си в някой от класовете учехме за хромозомки- мъжки,женски,как се кръстосват,какво става....та просто прочети и ще си отговориш сама.

Иначе мърляви хора има всякакви,добре подържани - също.

--------------------
"Упорствай до тогава, докато твоите слабости станат твои особености"

Jill
мама

#1416197 - 08.09.2006 14:29 [Re: Червенокоска]

Да аз не пзнавам такива хора, поне не достатъчно добре и затова и пуснах темата.
А да наричаш "късогледо" моето обръще и абсолютно безочие при положение, че не си по-"далекогледа".

черта
бела

#1416251 - 08.09.2006 14:53 [Re: Jill]

как мУжа да пуснеш тази тема.. как мУжа !!

глей кво си навлече само ..

Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
Наше момче ( педерасче ) издуха конкуренцията !
    #1416688 - 08.09.2006 18:35 [Re: черта]

Българин успя да стигне до полуфинала на международния конкурс Мистър Гей Европа.

17 делегати - от Канарските острови на юг до Лапландия – на север, участваха в надпреварата.

Нашето момче – Васил Николов, за съжаление не успя да грабне наградата и призът отиде в ръцете на унгареца Нандор /Нанди/ Гьонгьоши.

Награждаането бе проведено в клуб Ескейп в Амстердам.

Васко, който бе анонсиран като Мистър Гей България, въпреки че у нас такъв конкурс няма, се добра до полуфинала заедно с още 7 мъже, представители на различни страни :

Мистър Гей Италия Салваторе Карфора, който спечели и наградата за най-добро тяло по бански;

Мистър Гей Холандия Жоеп Месман, грабнал наградата на публиката;

Мистър Гей Дания Микел Сваре, който получи приза за талант;

Мистър Гей Уелс Матю Джоунс

Мистър Гей Швеция Хенрих Линдхолм

Мистър Гей Австрия Ааарон Михаел Джаксън

Мистър Гей Ирландия Кийт Кеърни

Все пак, на супер финала отидоха само участниците от Швеция, Унгария и Ирландия, а призът отнесе Гьонгьоши.

Той ще представлява страната си по време на конкурса Мистър Гей Интернешънъл, който ще се проведе в Палм Спрингс през октомври.

Нашият участник - Васил Николов, е роден на 17 ноември 1985 година, в Пловдив и още от ранна възраст е гей. В момента следва в Лондон, специалност туристически мениджмънт.

Хобито му е да излиза с приятели, да сърфира в интернет. Васко споделя, че докато е живял в България, е участвал като доброволец в различни неправителствени организации, като Червения кръст, Британския Червен кръст и американската Seeds of Peace.

взето от тук - цък

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

D&D
зла ламя

Регистриран: 12.03.2004
Re: Наше момче ( педерасче ) издуха конкуренцията !
    #1416705 - 08.09.2006 18:49 [Re: Ян Бибиян™©]

Ваааско Ваааско Ваааско

ГолЕмо Диване
чЮфстФителна

Регистриран: 13.02.2004
От: в стаята на откачалките
    #1416969 - 08.09.2006 22:24 [Re: D&D]

Васко е готин, номер 4 също Стискаме палци!

--------------------
"Упорствай до тогава, докато твоите слабости станат твои особености"

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #1417354 - 09.09.2006 11:21 [Re: D&D]

Цитат:

Ваааско Ваааско Ваааско

Абе... Какво е васко без Ганьо Мустачиня от Бусманци ?! Дето като му кацнат 43 врабчета , 44-тото пърха от страни и не може да стъпи с единия крак .

erika_linder
неориентиран

Регистриран: 22.06.2017
    #3405631 - 22.06.2017 08:39 [Re: Morgan le Fay]

Просто има хора които не зачитат чуждото мнение

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 1892

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.043 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.