ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Azalea
Alien

Регистриран: 19.10.2009
От: from another planet
Re: имам проблем!
    #2572883 - 09.02.2010 16:28 [Re: Ади]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

Аз съм стигнала до много важен извод - нека да е тъп, само да е як! По-добре тъп и як отколкото само тъп! Най-важното е да има хубаво тяло и да не е съвсем пън в леглото, другото се преживява

С такъв и един месец не бих изтраяла. Ако не мога вечер да проведа поне по един философски разговор ...за какво ми е тогава ?

Ти пък!? Цял месец...!?
Може да не е философски разговорът и даже е желателно да не е, но трябва да е разговор!

Абсолютно си права, ама на тренирам си търпението.

--------------------
Cвобода - это отсутствие привязанности

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Чубрик
Terra incognita

Регистриран: 15.08.2005
От: Отровният народ
    #2572885 - 09.02.2010 16:33 [Re: Azalea]

Като ми се прииска да проведа разговор с някой, който ме вълнува - говоря си сама. Поне знам, че събеседника ми ме вълнува, а и той се вълнува от това, което му се казва
За мъжа имам други изисквания - як и красив, да се прави добър секс / щото и секса се учи/, да има някоя пара / даже ако може да има пари и да е щедър/. Това е.
Умните мъже умуват, другите мъже правят секс.

--------------------
The weak will fall ...

Ади
сърце на длан

Регистриран: 06.04.2007
От: София
    #2572886 - 09.02.2010 16:36 [Re: Чубрик]

Цитат:

Умните мъже умуват, другите мъже правят секс.

Интересно умозаключение!

И между "другите" се срещат умни.

--------------------
Внимавай за мислите си, защото те ще станат твои думи, за думите си, защото ще станат твои действия, за действията си, защото ще станат твои навици, за навиците си, защото ще станат твой характер и за характера си, защото ще стане твоя Съдба.

Rozsomák
жилава

Регистриран: 02.07.2008
От: Колибите
    #2572891 - 09.02.2010 16:40 [Re: Чубрик]

Цитат:

Аз съм стигнала до много важен извод - нека да е тъп, само да е як! По-добре тъп и як отколкото само тъп! Най-важното е да има хубаво тяло и да не е съвсем пън в леглото, другото се преживява

Чубрик, най-накрая единомишленик

Или свободен превод в ефир - Лора, Чубрик и аз сме в емоционална дупка, щото мъжете дето ние ги искаме, те нас не ни щат.
Ма ша ни кацнат на наш'те...., нема де да идат....

--------------------
"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Редактирано от Розмари (09.02.2010 16:43)

Лoра

Регистриран: 05.11.2004
От: веяна :)
    #2572962 - 09.02.2010 18:27 [Re: Huckleberry]

толкова много хора са писали.. и всички май май са прави донякъде

като казах, че съм магнит за тъпаци имах предвид, че привличам хора, които ме привличат, но са или заети и въпреки това се опитват да имат връзка и с мен, или са някви страхливци.
за последната случка и аз съм си виновна и то доста.. но просто.. имах чувства.. сега вместо хубави чувства имам кофти чувства и чак ми се плаче... чувствам се излъгана.
човекът си има някакво гадже. аз като хлътнах не го знаех това. после той ми каза. изкара го така сякаш връзката им се разпада. говореше ми как иска да е с мен, но на тоя етап нищо не може да стане, бил объркан и т.н.
за месец и нещо няколко пъти се опитах да спра всякаква връзка с него, но той неее.. не искал да ме губи.. тъпак..
бях супер объркана през цялото време.. исках да му вярвам, в същото време знаех, че ако някой има чувства към някой друг, то няма причина да не са заедно.. искат се, заедно са и толкова..
от друга страна той е почти на 30, говореше ми, че след седмица можело да ми мине и тогава какво.. продължаваше да е с другото момиче, което не познавам и не знам нищо за нея, и по-добре.. и според мен той просто иска семейство вече.. с нея е от лятото, не иска да си тръгне от сигурното местенце, не иска да рискува с нова връзка, защото никой не знае.. може да стане, може и да не стане.. и не иска да остане от 2 стола на земята..
но се държи като тийнейджър! няма право нито да я лъже нея, нито мен.. забравих да кажа, че през цялото време дори не сме се целували.. нищо не е ставало между нас.. като изключим това, че като се видим в бара, в който ходим (аз по-рядко) или някъде другаде ме гушка.. много съм бясна.. и ми е болно.. искам нещо лошо да му се случи..
преди 2 дни бяхме на едно парти.. и аз бях подпийнала.. (гаджето му не знам къде е било и защо не с него..)
и направих най-голямата простотия.. прибрахме се заедно в тях, без да правим нищо.. представяте ли си колко съм зле?!
аз, тъпата, понеже искам да прекарвам време с него.. отивам в тях! а той си има гадже! драйфа ми се направо..
естествено, нищо не стана.. и слава богу!
на следващия ден чак като се прибрах осъзнах колко тъпо съм постъпила.. и му написах колко глупаво сме постъпили и т.н.. и че няма да се повтори.. и той написа просто, че е съгласен.. но ако аз не бях повдигнала въпроса той нямаше да го направи.. както и да е.. нахраних го и повече не съм му писала и нямам намерение да му пиша..
но ми е болно, все още ми е кофти.. радвам се, защото това ми е за урок, но.. сърцето леко ме понаболява..

знам, че съм зле, не ме хранете много

--------------------
“A photograph is a secret about a secret. The more it tells you, the less you know.”
― Diane Arbus

Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
    #2572971 - 09.02.2010 18:39 [Re: Лoра]

Цитат:

много съм бясна.. и ми е болно.. искам нещо лошо да му се случи..

Това сега дето си го написала е кофти. Нищо не разбирам от тези неща,камо ли акъл на жена да давам,но не мрази.Омразата,завистта,дребнавостта- това са окови,не можеш да полетиш с тях,само да пълзиш.

nita
тихичка

Регистриран: 28.06.2009
    #2572976 - 09.02.2010 18:44 [Re: Huckleberry]

Е нищо де, нека момичето си изкара яда. Я да видим лошо, лошо ... колко лошо да бъде? Сетих се, сетих сеее, киселото мляко да е с изтекъл срок на годност.

Лoра

Регистриран: 05.11.2004
От: веяна :)
    #2572978 - 09.02.2010 18:45 [Re: Huckleberry]

знам, че е така.. може би не искам да му се случва нещо лошо.. просто съм афектирана.. искам да види какво ми е на мен..

както и да е.. кофти ми е просто..

п.п. nita

--------------------
“A photograph is a secret about a secret. The more it tells you, the less you know.”
― Diane Arbus

Редактирано от Лoра (09.02.2010 18:46)

Моман

Регистриран: 27.07.2007
    #2572980 - 09.02.2010 18:46 [Re: Лoра]

Много строго се съдиш.

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

ЙOH
тэ®®о®izато®

Регистриран: 08.12.2007
От: Глаgнiъ леs®
    #2572982 - 09.02.2010 18:48 [Re: Лoра]

хммм...
Моъ пъ да е и свестен!
Прибрал те е, когато си била пийнала, съгласил се е че моЕ и да си падаш по него, ама моЕ и да ти мине, пък щом си решила "Никога вече", кой е той за да те разубеждава, при все че има връзка?

От друга страна, старичък някакъв ...

Изнасям се спринтирайки и с каска на главата...
Ууупс!

--------------------
Peacekeeper & Peacemaker.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 15131

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.036 seconds in which 0.021 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.