ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Лoра

Регистриран: 05.11.2004
От: веяна :)
Re: имам проблем!
    #2572983 - 09.02.2010 18:48 [Re: Моман]

хм.. и за това си мислех..

трябва да приема случилото се и да се усмихна пак.. и да не се обвинявам толкова.. нали?

--------------------
“A photograph is a secret about a secret. The more it tells you, the less you know.”
― Diane Arbus

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Моман

Регистриран: 27.07.2007
    #2572985 - 09.02.2010 18:52 [Re: Лoра]

Цитат:

хм.. и за това си мислех..

трябва да приема случилото се и да се усмихна пак.. и да не се обвинявам толкова.. нали?

Да. Станало е, осъзнала си грешката си, каквато и да е, решила си да не я повтаряш - какво повече искаш от себе си?

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

Лoра

#2572986 - 09.02.2010 18:52 [Re: ЙOH]

Цитат:

хммм...
Моъ пъ да е и свестен!
Прибрал те е, когато си била пийнала, съгласил се е че моЕ и да си падаш по него, ама моЕ и да ти мине, пък щом си решила "Никога вече", кой е той за да те разубеждава, при все че има връзка?

От друга страна, старичък някакъв ...

Изнасям се спринтирайки и с каска на главата...
Ууупс!

кой свестен прибира други момичета, когато има връзка?
и не се е съгласявал а се опасяваше..
няколко бяха причините да не сме заедно.. най-голямата беше, че не знае какво иска (естествено не го е казвал той, аз сама достигнах до тоя извод).. или знае, но вместо да ми каже ме мотае един месец и ми говори мили думи..
аз на тва му викам п*тьо..
и не мога да разбера що още ми е кофти за него при положение, че нито с мен, нито с гаджето си постъпва като голям човек..

--------------------
“A photograph is a secret about a secret. The more it tells you, the less you know.”
― Diane Arbus

ЙOH
тэ®®о®izато®

Регистриран: 08.12.2007
От: Глаgнiъ леs®
    #2572988 - 09.02.2010 18:53 [Re: Лoра]

Е, нали има една реклама "Искам всичкоо"

Всъщност, той може и нищо да не иска. Все тая де..
Въпросът е, ти какво искаш?

ПС Това с прибирането и връзката, некак не ми се връзва. Нали сте си говорили и изтрезнявали само, кво толкоз?

--------------------
Peacekeeper & Peacemaker.

Лoра

#2572990 - 09.02.2010 18:54 [Re: Моман]

просто ми е дошло в повече, моманче.. ей такъв момент, в който всичко си изливам..

сега съм си казала, че ще си намеря работа, ще гледам да ходя възможно най-често на лекции и изобщо няма да мисля за тъпи мъже и връзки.. искам почивка от разни любовни терзания

--------------------
― Diane Arbus

Лoра

#2572991 - 09.02.2010 18:56 [Re: ЙOH]

аз каквото исках от него вече не го искам, щото съм наранена... и щото видях, че не става..

иначе искам любов и щастие.. толкова ли е много

п.п. е ако нищо не е искал за кво му е да ми говори глупости един месец и да не ме пуска като искам да прекъсна всякакви връзки с него.. баси мъжете, вие сте по-сложни от нас май, а

п.п.2 спахме.. гушнати ;//

--------------------
― Diane Arbus

Редактирано от Лoра (09.02.2010 18:59)

ЙOH
тэ®®о®izато®

Регистриран: 08.12.2007
От: Глаgнiъ леs®
    #2572993 - 09.02.2010 19:01 [Re: Лoра]

хаха
Е, нищо работа.

Никой не е длъжен да ти ги дава, знаеш.
Още повече, точно във формата, в който си ги преставяш.
Затова и не виждам, защо темата ти се казва "имам проблем" и защо те е яд. На тебе ли..на него ли, ахммм...

Всъщност, яд ли те е още?

пп567 Кефиш го, сигурно.
пп283744987 Може пък по навик така да си спи - чувства те близка. Яко, а?
пп238947984 И като е проблем, а той се е съгласил с теб, че е нередно...к'Фо? <- спиш му гушната, а после "еми..т'ва ти е за последно", освен ако не противоречиш! Противоречиш ли?
пп9834794 Не казвам, че е умишлено, понякога тия неща са подсъзнателни

--------------------
Peacekeeper & Peacemaker.

Uma Rojo
inner while

Регистриран: 25.04.2005
    #2572996 - 09.02.2010 19:03 [Re: Лoра]

Лора не знам осъзнаваш ли, че околните се държат с нас по начина по който ние им позволим. ние сами очертаваме границите и те стъпват до там, до където ние разрешим тези граници да се разтегнат. ти позволяваш някой да те мотае, лъже, увърта и той/те го правят. и не са виновни. като в приказката за зелника.

далеч съм от мисълта да давам съвети, но сама аз седнах един ден и премислих кое, как и защо така се случва или не. търсенето ми да го наречем условно се съсредоточи в човек, който е щастлив и завършен сам по себе си, човек с пълноценен живот който да сподели с мен, а не да очаква аз да му донеса или създам такъв или той на мен. хора мъкнещи със себе си неразрешени драми и багаж от предишни връзки се превърнаха в персона нон грата. ролите на утешителка, спасителка и прочие светости открито отказвам да играя. ти самата и този срещу теб трябва да сте наясно със себе си и приоритетите си. сред тези приоритети обезателно трябва да си ти, иначе нещата стават мижи да те лажем.

доблестни, свестни мъже има и винаги е имало. те никога не идват 3 в 1, обаче и ние трябва да преценим за себе си кое ни е по-важно и на база тази преценка да направим избор.

--------------------
Трудна за отвличане.

Лoра

#2573000 - 09.02.2010 19:06 [Re: ЙOH]

на мен ме е яд..

никой не е длъжен да ми ги дава, да.. и те се случват, когато най-малко очакваш.. така е.. ама си мрънкам..

та така.. както казах.. давам си почивка от тия тревоги.. имам върху какво да си съсредоточа енергията или поне ще пробвам

--------------------
― Diane Arbus

Лoра

#2573001 - 09.02.2010 19:08 [Re: Uma Rojo]

ума, мерси за това мнение! сякаш някаква искрица се запали в мен

--------------------
― Diane Arbus

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 15968

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.313 seconds in which 0.295 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.