ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
Re: Какво НЕ е изневяра?
    #2724369 - 04.12.2010 00:17 [Re: slug]

заключителен доклад не щеш ли?

--------------------
Komu Pán Boh, tomu všetci svätí.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
slug
самарянин
**

Регистриран: 09.01.2005
От: Богутево
    #2725063 - 06.12.2010 19:40 [Re: admiral]

Цитат:

доклад ли

Може в 1 екземпляр с гриф ``Строго Секретно``персонално -без изходящ Nо- с 256-битово криптиране най-малкото

Последните придобити освен чрез СРС-та,да има и данни от сателитно наблюдение / инфрачервени сензори от човешката топлина до радиация която излъчва човешкото тяло/
- четенето на мисли на човек- от невралната активност на човешкия мозък през костите на черепа до електрически ток в кожата
-следенето на разговори -дублирани с СРС-та
- манипулиране на електронни инструменти-всичко което е качено на компa-лаптопа,GSM,GPS,електрони дневници,часовници

Физически отстраняване на някой с лазерен лъч -последното не е за препоръчване-изводите могат да бъдат грешни-базирани на мислите и емоциите/генезиc на интелекта и езика/
Нали имаме

Цитат:

Какво НЕ е изневяра

P.С
И така адмирале или флота/какво беше там/ ще може ли да се справите с доклада

babyb
новак

Регистриран: 09.09.2009
    #2739627 - 16.01.2011 15:29 [Re: Shonned]

Не е изневяра когато не се замесваш с дуги, когато си във връзка.
Изневяра е ,когато криеш женско приятелство без секс, когато правиш киберсекс,а си във връзка, когато се срещаш с твои бивши гаджета и естествено , когато правиш секс с тях, а си във връзка с друг човек

babyb
новак

Регистриран: 09.09.2009
    #2739641 - 16.01.2011 16:27 [Re: Чубрик]

Цитат:

Според мен хората се делят на две групи - моногамни и полигамни. Моногамните хора могат да обичат само един човек. Когато го обичат този човек те проникват дълбоко в него, просмукват се в него и той в тях, омесват се с него и се превръщат в един нов, друг човек - смесица от двама. Моногамните като цяло са просто шепа, но поради факта, че именно те са в състояние да проникват до дълбочината на любовта, да пият до дъно са станали символ на любовта като цяло.
Останалата и доста по-голяма част от хората никога не обичат изцяло, никога не се разтварят в другия човек, никога не изпиват до дъно - те винаги достигат само до част от обичаният човек, някои по-дълбоко, други по-повърхностно. И поради факта, че не се разтварят докрай в любовта те винаги могат да се отдръпнат, да спасят част от себе си, да се възстановят, могат и често искат повече и още, плуват на плиткото и никога не се спускат в бездните от където няма изход.
Те винаги могат да изневерят защото собственото им самосъхранение го диктува, да не стигат края, да стоят настрана от бездната. Има разбира се и част от тях, които изневеряват защото стигат само до телесното, което ги привлича неудържимо, но и им омръзва бързо, но така винаги остават затворени само вътре в себе си егоисти.
Аз не се наемам да съдя - защото хората са като дърветата, всяко дава своите плодове.

Duchessa
аферистка

Регистриран: 10.04.2007
От: Граово
    #2740000 - 17.01.2011 10:09 [Re: Shonned]

Според мен Не е изневяра когато оправдаваш представите и очакванията на твоя/та партньор/ка в съжителството/брака. Онези представи и очаквания, които са свързани с духовните ви и сексуални отношения.

--------------------
Падаш, ставаш, наместваш короната, продължаваш!

Креми
най-миличка

Регистриран: 09.06.2004
От: Fort Worth,TX
    #2743824 - 26.01.2011 13:24 [Re: Моман]

Цитат:

ако е било само френска...

За френската и аз съм чувала, че не се брои.

Моман

Регистриран: 27.07.2007
    #2743832 - 26.01.2011 13:46 [Re: Креми]

Цитат:

От жени или от мъже?

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

Smilodon
изчезващ

Регистриран: 20.12.2010
    #2743841 - 26.01.2011 14:00 [Re: Креми]

Цитат:

Цитат:

ако е било само френска...

По тази логика, ако го правиш с презерватив, си е съвсем като профилактичен преглед при гинеколог. А фенка ли си на Леонардо ди Каприо и нонстоп му гледаш филмите, имаш си даже снимка, която си носиш в портфейла- влюбена си в този човек от плът и кръв и няма как да не си мислиш за него докато правиш секс със съпруга си, но понеже е на пръв поглед нещо недостижимо си чиста като сълза.
Изневяра не е дълго време, желателно докато си с някой сериозно, да не пожелаеш друг мъж/жена и да не изпиташ страст към друг/а. Това е възможно на теория и донкъде на практика като продължителност във времето, но реално не е задължително. Според мен няма такова стабилно човешко съзнание и уверено, което да устои на дадените ни човешки въжделения. Малко клони към религия, но е интересно как вярващите НЕ изневеряват на Бог, да речем и защо така?

Креми
най-миличка

Регистриран: 09.06.2004
От: Fort Worth,TX
    #2743847 - 26.01.2011 14:19 [Re: Моман]

Цитат:

Цитат:

От жени или от мъже?

Ай сега и питаш.Естествено , че от мъжкото съсловие.

Икономов
Нерегистриран

#2744035 - 26.01.2011 21:37 [Re: Креми]

Цитат:

Цитат:

Цитат:

От жени или от мъже?

Ай сега и питаш.Естествено , че от мъжкото съсловие.

69 числи ли се към френската???????????

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6792

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.036 seconds in which 0.018 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.