ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Eses
Ентусиаст

Регистриран: 08.03.2005
От: София
Вярно ли е?
    #2958026 - 26.09.2012 10:30

Разговор в офиса провокира темата.Возите се в автобус и срещу вас седи страхотен представител на противоположния пол. Явно и двамата силно се привличате,той/тя не сваля поглед от вас.Разбирате ,че след малко все някой от двамата ще слезе от автобуса и край.Та на въпроса, вярно ли е ,че мъжете чакат,жената да отиде и да ги заговори?
Аз съм на 33 и направо се облещих когато тази сутрин,ми го заявиха категорично.

--------------------
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
Re: Вярно ли е?
    #2958041 - 26.09.2012 11:08 [Re: Eses]

Цитат:

...Та на въпроса, вярно ли е ,че мъжете чакат,жената да отиде и да ги заговори?

Ми да. И да си събуе гащите.

toto2
от маалата

Регистриран: 03.05.2008
    #2958048 - 26.09.2012 11:14 [Re: Eses]

Цитат:

Вярно ли е?

Верно е!
По простата пречина, че ако маж заговори сексаво непозната дама у градскио, тва минава за върховна простотия, обаче ако жена прояви интерес, то е некакси по-задълбочено / верно, петнайсетина санта по-задълбочено, ама се си има значение!/, по-духовно, по-допостимо.
Затова вазпитаните маже седат и чакат, поне нещата требе се случват колтурно, а не просташки - така те се включват в движението за колтурни обноски
Е, теа, къде не очастват в движението си налитат, ама нали са простаци, друго и не могат....

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #2958054 - 26.09.2012 11:17 [Re: toto2]

Цитат:

Е, теа, къде не очастват в движението си налитат, ама нали са простаци, друго и не могат....

е те тва ме сети за оная дето си заклала петела, че бил джентълмен и не таковал кокошките. Простаците и вършели по-добра работа начи.

toto2
от маалата

#2958057 - 26.09.2012 11:19 [Re: Спец]

Цитат:

Цитат:

е те тва ме сети за оная дето си заклала петела, че бил джентълмен и не таковал кокошките. Простаците и вършели по-добра работа начи.

Баце, станал си мноо инаквосказателен, бре - тва требеше е реплика към есесовката, не кам мене.....

Overhate

Регистриран: 09.11.2003
    #2958066 - 26.09.2012 11:29 [Re: Eses]

А вярно ли е, че жените чакат мъжа да отиде и да ги заговори? Каква е тая полова дискриминация

Eses
Ентусиаст

Регистриран: 08.03.2005
От: София
    #2958069 - 26.09.2012 11:36 [Re: toto2]

На мен наистина ми странно това, защото едно от най основните желания и потребности на жената е да бъде завоювана.
Обикновено от това и произхождат семейните проблеми,мъжа спира да завоюва жената,защото вече я е завоювал веднъж и обикновено тогава жената каза - че той вече не я желае
Когато един мъж чака жената да направи първата крачка,на мен лично ми говори за слабост,а аз не харесвам слаби мъже.
Относно това дали е просташко,мъж да заговори жена,аз мисля че това е едно от най естествените неща,обратното за мен е просташко,защото не говори сериозно за жената. Естествено в други обстоятелства е по различно,например в бар,тогава жената ако заговори не е такъв проблем.Предполагам,че самата обстановка обуславя кой кого.А автобуса,ако жената заговори мъжа ще се сметне както от другите пътуващи така може и от самия мъж за такава която си го търси,до като за бар,това някак си го предполага и на никой не би му направило впечатление.Не би подронило авторитета на жената.

--------------------
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.

filame
буквалист

Регистриран: 23.08.2011
    #2958079 - 26.09.2012 12:01 [Re: Eses]

А в градския транспорт как точно става ясно, че мъжът "очаква" жената да отиде при него и да го заговори, щом като контактът е единствено зрителен? Мен постоянно ме зяпат и ако се случи и аз да се загледам, тогава значи ли че се очаква от мен да го заговоря?

toto2
от маалата

#2958086 - 26.09.2012 12:10 [Re: filame]

Цитат:

Мен постоянно ме зяпат и ако се случи и аз да се загледам, тогава значи ли че се очаква от мен да го заговоря?

Еми, каке, очаква се, как да не се очаква, иначе се очаква да се случат простотий. А ти не си падаш по простотийте, нали? При тва положение ше требе ти да го заговориш!

toto2
от маалата

#2958091 - 26.09.2012 12:16 [Re: Eses]

Цитат:

Естествено в други обстоятелства е по различно,например в бар,тогава жената ако заговори не е такъв проблем.Предполагам,че самата обстановка обуславя кой кого.А автобуса,ако жената заговори мъжа ще се сметне както от другите пътуващи така може и от самия мъж за такава която си го търси,до като за бар,това някак си го предполага и на никой не би му направило впечатление.Не би подронило авторитета на жената.

Напротив, точно наобратно е - в баровете именно се очаква инициативата да е на мажете, щото, колкото и тъпи да са - секи знае защо се ходи сам на бар, докато в градскио транспорт мажете се качват крайно неподготвени и нерешителни, времето е по-малко от способността им да вземат решение и затова единственият шанс е в бързата мисъл, емоция и реакция на дамите.
Имайте напредвид, че ако не сте бързи, реално моежете да пропуснете шанса на живота си заради едното туткане и предразсъдъци!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2572

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.031 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.