ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
Re: Игнорирането – мъжка игра?
    #3043731 - 27.04.2013 12:05 [Re: suzana]

Цитат:

Здравейте,

измъчвам се от това, че попадам все на едни и същи момчета или мъже. Проявяват интерес и в един момент се отдръпват, игнорират ме, държат се студено.
Последият ми случай беше такъв – уж и двамата бяхме много влюбени, но аз исках нещата да се случват по–бавно, тогава той просто ме игнорира, започна да не ми отговаря на съобщения, обаждания, чат. Реших да го оставя на мира, затова не съм му писала вече седмица, но ми се струва много странно, без да каже нищо. На какво според вас се дължи това? Много е тъпо да ми свети дори в скайп, че е онлайн и да не ми казва и думичка?

Ми след като за примерно 3-5 дена им даваш всичко, което можеш да предложиш, включително анален секс, с какво още да ги привлечеш?
Това последния може и да е обратен, така, че го чисти за време и се замисляй малко коя връзка до какво ще доведе и има ли смисъл от нея. Ако си по-грозничка, шанса ти е я някой германец, я с някой швейцарец, и с ангкичанин става, всяка достатъчно умна си дава сметка какво точно шибат споменатите от мен
Нда, ако някоя се затруднява- тъпчат нещо кат калкани с двете очи от едната страна на носа, мазни розови крави или... абе нещо такова е, ама и най-грозната българка ше им се види кат Джулия Робъртс.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
suzana
новак

Регистриран: 26.04.2013
    #3043756 - 27.04.2013 14:11 [Re: Спец]

Това чисто мъжко мнение ли е? В крайна сметка всичко се свежда до секс?

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3043757 - 27.04.2013 14:18 [Re: suzana]

Цитат:

Смятате ли тогава, че е добре да го премахна от листа в скайп?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Моман

Регистриран: 27.07.2007
    #3043758 - 27.04.2013 14:34 [Re: suzana]

Цитат:

уж и двамата бяхме много влюбени, но аз исках нещата да се случват по–бавно

Какво означава това? Конкретно във вашия случай. - да не бързате да правите секс, да не живеете заедно, да не го запознаваш с родителите си все още? Какво?

--------------------
Няма голямо значение кой какво казва, а защо го казва, и това показва какъв човек е той.

suzana
новак

#3043763 - 27.04.2013 14:55 [Re: Моман]

Ами той от втората среща започна да ми казва неща като: "Ще бъда винаги до теб! Постоянно си мисля за теб!". Постоянно ми звънеше, смс–и, вечер пишеше в скайп до последно, не ме оставяше и секунда и това малко ме изплаши.. Иначе още не познавам майка му. Аз му казах да не бърза толкова, че не ме познава, познава ме едва от месец, а той каза, че имал чувството, че ме познава от години. И имахме среща, на която не дойде, понеже каза, че колата му била развалена, което ми се стори странно, ако искаш да си с някой, ще намериш начин, нали? После спря да пише, първо отговаряше студено. Аз го питах дали иска да спрем всичко и дори да изтрие всичките възможни контакти с мен, на което той отговори: "Знаеш, че не мога да направя това.".. И после пак беше ок и в един момент пълен игнор. Аз съм на 19, а той е на 21.

Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
    #3043795 - 27.04.2013 16:31 [Re: suzana]

Ооо, Сузи, я не си губи времето. Давай напред! Твърде млада си, за да правиш драми от такива неща. Животът е пред теб.

--------------------
Ние сме ора естете.

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3043799 - 27.04.2013 17:14 [Re: Пипи^]

След като животът е пред нея, защо пък да не изгуби малко време? Това е игра, която трябва да се научи. Не че е задължително да я прилагаш, но трябва да я познаваш.
Засега й е тревожно. След време току виж й станало интересно.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

suzana
новак

#3043808 - 27.04.2013 17:39 [Re: Пипи^]

Опитвам се, макар че ми е много трудно, но искам да знам поне защо се държи така?

Azalea
Alien

Регистриран: 19.10.2009
От: from another planet
    #3043820 - 27.04.2013 18:15 [Re: suzana]

Ми попитаи го. Hо когато някои се държи така към друг, значи не го е еня, че причинява болка на другiя с държанието си и следователно не заслужава вниманието мy.

--------------------
Cвобода - это отсутствие привязанности

deputatkata
влюбена в Дянков!

Регистриран: 04.05.2006
    #3043826 - 27.04.2013 18:22 [Re: admiral]

Цитат:

Цитат:

Смятате ли тогава, че е добре да го премахна от листа в скайп?

Ти защо отговаряш вместо мен?
Да, смятаме.

--------------------
Добре фиксираният пациент...не се нуждае от упойка!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 8 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 10518

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.