ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
Re: Здрасти, пич
    #3169606 - 23.05.2014 17:50 [Re: Azalea]

Цитат:

Че то влюбването да не става по желание.

Изглежда има хора, които го владеят.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Анонимен
Нерегистриран

Post deleted by Nadin
    #3169618 - 23.05.2014 18:10 [Re: Azalea]

Azalea
Alien

Регистриран: 19.10.2009
От: from another planet
    #3169631 - 23.05.2014 18:33 [Re: ]

Цитат:

а, ако не го желаем, как ще стане?

Влюбването става независимо от нашата воля, мисля. Мисля и че има наличие на необходимост на подсъзнателно ниво от влюбване и затова се влюбваме...затова и понякога се влюбваме неподходящо, т.е.е даваме на човека, в които сме се влюбили качеcтвата, които искаме тои да притежава...

И затова понякога като се събyдим се питаме... Как съм могъл да се влюбя ?

--------------------
Cвобода - это отсутствие привязанности

filame
буквалист

Регистриран: 23.08.2011
    #3169827 - 24.05.2014 02:38 [Re: Azalea]

Не знам за вас, но аз в човек, когото не познавам, единствено заради сините му очи и здравите му бедра се влюбих последно в 8 клас, първия срок.
Естествено, че не го избираш, но трябва да има някакво взаимодействие осъществено. И като казвам взаимодействие, нямам предвид той да ме загледа с няколко стотни от секундата по-дълго, и аз да реша, че е отчаяно влюбен..... Или обратно. Той да не ме отразява хич, пък аз да се чудя над дилемата, Фиданка ли да наречем първородната ни дъщеря, или Дафинка, че неговата майка е Йорданка, а мойта Детелинка.
Извън темата, нали.

Azalea
Alien

Регистриран: 19.10.2009
От: from another planet
    #3169866 - 24.05.2014 10:09 [Re: filame]

Цитат:

.
Естествено, че не го избираш, но трябва да има някакво взаимодействие осъществено.

И аз такa си мисля, понякога...и сигурно и това го има, но самото влюбване не зависи от това, според мен.

--------------------
Cвобода - это отсутствие привязанности

Йон
тэ®®о®izато®

Регистриран: 02.03.2005
От: Гаgнiъ леs®
    #3171426 - 28.05.2014 07:51 [Re: filame]

Йординка

--------------------
Peace V!

tara_tara
мечтателка

Регистриран: 29.07.2013
Re: Влюбен в приятелка на жена ми
    #3171444 - 28.05.2014 09:27 [Re: pavkata4321]

Павка, само времето ще покаже дали това е едно временно увлечение или нещо по-сериозно и дълбоко. Защото ако е първото, стой си при питомното и не гони дивото, тъй като последствията няма да ти харесат, а и ще нараниш много хора. Ако е второто, което силно ме съмнява, ще трябва да си готов коренно да промениш живота си. Помисли си дали си готов за това.

Човек оценява какво притежава, едва когато го загуби. Затова внимавай да не паднеш от двата стола на земята. Щастливо семейство каквото казваш, че имаш е нещо много ценно, което не бива да се зачерква с лека ръка.

Не забравяй, че любовта в една връзка идва и си отива, остават обичта, уважението и сплотеността между партньорите. И децата - най-хубавият резултат от тази любов. Ако ги попиташ тях, те със сигурност биха си искали своите мама и татко...

nice
неориентиран
*

Регистриран: 29.10.2005
    #3174517 - 08.06.2014 21:11 [Re: pavkata4321] Прикрепен файл (42 тегления)

Каква ти любов - това си е чист нагон. Не бъди егоист и не наранявай хората който най-малко заслужават

eliz
ориентиранa...

Регистриран: 10.07.2004
От: UK
    #3175823 - 12.06.2014 21:52 [Re: pavkata4321]

Цитат:

Какво да правим , с две думи нещата от живота.........

стига бе, да ходи да чука и да се развежда
тя женицата освен че е сама и си търси забавление, като жена която не е във връзка нормално
търси и външно "потвърждение" че изглежда добре, че още я бива във флирта, па ако падне нещо за изчукване между другото нема да е зле...
а той пича взел се бил влюбил...

пич, не е верно че всичко ти е перфектно в живота.
жена ти явно ти е дала пълна свобода и не те ограничава, ама на тебе ти липсва тръпката и флирта.
появи се неква дето ти обърна малко повечко внимание и ти се разтопи...

начи, ако не беше колежка на жена ти, и аз бих те посъветвала да я метнеш 1-2 пъти че да ти мине мерака и нагона.
ама колежка на жена ти си е опасно... такава интрига може ти завърти че ти е бедна фантазията...

питаш дали не ни се е случвало нещо такова и на нас? ами случвало ми се е колега да прави същото и съм имала момент в който осъзнавам че съм на крачка да се впечатля емоционално.... и после седнах да помисля и да си дам сметка какви ще са последствията ако предприема нещо в тази посока.... за мен, за моя партньор и за работата ми... и за него и за жена му...

в крайна сметка осъзнах че има доста мъже, които са сексуално и физически привлекателни и че съм малко по-напред в еволиуцитята че да скачам на всеки от тях. и в крайна сметка говорих с партньора си за това че имаме нужда да прекарваме повече време един с друг, че имам нужда от малко разнообразие в секса и се дистанцирах от колегата.

ефекта - никой не е разведен и използвах ситуацията да подобря онези аспекти в личния си живот, които не бяха перфектни.

на тебе щото всичко уж ти е наред, и ти липсва флирт и заигравка, както и повече от очеизбодно - внимание...
което е нормално ако си женен с 3 деца!

според мен говори с жена си за разнообразяване на сексуалния ви живот, повече време сами двамата /без децата/, аз лично бих подхвърлила дискретно че имам усещането че приятелката й нещо много ми се навърта наоколо /нормално предвид факта че е сама и че си търси заигравка и секс/, което ме кара да се чувствам неудобно щото съм женена и по тази линия ще гледам да намаля присъствието й наоколо...

тва за в случай че смяташ че брака и семейството ти си струват да ги запазиш. ако не си на това мнение и си готов да се развеждаш - ходи и действай, тя това си и търси. само че тя бачка с жена ти и не се знае дали ще иска да си рискува работата... да не се окажеш от 2 стола на земята...

според мен не става релано дума за влюбване от твоя страна - мисля че си просто мега впечатен от вниманието и флирта, каквито очевидно от мноооооого време не си получавал.

пиши кво е станало

--------------------
man is as big as his dreams are...

!НА-КОЙ-МУ-ПУКА
Nevermore

Регистриран: 26.02.2004
    #3177301 - 19.06.2014 09:12 [Re: Azalea]

И как ще се влюбиш в колежката, заради бедрата й?
Той да не е 18-годишен хлапак!? Мъж на 38, преуспял, 3 деца, жена, алоууу? Естествено, че зависи от него доколко ще се поддаде и до колко ще запази мозъка си бистър!

--------------------
Аз съм човекът, когото тормозеше като малък...
Не бъди безразличен,
Бъди различен!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 11926

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.102 seconds in which 0.089 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.