ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Kati
почетен член

Регистриран: 23.11.2014
Моля за съвет за семейния ми живот
    #3223962 - 23.11.2014 19:22

Здравейте!

Със съпруга ми сме над 50-те, синът ни е вече самостоятелен, само двамата сме, разбираме се добре, живеем спокойно. От около две години не сме правили секс. Аз съм в менопауза и нямам желание. Мъжът ми, без да го е казвал директно, намеква, че също няма подобен интерес.

Преди доста години имаше връзка с жена в продължение на години. Когато разбрах, я прекрати, опитах се да забравя. Не знам имал ли е и други забежки. Но със сигурност знам, че сега в живота му има жена, с която говори с часове по телефона, докато е в офиса си. Това е, което знам. Предполагам, че е връстница, с която се познава от много години, може би съученичка. Опитах да го накарам да признае, но той отрича, каквато и да е връзка - не само сексуална, но и приятелска. Не признава дори за телефонните разговори.

Искам мнение от вас, особено от мъжете, доколко е вероятно да поиска да се разделим. Както казах, живеем спокойно, имаме приятелски отношения, той се грижи за дома, внимателен е към мен. Това ме устройва и не искам да го загубя.

Какво ще ме посъветвате?
Благодаря предварително!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Хуанита
couch potato

Регистриран: 08.12.2004
От: Центъра на Вселената
Re: Моля за съвет за семейния ми живот
    #3223989 - 23.11.2014 19:54 [Re: Kati]

След като не искаш да прекратяваш връзката защо го караш да си признава? И като си признае какво?
Мисля си, че ако и на него му е удобно и приятно в семейството, едва ли ще те напусне, но пък знае ли човек.

Kati
почетен член

#3223997 - 23.11.2014 20:02 [Re: Хуанита]

Не искам тази връзка да продължи в посока към сериозна и това да го накара да поиска да се разделим. По тази причина попитах има ли някаква връзка и ако беше признал, се надявах да я прекрати преди да е задълбал.

Иска ми се да чуя мнения и на мъже - доколко в подобна ситуация бихте си нарушили спокойствието с идеята да създадете ново семейство?

Редактирано от Kati (23.11.2014 20:04)

Dr.G
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
    #3224047 - 23.11.2014 21:32 [Re: Kati]

Не съм стигнала твоята възраст, но наближавам.
Ако питаш мен, не го тормози. Ако на него му е спокойно и уютно у дома, няма да те напусне, дори и да има връзка. Пък и да има - какво толкова. Прибира ли се вечер при теб, внимателен, загрижен, живеете добре. Що се вкарваш във филми сама? Започнеш ли да му досаждаш, обаче...не знам.

Kati
почетен член

#3224051 - 23.11.2014 21:48 [Re: Dr.G]

Цитат:

Започнеш ли да му досаждаш, обаче...не знам.

Точно това ми е чуденката.
Дали в желанието си да го накарам да прекрати връзката, няма да го стимулирам да я задълбочи, а ако изчакам, ще му омръзне и сам ще приключи. Но от друга страна се страхувам, че ако го оставя да продължи, ще се увлече по-сериозно.

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #3224063 - 23.11.2014 22:30 [Re: Kati]

Цитат:

Предполагам, че е връстница, с която се познава от много години, може би съученичка.

Само се замисли тя пък на какво дередже ще е и с какво ще го дръпне...
Много му е затрябвала, ти си му достатъчна в тоя клас. Виж, ако е сбарал нещо по-младо, вече не се знае накъде ще идат нещата. На тия години човек вече знае, че и на царицата и на магарицата... ама има мъже, които винаги могат да свършат някоя простотия. Еле, па ако си мисли, че има да ти връща за нещо, дето и ти си го знаеш, ама го криеш от нас.

Kati
почетен член

#3224070 - 23.11.2014 22:39 [Re: Спец]

Цитат:

Цитат:

Предполагам, че е връстница, с която се познава от много години, може би съученичка.

Само се замисли тя пък на какво дередже ще е и с какво ще го дръпне...
Много му е затрябвала, ти си му достатъчна в тоя клас. Виж, ако е сбарал нещо по-младо, вече не се знае накъде ще идат нещата. На тия години човек вече знае, че и на царицата и на магарицата... ама има мъже, които винаги могат да свършат някоя простотия. Еле, па ако си мисли, че има да ти връща за нещо, дето и ти си го знаеш, ама го криеш от нас.

Със сигурност няма какво да ми връща, нито пък той си го мисли, то и не виждам за какво трябва да ви заблуждавам тук. Напротив, старая се максимално точно да опиша положението, за да мога да разчитам, че въз основа на тази информация ще получа и адекватни коментари.

По повод на възрастта. Връзката, която той имаше преди години, беше с по-възрастна жена.

Спец
спартанец

#3224072 - 23.11.2014 22:44 [Re: Kati]

Преди години може да е бивала, но не вярвам някой да го дръпнат пенсионерки, бая ще е попрехвърлила вече. Може да си върши работата човека, не го мисли. На тия години човек едва ли ще тръгне да става кепазе пред децата, пък ако изпраска нещо чуждо, какво лошо има, няма да тръгне да те зарязва я. Не е толкова прост, да не знае, че оттатък ще е същото, че и по-лошо, че и без перспектива.

Kati
почетен член

#3224075 - 23.11.2014 22:49 [Re: Спец]

Благодаря, Спец, дано да си прав
Но ти си доста млад, струва ми се, и не знам доколко мисленето на младите и по-възрастните мъже по тоя въпрос съвпада.

Спец
спартанец

#3224079 - 23.11.2014 22:55 [Re: Kati]

ъъъ... не ме гледай, че младея... на снимката е синът ми
В клас 50+ съм и имам някои въпроси, как ще стои 2 години човека на сухо според теб, та той да не е над 70 годишен?! Тва старшата възраст сме си бая палави и в нас няма нищо педерастко начи, така, че замисляй се по тия въпроси и си отговаряй на тях, нямала желание, че и той бил нямал, ама друг път.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 11268

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.